• Informacje na temat:

  co z robertem janowskim

Artykuły na temat: co z robertem janowskim
 • Robert Janowski: Chętnie pomaga

  Jeśli się wysyła dobro, to ono wraca - uważa Robert Janowski. Wraz z żoną, Moniką Janowską, chętnie wspiera potrzebujących, nie potrafi bowiem przejść obojętnie obok ludzkiego cierpienia. Obecnie gospodarz programu "Jaka to melodia?" zaangażowany jest m.in. w projekt "Makes it true", skupiający chętne do pomocy polskie gwiazdy.

 • Robert Janowski o medialnym sukcesie: Nikogo nie gram, jestem sobą

  ...- Nie udaję, nikogo nie gram, nie wcieliłem się w rolę Strasburgera, tylko jestem Robertem Janowskim. Ludzie zawsze wyczuwają fałsz i od razu przestają kogoś takiego lubić. Nigdy nie lubię też być podmiotem. Przyzwyczaiłem się oczywiście do kamery, nie mam z tym problemu, ale to nie jest moje miejsce. Wolę być z tyłu i popychać ludzi, pomagać. W moim programie trzymam kciuki za ludzi, którzy są...

 • Robert Janowski za stary

  Robert Janowski postanowił, że już nigdy nie wystąpi w telewizyjnym show.

 • Co lubi Robert Janowski?

  "Lubię długie dystanse" - mówi Robert Janowski, który już od 11 lat prowadzi program "Jaka to melodia".

 • Robert Janowski chce śpiewać

  Robert Janowski, popularny aktor, piosenkarz i dziennikarz zamierza nagrać kolejną płytę. Na nowym albumie Janowskiego mają znaleźć się piosenki z lat dwudziestych i trzydziestych XX wieku.

 • Internetowa miłość Roberta Janowskiego

  Miłość Roberta Janowskiego i jego żony Moniki narodziła się w internecie. Nim się spotkali, bardzo dużo ze sobą czatowali. Zaczęło się od życzeń noworocznych, które Janowski wysłał do znajomej znajomych za pośrednictwem Facebooka.

 • Wycieńczony Robert Janowski

  Ostatni okres w życiu Roberta Janowskiego należał do wyjątkowo trudnych. Sam przyznał, że przez udział w "Tańcu z gwiazdami" zaniedbał rodzinne sprawy.

 • Sekrety Roberta Janowskiego

  Niewiele osób wie, że Robert Janowski - aktor i piosenkarz prowadzący teleturniej "Jaka to melodia" - z wykształcenia jest weterynarzem, a w wolnych chwilach pisze wiersze.

 • Robert Janowski: Bez stresu

  Robert Janowski cieszy się, że w końcu doceniono nie jego, ale cały program, który prowadzi. Teleturniej "Jaka to melodia?" otrzymał Telekamerę "Tele Tygodnia", zostawiając w tyle konkurencję.

 • Robert Janowski: Tajemnica sukcesu

  Program "Jaka to melodia?" obchodzi urodziny już od września. Jest bardziej nowoczesna scenografia, nowa czołówka. Ale to nie koniec niespodzianek.

Zdjęcia na temat: co z robertem janowskim
Wideo na temat: co z robertem janowskim
 • Robert Janowski: Chętnie pomaga

  Jeśli się wysyła dobro, to ono wraca - uważa Robert Janowski. Wraz z żoną, Moniką Janowską, chętnie wspiera potrzebujących, nie potrafi bowiem przejść obojętnie obok ludzkiego cierpienia.

 • Janowscy opowiadają o świętach w swoim domu!

  W studiu programu "Pytanie na śniadanie" gościł Robert Janowski wraz z żoną, znaną jeszcze do niedawna jako Monika G. Państwo Janowscy od pewnego czasu próbują wrócić do show-biznesu. Kilka dni temu pojawili się w śniadaniówce TVP, aby opowiedzieć jakie wielkanocne tradycje obowiązują u nich w domu i jak przygotowują się na ten specjalny czas. "Monia najpiękniej zdobi pisanki" - wyznał Robert. (TVP/x-news)

 • "Jaka to melodia?": 20 lat na antenie

  20 lat w "Jaka to melodia?" minęło jak jeden dzień - mówi Robert Janowski. Twierdzi, że praca na planie słynnego teleturnieju nigdy mu się nie znudzi, uwielbia bowiem muzykę i cieszy się, że może mieć z nią na co dzień styczność.

Dyskusje na temat: co z robertem janowskim
 • Re: Katarzyna Żak kończy 50 lat!

  Nie napisaliście, że na początku programu "Jaka to melodia" to właśnie pani Katarzyna śpiewała piosenki razem z Robertem Janowskim.