• Informacje na temat:

  cole hauser

Artykuły na temat: cole hauser
 • Zmutowany Cole Hauser

  Cole Hauser ( "Łzy słońca" , "Za szybcy, za wściekli" ) zagra główną rolę w pełnym napięcia horrorze "Cave". Obraz opowie o grupie nurków, którzy podczas podwodnej wyprawy zostają zasypani w jednej z jaskiń na dnie oceanu. Za kamerą filmu stanie debiutant Bruce Hunt, który zdobywał doświadczenie kierując drugą i trzecią ekipą zdjęciową filmów "Matrix Reaktywacja" i "Matrix Rewolucje" .

 • Paparazzi Tom Sizemore

  Tom Sizemore ( "Helikopter w ogniu" ) prowadzi końcowe negocjacje w sprawie występu w filmie "Paparazzi", który powstaje dla studia 20th Century Fox. Nad produkcją obrazu czuwać będzie należąca do Mela Gibsona firma produkcyjna Icon Prods. Wcześniejsze doniesienia mówiły, iż w "Paparazzi" główną rolę zagra Kurt Russell.

 • Bruce Willis w "Szklanej pułapce 5"

  Bruce Willis ponownie wcieli się w Johna McClane'a. Aktor pracuje obecnie na Węgrzech na plenie piątej część słynnej "Szklanej pułapki".

 • Weekend w kinach

  W ten weekend (20-22 czerwca) w kinach debiutują zaledwie dwa filmy, jednak zapewnić powinny widzom moc wrażeń. "Wpadka" to zwiariowana komedia opowiadająca o babskiej przyjaźni i złym zachowaniu. Natomiast pełna akcji historia "Za szybcy, za wściekli" to kontynuacja przeboju "Szybcy i wściekli" . Także i tym razem na ekranie zobaczyć będzie można wspaniałe samochody i ich kochających prędkość właścicieli.

 • Wczoraj był tylko człowiekiem. Johnny Depp w "Transcendencji"

  Johnny Depp zagrał główną rolę w "Transcendencji", reżyserskim debiucie wybitnego operatora Wally'ego Pfistera, laureata Oscara za zdjęcia do "Incepcji".