• Informacje na temat:

  co z rodzicami katarzyny w.

Artykuły na temat: co z rodzicami katarzyny w.
 • Tabloid krytykuje zachowanie Katarzyny Warnke! "Zostawiła dziecko na ulicy"

  Katarzyna Warnke i 32-letni Piotr Stramowski zostali dwa miesiące temu rodzicami.  To oczywiście zaowocowało tym, że stali się jeszcze bardziej łakomym kąskiem dla paparazzich.  Parze zainteresowanie mediów nigdy przesadnie nie przeszkadzało, więc powinni się z tego raczej cieszyć. Muszą jednak nieco bardziej się pilnować, bo o "aferę" nietrudno.  Kasia właśnie jedną z nich wywołała. Aktorka...

 • Radosne medytacje Katarzyny Skrzyneckiej

  Trudno byłoby znaleźć w świecie polskiego show-biznesu osobę równie pozytywnie nastawioną do życia jak Katarzyna Skrzynecka. Każde wyzwanie to dla niej radość, a teraz cieszą ją przygotowania do rodzinnych świąt.

 • Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski wkrótce zostaną rodzicami?!

  Niewykluczone, że w niedługim czasie rodzina Katarzyny Warnke (39 l.) i Piotra Stramowskiego (29 l.) powiększy się!

 • Katarzyna Ankudowicz: Dziewczyna z sąsiedztwa

  Teraz daje z siebie 100% w show "Twoja twarz brzmi znajomo".

 • Teściowa Katarzyny Figury udzieliła wstrząsającego wywiadu!

  Dorothy Morton, matka męża Katarzyny Figury (54 l.) nie zostawia na synu suchej nitki. Wyznaje także, że boi się o życie swoje, synowej i wnuczek!

 • Katarzyna Jungowska: To, o czym opowiadam, nie jest mi obce

  Młoda, zdolna, odważna. Jej najnowszy film "Piąte: nie odchodź" zbiera już pierwsze nagrody na prestiżowych festiwalach, a to dopiero początek. Katarzyna Jungowska udowadnia, że nie jest tylko córką sławnej mamy, Grażyny Szapołowskiej. Skąd młoda reżyser czerpała inspiracje do swojej opowieści?

 • Kasia Glinka przerażona porodem. W takich warunkach będzie rodzić

  Już pod koniec kwietnia zostanie mamą po raz drugi. Dziecko Katarzyny Glinki przyjdzie na świat w momencie przewidywanego szczytu epidemii w naszym kraju. Nic dziwnego, że ta sytuacja mocno stresuje aktorkę. Zwłaszcza że legły w gruzach plany porodu z udziałem jej ukochanego Jarosława. Minister zdrowia wstrzymał bowiem takie porody w polskich szpitalach. Aktorka nie ukrywa, że trudno jej się...

 • Margarethe von Trotta na Dwóch Brzegach

  Niemiecka reżyserka Margarethe von Trotta będzie bohaterką zagranicznej retrospektywy podczas Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, którego 9. edycja odbędzie się w dniach 1-9 sierpnia.

 • Znane dzieci znanych rodziców. Z czego żyją?

  ...aktorstwo! Zagrała m.in. w "Ja wam pokażę!", ekranizacji powieści Katarzyny Grocholi, serialach: "Klanie", "Na dobre i na złe", "Pierwszej miłości", i spektaklach teatralnych, wystawianych(...) swoich sił w biznesie muzycznym - na koncie ma m.in. solową płytę i kilka singli. Czytaj dalej na następnej stronie... Maciej Dowbor jest synem dziennikarki i prezenterki telewizyjnej Katarzyny...

 • "Opowieść o "Żegocie": Ostatni film z udziałem prof. Bartoszewskiego

  Film dokumentalny Zofii Kunert "Opowieść o "Żegocie" zostanie zaprezentowany premierowo w TVP1w paśmie "Oto historia". Ostatni film z udziałem prof. Władysława Bartoszewskiego zostanie wyemitowany w dniu jego pogrzebu 4 maja, o godz. 22.10.

Zdjęcia na temat: co z rodzicami katarzyny w.
Wideo na temat: co z rodzicami katarzyny w.
 • Katarzyna Żak i jej dorosłe córki. Podobne do sławnej mamy?

  Na kanapach „Dzień Dobry TVN” usiadła Katarzyna Żak oraz jej córki: Aleksandra, która jest producentem programów dla dzieci i Zuzanna, która jest lekarzem. Dlaczego córki pary aktorskiej - Katarzyny i Cezarego Żaka nie poszły w ślady rodziców? Czy mama wpłynęła na ich decyzję?

 • "The Story Of My Life. Historia naszego życia” powraca! Tęskniliście?

  Pierwsza podróż w czasie w programie "The Story Of My Life. Historia naszego życia" już za kilka dni. Co czeka nowych gości Katarzyny Montgomery? W materiale wideo i na zdjęciach możecie zobaczyć pierwsze efekty spektakularnych metamorfoz. Każdą parę gości zaproszoną do programu połączyła miłość i wszyscy zgodnie twierdzą, że chcą się razem zestarzeć. Czy naprawdę są na to gotowi? Przekonamy

Dyskusje na temat: co z rodzicami katarzyny w.