• Informacje na temat:

  coca-cola

Artykuły na temat: coca-cola
 • Jezus nie będzie pił coca-coli

  Włoski film, przedstawiający Jezusa pijącego z puszki coca-colę, nie trafi w Wielkanoc do kin. Wszystko przez protest korporacyjnego giganta.

 • Coca-Cola i Harry Potter

  Coca-Cola rozpoczęła wielką kampanię reklamową filmu "Harry Potter i kamień filozoficzny". Jak już informowaliśmy, hollywoodzka wytwórnia Warner Bros. zawarła kilka miesięcy temu umowę z koncernem, który został głównym partnerem promocyjnym filmu.

 • Nieznana grupa kontra Coca-Cola

  Brytyjska grupa ska 7 Seconds Of Love twierdzi, że firma Coca-Cola bezprawnie wykorzystała ich utwór i teledysk w reklamie pokazanej w Argentynie. Muzycy rozważają sięgnięcie po stosowne kroki prawne przeciwko gigantowi.

 • Britney woli Coca-Colę

  ...się informacje o tym, że Pepsi podpisuje umowę z Beyonce Knowles, okazało się, że Britney tak naprawdę woli Coca-Colę. Na liście żądań, jakie przedstawia się organizatorom koncertów gwiazdy, widać wyraźnie, że piosenkarce zależy na tym, aby w jej garderobie znajdowała się Coca-Cola. Nie dotyczy to zresztą tylko wokalistki, lecz także pozostałych członków zespołu. Jeżeli chodzi o wymagania, jakie...

 • Harry Potter, Coca Cola i batoniki Mars

  Hollywoodzka wytwórnia Warner Bros. podpisała kolejny kontrakt promocyjny, dotyczący filmu "Harry Potter i kamień filozoficzny". Po zawarciu umowy z koncernem Coca-Cola, który został głównym partnerem promocyjnym filmu, tym razem producenci obrazu podpisali umowę z firmą, która ma wyprodukować słodycze opisane w książkach o Harrym Potterze.

 • The White Stripes jednak z Coca Colą

  Jack White, lider amerykańskiej formacji The White Stripes, potwierdził oficjalnie skomponowanie muzyki do reklamy napojów koncernu Coca Cola. W opinii artysty ma to byc "przesłanie miłości skierowane do całego świata".

 • Luiku przerabia Franka Kimono ("Pola monola plus Coca Cola")

  Ukraiński zespół Luiki nagrał swoją wersję przeboju "Pola monola plus Coca Cola". Muzycy uzyskali zgodę na przeróbkę od twórcy postaci Franka Kimono - Andrzeja Korzyńskiego.

 • Christina Aguilera, amerykańska gwiazda muzyki pop, postanowiła nadać swej rywalizacji z Britney Spears zupełnie nowy wymiar. Jak wiadomo autorka przeboju "Oops... I Did It Again" niedawno podpisała kontrakt sponsorski z firmą Pepsi. Christina odpowiedziała na to umową z Coca Colą.

 • Coke Studio Sessions: Katy Perry i Bebe Rexha wśród pierwszych gwiazd

  Katy Perry, Bebe Rexha, DJ Khaled, Steve Aoki to pierwsi z ponad 100 artystów, którzy wezmą udział w trwającym 60 dni streamingu koncertów na żywo. Udział w koncercie to nie tylko wyjątkowe doświadczenie, ale też szansa, by wesprzeć walkę z Covid-19. Widzowie będą mogli dokonać darowizny na rzecz Międzynarodowego Ruchu Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca, a Fundacja Coca-Cola przekaże...

 • 50 Cent: Fortuna za napój

  Raper 50 Cent otrzymał od koncernu Coca-Cola rekordową sumę 400 milionów dolarów.

Zdjęcia na temat: coca-cola
Dyskusje na temat: coca-cola