• Informacje na temat:

  co z sanepidami

Artykuły na temat: co z sanepidami
 • Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka. Sanepid wydał oświadczenie!

  "Fakt" ujawnia zaskakujące szczegóły pogrzebu Piotra Woźniaka-Staraka (†39 l.). Rzecznik sanepidu wydał w tej sprawie oświadczenie...

 • "Sanepid": Mariusz Kałamaga w klipie GrubSona!

  Mariusz Kałamaga ściąga swój żółty sweterek i... zakłada biały fartuch! Zagrał w nim obok GrubSona, Jareckiego i DJ-a BRK w teledysku do utworu "Sanepid".

 • Sensacyjne doniesienia tabloidu! Sanepid ma wątpliwości? "Ekshumacja Woźniaka-Staraka?"

  Piotr Woźniak-Starak (†39 l.) spoczął w miejscu, które kochał z całego serca. Trumna z jego ciałem została złożona w rodzinnej posiadłości w Fuledzie na Mazurach. Okazuje się jednak, że Powiatowy Inspektorat Sanitarny w Giżycku może mieć wątpliwości co do miejsca pochówku.

 • GrubSon "Holizm": Znamy datę premiery płyty

  "Holizm", bo tak będzie zatytułowany nowy krążek GrubSona, na półki sklepowe trafi 4 marca.

 • Szef sanepidu zwolniłby Magdę Gessler

  Po ostrej opinii szefa lubelskiego sanepidu na temat Magdy Gessler i "Kuchennych rewolucji", TVN wpadł w gniew. "Wolałabym, żeby sanepid skupił się na pracy restauracji, a nie naszej ekipy" - powiedziała Lidia Zagórka z działu PR stacji.

 • (Hed)p.e, Grubson oraz Big Day to kolejne gwiazdy Przystanku Woodstock

  W środę (25 lutego) wieczorem ujawniono kolejne gwiazdy tegorocznego Przystanku Woostock. Na festiwalowej Dużej Scenie zagra kalifornijski zespół (Hed)p.e, a na Małej Scenie wystąpią: Grubson i Big Day.

 • Przyjaciółki

  Inspektor sanepidu przeprowadza kontrolę w nowej restauracji Zuzy i Dagmara. Dodatkowo trafia im się niemiła klientka, która wystawia lokalowi złą opinię...

 • W roli "tej drugiej"

  Jako skrupulatna inspektor sanepidu wywołała strach wśród właścicieli serialowego lokalu "Dobry adres". Jednak pod tą urzędniczą maską jej bohaterka - Jola - skrywa niemały temperament...

 • Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka nielegalny? Jest zgłoszenie do prokuratury

  Jak donosi internetowe wydanie "Polska Times", inspektorzy budowlani oraz sanepid w Giżycku złożyli doniesienie do prokuratury w sprawie pochówku Piotra Woźniaka-Staraka (+39 l.).

 • Przystanek Woodstock: Najspokojniejszy i tańszy

  Zakończony w ostatnią niedzielę rano, 30 lipca, w Kostrzynie nad Odrą (Lubuskie) XII Przystanek Woodstock, kosztował państwo niewiele ponad 213 tysięcy zł. Tyle kosztowało zabezpieczenie przez służby podległe wojewodzie - m.in. przez policję, straż pożarną, straż graniczną i sanepid. W ocenie wicewojewody lubuskiego Ireneusza Madeja, tegoroczny festiwal był najbezpieczniejszy z tych organizowanych w Lubuskiem.

Zdjęcia na temat: co z sanepidami
Wideo na temat: co z sanepidami
 • "Przyjaciółki": Dorota nie może zapomnieć o Sławku

  W restauracji Zuzy (Anita Sokołowska) i Dagmara (Marcin Korcz) zostaje przeprowadzona inspekcja sanepidu. Do momentu otrzymania wyników laboratoryjnych lokal musi pozostać zamknięty. Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) nie może przestać myśleć o hydrauliku Sławku (Kacper Kuszewski). Randka z przystojnym ojcem koleżanki Mirandki odniosła odwrotny skutek do zamierzonego. Natomiast Patrycji (Joanna Liszowska) nie daje spokoju myśl, że być może zna tożsamość biologicznego ojca Klary (Maja...