• Informacje na temat:

  coldplay na stadionie narodowym

Artykuły na temat: coldplay na stadionie narodowym
 • Coldplay ponownie w Polsce! I to na Stadionie Narodowym

  ...19 września 2012 roku zespół Coldplay wystąpi na Stadionie Narodowym w Warszawie! Będzie to drugi występ brytyjskiej grupy w Polsce.

 • Przebój Roku RMF FM 2016: Justin Timberlake kontra Coldplay i Beyonce

  Justin Timberlake i Coldplay to artyści światowej sławy, którzy od lat podbijają listy przebojów swoimi piosenkami. Teraz ich utwory mają szansę zostać Przebojem Roku RMF FM 2016!

 • Coldplay: Jesteśmy jedynym brytyjskim zespołem

  Chris Martin, frontman zespołu Coldplay, w oryginalny sposób skomentował sukces grupy na gali Brit Awards, podczas której otrzymali statuetkę dla najlepszej brytyjskiej formacji.

 • Coldplay: Wygraj spotkanie z zespołem!

  Chcesz poznać członków zespołu Coldplay? Zawsze chciałeś zapytać Chrisa Martina jak poznał Gwyneth Partlow? A może jesteś po prostu ciekawy jak zachowują się na co dzień? W poniedziałek (10 września) w związku z warszawskim koncertem "Dzień z Coldplay w RMF RMF i RMF On"!

 • Bilety na Coldplay nawet za 800 zł

  Już od 10 stycznia będzie można kupić bilety na wrześniowy koncert Coldplay na Stadionie Narodowym w Warszawie. Poniżej dowiecie się, ile kosztują wejściówki na koncert Brytyjczyków Polsce.

 • Coldplay: Tym razem będzie się dało wymówić

  Chris Martin, wokalista Coldplay, zapowiedział, że tytuł szóstej studyjnej płyty zespołu... będzie się dało wymówić.

 • Stadion Narodowy nie nadaje się do koncertów?

  O problemach z akustyką na Stadionie Narodowym pisaliśmy zarówno w relacji z pierwszego ( TUTAJ ), jak i drugiego ( TUTAJ ) dnia imprezy. Uczestnicy festiwalu, którego, przypomnijmy, największą gwiazdą była Beyonce, zostawiali w naszym serwisie krytyczne opinie na temat nagłośnienia. Warto dodać, że koncert Madonny na Stadionie Narodowym, który odbył się w sierpniu 2012 r., również wzbudził...

 • Warszawa: Frank Ocean nie wystąpi przed Coldplay

  .... Niespełna 25-letni Frank Ocean miał pojawić się 19 września na Stadionie Narodowym, jako support zespołu Coldplay. Artysta oprócz koncertu w Warszawie, odwołał też inne występy, m.in. w Niemczech i we(...)Dodajmy, że Frank Ocean miał pojawić się w roli supportu przed wrześniowym występem grupy Coldplay w Warszawie. "Czuję się teraz jak dupek" - tymi słowami Frank Ocean zaczął swoje oficjalnie...

 • Coldplay na DVD, czyli przeżyjmy to jeszcze raz

  ...19 listopada ukaże się DVD o wszystko mówiącym tytule "Coldplay Live 2012".

 • Coldplay w Warszawie: Wielokolorowa magia (relacja, zdjęcia)

  Pięć lat na powrót Chrisa Martina ze swoją załogą czekali polscy fani. Po dzisiejszym koncercie na PGE Narodowym w Warszawie najwierniejsi sympatycy będą mieli tak dużo wspomnień, że spokojnie na następny koncert wytrzymaliby kolejne pół dekady.