• Informacje na temat:

  co z pauliną papierską

Artykuły na temat: co z pauliną papierską
 • Wygrała show. Zostanie modelką?

  Zakończyła się pierwsza edycja programu "Top Model. Zostań modelką". W finałowym odcinku show widzowie, w SMS-owym głosowaniu, przyznali zwycięstwo 19-letniej Paulinie Papierskiej.

 • Wygrała show. Nie zrobi kariery?

  Anja Rubik, okrzyknięta niedawno trzecią najlepszą modelką świata, ocenia zwyciężczynię pierwszej edycji programu "Top Model. Zostań modelką". Anja twierdzi, że Paulina Papierska nie zrobi kariery na wybiegu.

 • Wygrała "Top Model". Ma kontrakt!

  ...- Współpraca z moją firmą przyniesie Paulinie duże możliwości, które będzie mogła wykorzystać w najlepszy dla siebie sposób. Anja te możliwości wykorzystała i sami możecie zobaczyć, co jej przyniosły - wyznaje magazynowi "Takie jest życie" prezes agencji D'Vision, Lucyna Szymańska. Także Rubik nie wyklucza w przyszłości spotkania z Papierską na wybiegu lub sesji zdjęciowej. - Paulinie, co prawda...

 • Gwiazda "Top Model" nago w maseczce

  Ania Piszczałka wzięła udział w pierwszej polskiej edycji programu "Top Model". Kobieta doszła do finału i ostatecznie zajęła 3. miejsce, przegrywając wówczas z Olgą Kuligowską i Pauliną Papierską. Od emisji odcinków z udziałem modelki minęło już 10 lat, jednak jej kariera w modelingu trwa do dziś. Piszczała bierze udział w licznych sesjach zdjęciowych i chodzi po wybiegach takich...

 • Kto zostanie "Top Model"?

  ...eliminowało najsłabszą z nich. Ostatecznie w finale, spośród 13 uczestniczek, widzowie będą mogli podziwiać: Annę Piszczałkę, Olgę Kuligowską i Paulinę Papierską. To one powalczą o sympatię widzów, którzy...

 • "Top Model": Pot, łzy i... szpilki

  Piękne dziewczyny, cudowne stroje, ostre i profesjonalne jury - to podstawy sukcesu programu "Top Model. Zostań modelką".

 • Joanna Krupa: Jeden chłopak wpadł mi w oko

  Joanna Krupa zapowiada, że kolejny sezon "Top Model. Zostań Modelką" będzie najlepszy z dotychczasowych, ponieważ po raz pierwszy w programie wystąpią mężczyźni. Modelka twierdzi, że jest pod wrażeniem zgłaszających się kandydatów.

 • "Idol" gra na emocjach?

  Pierwszy odcinek dziesiątej (!) edycji amerykańskiego "Idola" obejrzało ponad 26 milionów widzów. To jeden z największych, jeśli nie największy telewizyjny fenomen dekady.

 • Wygrała "Top Model". Zrobi karierę?

  Podczas finału drugiej edycji programu "Top Model" Anja Rubik zapowiedziała, że jej zwyciężczyni zostanie czołową modelką Polski. Czy jednak Olga Kaczyńska ma szansę na międzynarodową karierę?

 • Kibicowaliśmy im w 2010 roku

  "Mam talent!" czy "Taniec z gwiazdami", "Top Model" czy "Zabij mnie śmiechem" - które programy rozrywkowe wzbudzały największe zainteresowanie Polaków w mijającym roku?

Zdjęcia na temat: co z pauliną papierską