• Informacje na temat:

  co z sanepidami

Artykuły na temat: co z sanepidami
 • Sanepid był przeciwny koncertowi Kasi Kowalskiej w Ciechanowie

  Z uwagi na zagrożenia zdrowotne Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Ciechanowie (Mazowieckie) była przeciwna organizowaniu w tym mieście wydarzeń muzycznych w ramach cyklu "Koncertowania pod blokami". Jak podała w poniedziałek, o swym stanowisku informowała wcześniej Urząd Miasta.

 • Koncert Kasi Kowalskiej w Ciechanowie: Sanepid wszczyna postępowanie

  Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Ciechanowie (Mazowieckie) wszczęła postępowanie administracyjne w sprawie organizacji w tym mieście cyklu wydarzeń muzycznych "Koncertowanie pod blokami". W sprawie odrębne czynności prowadzi też policja i prokuratura.

 • Piotr Woźniak Starak: Wójt Giżycka i sanepid zawiadomili policję

  Wójt Giżycka i powiatowa stacja sanepidu w tym mieście złożyli oficjalne zawiadomienie na policję dotyczące tego, że w Fuledzie popełniono prawdopodobnie wykroczenie polegające na pochówku poza obrębem cmentarza. Chodzi o grób Piotra Woźniaka-Staraka.

 • "Sanepid": Mariusz Kałamaga w klipie GrubSona!

  Mariusz Kałamaga ściąga swój żółty sweterek i... zakłada biały fartuch! Zagrał w nim obok GrubSona, Jareckiego i DJ-a BRK w teledysku do utworu "Sanepid".

 • Zamieszanie wokół grobu Piotra Woźniaka-Staraka. "To nie jest katakumba". Co to oznacza?

  Zamieszania wokół grobu Piotra Woźniaka-Staraka ciąg dalszy. Powiatowy inspektor nadzoru budowlanego w Giżycku stwierdził, iż grób producenta nie jest katakumbą. Wójt gminy Giżycko i powiatowy sanepid w Giżycku zastanawiają się nad dalszym działaniem w tej sprawie. "Nie wiem jeszcze, jakie kroki podejmiemy w tej sprawie" - oświadczył wójt.

 • W roli "tej drugiej"

  Jako skrupulatna inspektor sanepidu wywołała strach wśród właścicieli serialowego lokalu "Dobry adres". Jednak pod tą urzędniczą maską jej bohaterka - Jola - skrywa niemały temperament...

 • Przystanek Woodstock: Najspokojniejszy i tańszy

  Zakończony w ostatnią niedzielę rano, 30 lipca, w Kostrzynie nad Odrą (Lubuskie) XII Przystanek Woodstock, kosztował państwo niewiele ponad 213 tysięcy zł. Tyle kosztowało zabezpieczenie przez służby podległe wojewodzie - m.in. przez policję, straż pożarną, straż graniczną i sanepid. W ocenie wicewojewody lubuskiego Ireneusza Madeja, tegoroczny festiwal był najbezpieczniejszy z tych organizowanych w Lubuskiem.

 • Koncert Kasi Kowalskiej w Ciechanowie: 30 tys. złotych kary

  Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Ciechanowie (Mazowieckie) zdecydowała o karze za organizację w tym mieście cyklu wydarzeń muzycznych "Koncertowanie pod blokami". Władze miasta odpowiedziały na zarzuty.

 • Cinema City znowu przesuwa termin otwarcia swoich kin. Co z resztą multipleksów?

  Widzowie nie będą mogli wybrać się do kin sieci Cinema City w najbliższy piątek, 3 lipca. Pomimo zapowiedzi, kina pozostaną zamknięte. Multikino ruszyło 19 czerwca, ale nie w całej Polsce, a Helios ma wznowić działalność właśnie 3 lipca.

 • Koncert Kasi Kowalskiej w Ciechanowie: Prokuratura zmienia zdanie

  Prokuratura Okręgowa w Płocku nie wszczęła postępowania w sprawie głośnego koncertu Kasi Kowalskiej w ramach akcji "Koncertowanie pod blokami" w Ciechanowie.

Zdjęcia na temat: co z sanepidami
Wideo na temat: co z sanepidami
 • "Przyjaciółki": Dorota nie może zapomnieć o Sławku

  W restauracji Zuzy (Anita Sokołowska) i Dagmara (Marcin Korcz) zostaje przeprowadzona inspekcja sanepidu. Do momentu otrzymania wyników laboratoryjnych lokal musi pozostać zamknięty. Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) nie może przestać myśleć o hydrauliku Sławku (Kacper Kuszewski). Randka z przystojnym ojcem koleżanki Mirandki odniosła odwrotny skutek do zamierzonego. Natomiast Patrycji (Joanna Liszowska) nie daje spokoju myśl, że być może zna tożsamość biologicznego ojca Klary (Maja...