• Informacje na temat:

  co z rozmowami rymanowskiego

Artykuły na temat: co z rozmowami rymanowskiego
 • Rymanowski dziennikarzem roku

  Znany komentator wydarzeń politycznych, autor "Kawy na ławę" nominowany był do tej nagrody po raz trzeci. A jak mówi przysłowie, do trzech razy sztuka - udało się! Laureat dwunastej edycji konkursu organizowanego przez redakcję miesięcznika "Press", Bogdan Rymanowski otrzymał czek na 10 000 euro oraz statuetkę Grand Press w kształcie złotej stalówki.

 • Morozowski za Rymanowskiego

  Od poniedziałku, 12 lipca, nastąpią wakacyjne zmiany w informacyjnym kanale telewizyjnym TVN24. W ramówce stacji pojawi się nowy program publicystyczny.

 • Co obejrzymy w TVN wiosną?

  W konwencji wiecu wyborczego Ędwarda Ąckiego, w historycznych murach Pałacu Kultury i Nauki, stacja TVN przedstawiła dziennikarzom swoją nową wiosenną ramówkę.

 • Dziennikarze na podsłuchu

  Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego podsłuchiwała dwóch znanych dziennikarzy - Bogdana Rymanowskiego z TVN24 oraz Cezarego Gmyza z "Rzeczpospolitej". Nagrywano m.in. rozmowy prywatne dziennikarzy, które nie były związane z badaną sprawą.

 • Rusin: Kuźniar mnie obraził!

  ..., macierzystej stacji Kuźniara. Podczas wakacji dziennikarz zastępował Bogdana Rymanowskiego w programie "Rozmowa bardzo polityczna" i nikt nie blokował rozwoju jego kariery. Teoria numer dwa: Rusin jest...

 • Nowe propozycje TVN24

  W styczniu 2010 roku pierwszy polski kanał informacyjny - TVN24 wprowadza do swojej ramówki wiele zmian, wśród nich więcej "Faktów", nowe pasmo wieczorne oraz kolejny program Bogdana Rymanowskiego.

 • Dojdzie do zmian w "Faktach"?

  Latem w mediach pojawiła się informacje, że telewizja TVN szykuje zmiany w swoim programie informacyjnym. "Fakty" miałyby być nadawane z wirtualnego studia. Czy rzeczywiście tak się stanie?

 • Którzy dziennikarze zarabiają najwięcej?

  Czołowi dziennikarze telewizyjni zaczynają przynosić stacjom dochody reklamowe porównywalne z gwiazdami show biznesu. Najbardziej cenni dla stacji są m.in. Jarosław Kuźniar, Grzegorz Miecugow, Tomasz Lis, Monika Olejnik i Krzysztof Ziemiec.

 • Polityka, interwencje i publicystyka

  Jesień będzie gorąca nie tylko ze względu na start premierowych odcinków seriali, programów rozrywkowych i nowych propozycji telewizyjnych. Nadszedł bowiem czas na najważniejsze programy publicystyczne, w których znani dziennikarze wraz ze swymi gośćmi komentują bieżące wydarzenia.

 • Sekielski wraca z nowym programem

  Od stycznia informacyjny kanał telewizyjny TVN24 wprowadzi drobne zmiany w swojej wieczornej ramówce, wśród nich m.in. nowy program Tomasza Sekielskiego.

Wideo na temat: co z rozmowami rymanowskiego
 • Zanim noc nas nie rozdzieli

  Komedia oparta na autentycznych rozmowach - zarówno zabawnych jak i smutnych - podsłuchanych przez dziennikarkę Olgę Utkin w jednej z najdroższych i najbardziej szpanerskich moskiewskich restauracji. Zabawny i obnażający film: o kobietach, które wybierają między uczuciem a pieniędzmi; producentach filmowych, którzy nie wiedzą, co tak naprawdę filmują i wyczerpanych biznesmenach, którzy czasem mówią "a pieprzyć to wszystko", wypijają jednego głębszego i zostawiają rachunek do zapłacenia...

 • 3 serca

  Pewnej nocy w małym francuskim miasteczku, Marc spóźnia się na pociąg do Paryża. Czekając na stacji, poznaje Sylvie. Po nocy spędzonej na spacerze i długich rozmowach o życiu, Marc zaprasza Sylvie do Paryża. Pech sprawia, że sam nie może się zjawić na spotkaniu. Postanawia odnaleźć Sylvie, ale w międzyczasie poznaje Sophie, nie mając pojęcia, że znalazł... jej siostrę.

 • Sąsiady

  Z pozoru zwyczajna kamienica może w sobie kryć wiele tajemnic. Pewnego dnia ksiądz o pokaźnej muskulaturze (Mariusz Pudzianowski) odwiedza mieszkańców po kolędzie. Wśród lokatorów jest obdarzona niezwykłą urodą kobieta (Anna Mucha), zmuszona przez los do uprawiania "najstarszego zawodu świata". W czasie rozmowy duchowny dowiaduje się, że kobieta jest w ciąży. To spotkanie odmieni ich życie na zawsze.