• Informacje na temat:

  colin farrell dziewczyna

Artykuły na temat: colin farrell dziewczyna
 • Colin Farrell: Jeden z psychopatów

  Jeszcze w listopadzie do polskich kin trafi czarna komedia Martina McDonagha "7 psychopatów". W głównej roli wystąpił w niej Colin Farrell.

 • Colin Farrell wampirem

  Już niedługo na ekranach kin zobaczymy Colina Farrella w zupełnie nowej roli.

 • Johansson z Farrellem w XV-wieku

  Neil Jordan ( "Koniec romansu" , "Wywiad z wampirem" ) wyreżyseruje film "Borgia", w którym główne role zagrają Scarlett Johansson ( "Dziewczyna z perłą" , "Wyspa" ) oraz Colin Farrell ( "Aleksander" , "Rekrut" ). Film opowiadał będzie o wewnętrznych walkach między członkami najbardziej wpływowej, XV-wiecznej, rzymskiej rodziny Borgiów - poinformował magazyn "Variety".

 • Alicja i Colin. Premiera plakatu!

  ...23 kwietnia na ekranach polskich kin zadebiutuje wspólny film Alicji Bachledy-Curuś i Colina Farrella "Ondine". Tylko w INTERIA.PL zobaczycie polski plakat filmu w reżyserii Neila Jordana.

 • Nawet Colin Farrell nie pomógł

  Film "Niepokonani" ("The Way Back") o ucieczce więźniów, w tym Polaków, z sowieckiego łagru, ma kłopoty z dotarciem do widowni w USA, gdyż Amerykanie niewiele wiedzą o stalinowskim gułagu - pisze w "Washington Post" Anne Applebaum. W filmie grają m.in. Ed Harris i Colin Farrell.

 • Alicja i Colin już w kwietniu!

  ..."Ondine" - najnowszy film Alicji Bachledy-Curuś, w którym partneruje jej Colin Farrell, trafi na ekrany polskich kin 23 kwietnia - poinformował dystrybutor obrazu, Monolith Films.

 • Alicja i Colin. Jest zwiastun filmu!

  W internecie pojawił się długo oczekiwany zwiastun najnowszej produkcji Neilla Jordana "Ondine". Główne role w filmie, który trafi na ekrany polskich kin 23 kwietnia, grają: Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell...

 • Farrell w filmie z Keirą Knightley

  ...o Colinie Farrellu ("Szalone serce", "Ondine") i Keirze Knightley ("Piraci z Karaibów", "To właśnie miłość"). Oboje chętnie zgodzili się na udział w projekcie. - Dobry scenariusz to moim zdaniem taki, który(...). I dodawał: - Od razu zauważyłem, że z Colinem połączyła Keirę niezwykła chemia. Myślę, że tych dwoje ma ze sobą wiele wspólnego. Bohater filmu Mitchell (Farrell) po trzech latach wychodzi z londyńskiego...

 • Wampiry są wśród nas

  ..."Postrach nocy", kultowy horror z lat 80., powraca na ekrany. Tym razem z Colinem Farrellem w roli głównej.

 • Bond w INTERIA.PL

  Wciąż trwają spekulacje, kto w 21. opowieści o Jamesie Bondzie zastąpi w roli słynnego agenta Pierce'a Brosnana ( "Śmierć nadejdzie jutro" ). Zdaniem uczestników ankiety zorganizowanej przez INTERIA.PL najlepszymi kandydatami są Colin Farrell ( "S.W.A.T. Jednostka specjalna" ), Hugh Jackman ( "Van Helsing" ) i Hugh Grant ( "To właśnie miłość" ).