• Informacje na temat:

  colin całe

Artykuły na temat: colin całe
 • Colin Farrell bardzo szczerze o rodzicielstwie. Jakim jest ojcem?

  Colin Farrell (42 l.) nie tak często udziela wywiadów, a już na pewno rzadko rozmawia z polskimi mediami. W rozmowie z Anną Wendzikowską opowiedział o nowym filmie oraz o wychowywaniu dzieci. Jakim jest ojcem?

 • "Paddington": Miś z Peru w Londynie

  Superprzebój kinowy w Wielkiej Brytanii, komedia przygodowa dla dzieci i dorosłych "Paddington" trafi na polskie ekrany w wybranych kinach 25 grudnia, a od 2 stycznia film będzie wyświetlany w całej Polsce.

 • Alicja Bachleda-Curuś ściąga Colina do Polski! Co się stało?

  Alicja na co dzień mieszka w Los Angeles, gdzie próbuje zrobić karierę.  Aktorka jest jednak przede wszystkim mamą małego Henry'ego Tadeusza, którego ojcem jest Colin Farrell.  Gwiazdor rozstał się(...) komplikacje.  W umowie Farrell postawił Bachledzie sporo warunków, które musi spełniać, jeśli nadal chce otrzymywać tak wysokie alimenty.  Colin nie zgadza się na to, by była wyprowadziła się z małym...

 • Sandra Bullock pomoże wybrać prezydenta

  W Nowym Orleanie trwają zdjęcia do reżyserowanej przez Davida Gordona Greena ("Boski chillout") filmowej adaptacji cieszącego się uznaniem krytyków dokumentu "Our Brand is Crisis", w której wystąpią zdobywcy Oscarów Sandra Bullock ("Wielki Mike. The Blind Side") oraz Billy Bob Thornton ("Blizny przeszłości").

 • Colin Farrell szczerze o ćpaniu: Miałem zapaść

  Colin Farrell, 37-letni aktor i ojciec dziecka Alicji Bachledy-Curuś, opowiedział o swoim uzależnieniu od alkoholu i narkotyków.

 • Andrew Wood (Mother Love Bone): Pierwsza ofiara heroinowego amoku

  25 lat temu, 19 marca 1990 roku w wieku 24 lat zmarł Andrew Wood, wokalista grupy Mother Love Bone, której muzycy po tej tragedii utworzyli Pearl Jam.

 • Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat biorą ślub. Zaproszenie otrzymał... Colin Farrell?

  ...życie. Żyje nowocześnie, a to nie spotyka się z akceptacją rodziny. Wie o tym i nie ukrywa, że dotychczas w rodzinie była czarną owcą. Nieformalny związek z Colinem Farrellem (42 l.) i w końcu samotne(...) może były partner Colin Farrell, z którym Ala po rozstaniu pozostaje w przyjacielskich stosunkach. Ślub pozwoli jej w pełni wrócić do rodziny i uczestniczyć w zjeździe Bachledów zaplanowanym na przyszły...

 • Colin Firth na cenzurowanym

  Zdobywca Oscara - "Jak zostać królem" - ponownie trafi na ekrany amerykańskich kin, tym razem w bardziej familijnym wydaniu. W nowej wersji filmu nie zobaczymy m.in. przeklinającego Colina Firtha.

 • "Super Express": Colin Farrell zostawił Bachledę z milionem dolarów długu!

  Wydawało się, że piękna góralka w Los Angeles nieźle się ustawiła. Prasa rozpisywała się bowiem wielokrotnie o wysokich alimentach, które amerykański gwiazdor płaci na ich syna Henryka. Wspaniałomyślny Farrell miał jej także zostawić ogromną willę, w której mieszkali kiedyś razem. "Super Express" dotarł jednak do dokumentów, które na całą sprawę rzucają nieco inne światło! "Colin wcale nie jest...

 • Colin Firth: Anglik o wielkim sercu

  Colin Firth jest weteranem aktorskiego fachu. Jego kalendarz zapełniony jest kolejnymi terminami planów zdjęciowych. I choć widzowie znają go głównie z ról poważnych angielskich dżentelmenów, to w filmie "Zanim zasnę" gwiazdor pokaże nowe oblicze.

Wideo na temat: colin całe
 • Skyline

  W pierwszej scenie filmu "Skyline", nocą, nad Los Angeles pojawiają się dziwne, zimno niebieskie światła. Po wschodzie słońca nasilają się, wyciągając ludzi na zewnątrz budynków, którzy jak ćmy lecą do nich, przyciągani nieznaną siłą. Z godziny na godzinę populacja Los Angeles zaczyna znikać we wnętrzach przerażających, latających obiektów, które metodycznie penetrują miasto w poszukiwaniu ukrywających się ludzi. Jarrod (ERIC BALFOUR) i Elaine (SCOTTIE THOMPSON) dzień wcześniej wyruszyli do...

 • Jurassic World

  Rok 2015. Od wydarzeń ukazanych w "Parku Jurajskim" minęły 22 lata. Wyspa Isla Nublar wyposażona jest w pełni działający park rozrywki, w którym żyją przywrócone za pomocą klonowania dinozaury. Pewnego dnia prowadzący eksperymenty naukowcy tworzą zupełnie nowego dinozaura, który posiada cechy dwóch gadów: welociraptora i tyranozaura. Wszystko idzie zgodnie z planem do czasu, gdy stwór wymyka się z parku.

 • Jurassic World

  Rok 2015. Od wydarzeń ukazanych w "Parku Jurajskim" minęły 22 lata. Wyspa Isla Nublar wyposażona jest w pełni działający park rozrywki, w którym żyją przywrócone za pomocą klonowania dinozaury. Pewnego dnia prowadzący eksperymenty naukowcy tworzą zupełnie nowego dinozaura, który posiada cechy dwóch gadów: welociraptora i tyranozaura. Wszystko idzie zgodnie z planem do czasu, gdy stwór wymyka się z parku.