• Informacje na temat:

  co z tą pogodą w polsce

Artykuły na temat: co z tą pogodą w polsce
 • Czesław Nowicki był pierwszym pogodynkiem w Polsce. Wyrzucono go z dnia na dzień. Za co?

  ...przypadek, że zajął się pogodą - wspomina Andrzej Bober. - Równie dobrze mógł wtedy pisać o komunikacji miejskiej albo o problemie bezdomnych zwierząt w Warszawie. Do telewizji trafił w 1958 roku(...) czas był w głębokiej depresji, z której ratowała go żona Ewa Nowicka. Był jednak bardzo ambitny i nie skapitulował. Po roku zaczął jeździć po Polsce z estradowymi występami "Spotkanie z Wicherkiem...

 • Anna Dec najlepszą pogodynką na świecie!

  Anna Dec wygrała prestiżowy międzynarodowy konkurs prezenterów pogody. Polska pogodynka, którą możemy oglądać na antenie TVN24 oraz TVN Meteo, została uznana za najlepszą prezenterkę pogody na świecie.

 • Laura Samojłowicz musiała wyjechać z Polski. Nie potrafiła poradzić sobie z falą hejtu

  ...w bardziej radosnej atmosferze niż w Polsce. Rozkoszowałam się piękną, słoneczną pogodą i pysznym tajskim jedzeniem. Co dało pani życie na emigracji. Jakie ma pani związane z tym przemyślenia? - Przede...

 • Bartek Jędrzejak: Mylą mnie z... Błaszczykowskim

  Wśród nominowanych w 18. edycji plebiscytu Telekamery znalazł się prezenter pogody Bartek Jędrzejak. Dziennikarz przyznaje, że często mylony jest z piłkarzem Jakubem Błaszczykowskim. Opowiada też o swojej przygodzie z tańcem.

 • Andrzej Grabowski wyjeżdża z Polski

  Zagroziły ojcu, że jeśli nie weźmie ich słów na poważnie, przestaną go odwiedzać. Andrzej Grabowski (67 l.) podjął decyzję.

 • Marta Lipińska: Kocham jasność

  Wspaniała aktorka, pełna optymizmu i pogody ducha. Marta Lipińska przyznaje, że lubi wiosnę, kwiaty i słońce. Z radością przygotowuje też rodzinne spotkania przy wielkanocnym stole i z dumą spogląda wtedy na swoje ukochane wnuki.

 • W Polsce nie ma co jeść? Stefano Terrazzino: Mama przywozi mi jedzenie z Niemiec

  Stefano Terrazzino (37 l.) od dwunastu lat mieszka w Polsce. Tancerz polubił tutejszą mentalność i otwartość ludzi. Twierdzi, że Polska ukształtowała go jako człowieka. Postrzeganie naszego kraju poza granicami Polski bywa jednak bardzo zaskakujące: mama Stefano, przyjeżdżając w odwiedziny z Niemiec, przywozi synowi... walizkę jedzenia w obawie, że półki sklepowe są u nas puste.

 • "Paddington": Miś z Peru w Londynie

  Superprzebój kinowy w Wielkiej Brytanii, komedia przygodowa dla dzieci i dorosłych "Paddington" trafi na polskie ekrany w wybranych kinach 25 grudnia, a od 2 stycznia film będzie wyświetlany w całej Polsce.

 • Pogodynka została reporterką "Wiadomości"! "Nie damy zniszczyć Polski"

  Ilona Januszewska do niedawna była pogodynką w TV Republika. Właśnie dostała fuchę w głównym serwisie informacyjnym TVP! Co z jej kompetencjami?

 • Enej "Zbudujemy dom": Nowy singel i zapowiedź płyty

  "Zbudujemy dom" to najnowszy singel zespołu Enej, zapowiadający nowy album, którego premiera zaplanowana jest na luty 2015 roku.

Zdjęcia na temat: co z tą pogodą w polsce
Wideo na temat: co z tą pogodą w polsce
 • Michał Piróg narzeka na pogodę!

  Piąta edycja programu „Top Model” ma obfitować w niespodzianki. Jedną z nowości jest autobus, którym jurorzy objechali całą Polskę, by osobiście poinformować kandydatów na modeli o zakwalifikowaniu się do programu. Wśród uczestników będzie też znacznie więcej mężczyzn niż w poprzednich sezonach. Na antenie pojawi się ponadto wielu ciekawych gości, m.in. Małgorzata Kożuchowska, Kasia Struss i Marcelina Zawadzka. Zdjęcia do programu zaczęły się pod koniec czerwca i nie zostały przerwane nawet...

 • Gardias: Praca pogodynki nie jest łatwa!

  Praca prezentera pogody tylko pozornie nie jest trudna – twierdzi gwiazda TVN. W jej stacji prezenterzy nie korzystają z prompterów, czytają wyłącznie z map, muszą dobrze znać sytuację pogodową w Polsce i na świecie. Dorota Gardias zaznacza, że wiele początkujących osób jest zaskoczona wysiłkiem, jaki muszą włożyć w tę pracę.

 • Leszek Balcerowicz szczerze o swoim życiu. O tym jeszcze nie mówił

  Gościem Łukasza Jakóbiaka w jego kawalerce był były wicepremier i minister finansów Leszek Balcerowicz (70 l.). Bez czego nie wyobraża sobie życia? - Bliscy, interesująca działalność, dobre kryminały w różnych językach, restauracje, to wszystko jest - powiedział ekonomista. Przyznał, że gdy w Polsce jest brzydka pogoda, to chętnie wyjeżdża z żoną w ciepłe kraje, np. na Wyspy Kanaryjskie

Dyskusje na temat: co z tą pogodą w polsce
 • Re: "Beverly Hills, 90210": Walka na oczach świata

  Czy nie zastanawialiście się co się dzieje pogodą w Polsce ,skąd tak zabudowane niebo i te częste opady>Dlaczego Sierpień jest tak zimny a Lipiec i wiosna nas nie rozpieszczały.Czy widzicie na niebie wiele samolotów które za sobą ciągną długą Smugę i pęczniejące chmury z dziwną poświatą.To się nazywa Geoinżynieria ,pogoda jako broń.

 • Re: "Klan": "Czym ja epatowałam, bo już zapomniałam"?

  Niech ludzie w Polsce zaczną zarabiać uczciwe pieniądze za swoją uczciwą pracę a zobaczysz jak z miejsca wypięknieją, na ulicy będą emanować pogodą ducha i dobrym humorem.