• Informacje na temat:

  co z programem deląg

Artykuły na temat: co z programem deląg
 • "Ameryka Express 2": Jak zakończył się pierwszy odcinek? Kto odpadł z programu?

  Pierwszy odcinek "Ameryka Express 2" okazał się zaskakujący. Uczestnicy rozpoczęli wyścig bez Patrycji Markowskiej i Pawła Deląga. Oboje utknęli na lotnisku na Kostaryce i dołączyli do grupy w późniejszym etapie wyścigu. Musieli wyjątkowo połączyć się w parę i przejść te same zadania, co pozostali uczestnicy show. Co ciekawe, Patrycja Markowska i Paweł Deląg rzeczywiście byli niegdyś prawdziwą...

 • Deląg uciekł z telewizji

  Paweł Deląg, jak na prawdziwą gwiazdę przystało, jest wybredny. Potrafi nawet uciec w ostatniej chwili z nagrania programu na żywo, gdzie miał być gościem.

 • Dorota Deląg: Dla kobiet

  W telewizji TVN rozpoczął się nowy program: "Między kuchnią a salonem". Program będzie emitowany na żywo od poniedziałku do piątku o 14.55. Jedną z prowadzących jest aktorka Dorota Deląg.

 • Deląg lubi mocne wrażenia

  Paweł Deląg, którego niedawno oglądaliśmy w "Barwach szczęścia" jako Łukasza Halickiego, a wkrótce zobaczymy w "Komisarzu Aleksie" w bardzo dla niego nietypowej roli kolekcjonera... lalek, twierdzi, że nie potrafi żyć bez mocnych wrażeń!

 • Z kim spotyka się Deląg?

  Dotąd można go było oglądać jedynie w TVN Warszawa. Teraz wreszcie debiutuje na antenie TVN. Nowy program aktorki Doroty Deląg - Spotkania Doroty.

 • Paweł Deląg: "Nie wierzę narkotykom"

  ..."Alkoholizm i narkotyki złamały życie bardzo wielu znanym mi artystom i muzykom. Część z nich już nie żyje" - ostrzega popularny aktor Paweł Deląg. Jak co piątek, w programach i wiadomościach RMF FM, polskie i zagraniczne gwiazdy kina, teatru i estrady przekonują, że można wspiąć się na szczyt nie biorąc narkotyków.

 • We wtorek, 24 kwietnia, w Centrum Multimedialnym Foksal w Warszawie, odbyła się konferencja prasowa, dotycząca wspólnego projektu Justyny Steczkowskiej i Pawła Deląga, głównego bohatera superprodukcji "Quo Vadis". "Mów do mnie jeszcze..." to tytuł płyty i promującego go singla. Na albumie znajdą się utwory miłosne najsłynniejszych polskich poetów w nowoczesnych aranżacjach. Justyna opowiedziała...

 • Rozrywkowy program znika z anteny

  ...o godzinie 14.55, na żywo, ze studia z publicznością. Na zmianę prowadziły go Dorota Deląg i Olga Kwiecińska. Chcesz obejrzeć swój ulubiony serial, film, teleturniej? Sprawdź nasz program telewizyjny...

 • ​"Ameryka Express 2" wiosną w TVN. Pełna lista uczestników. Kto w roli prowadzącej?

  Program "Ameryka Express 2" wystartuje wiosną 2020 roku w TVN. Wśród uczestników są takie gwiazdy, jak Grażyna Wolszczak, Paweł Deląg i Patrycja Markowska. Poprzednią edycję prowadziła Agnieszka Woźniak-Starak. Wróci do produkcji TVN?

 • Zagra agenta Tomasza?

  Paweł Deląg marzy o tym, by zagrać słynnego agenta Tomka, który zatrząsł światkiem polskich gwiazd i polityków.

Zdjęcia na temat: co z programem deląg