• Informacje na temat:

  colin farrell i syn

Artykuły na temat: colin farrell i syn
 • Colin Farrell: Słodki drań

  Pierce Brosnan? Liam Neeson? Peter O'Toole? Ich czas już minął. Najpopularniejszym irlandzkim aktorem na świecie jest obecnie Colin Farrell, który we wtorek, 31 maja, świętuje 40. urodziny.

 • Colin Farrell: Irlandzki łobuziak

  Pierce Brosnan? Liam Neeson? Peter O'Toole? Ich czas już minął. Najpopularniejszym irlandzkim aktorem na świecie jest dzisiaj Colin Farrell, który we wtorek, 31 maja, obchodził 35. urodziny.

 • Colin Farrell w kreskówce?

  Colin Farrell, którego obecnie można zobaczyć na dużym ekranie w filmie "Miami Vice" , chce zmienić swój repertuar i pojawiać się w bardziej przyjaznych widzom filmach. Aktor chce zwrócić się w stronę kina familijnego.

 • Colin Farrell a sprawa polska

  Nakręcić film z Colinem Farrellem, w którym hollywoodzki gwiazdor wcale nie gra głównej roli? Nie ma sprawy! Australijski reżyser Peter Weir nie jest jednak specjalistą od tanich efektów. Jego "Niepokonani" to najważniejsza premiera tygodnia.

 • Nicole Kidman: Erotyczne sceny z Colinem Farrellem

  W nowym filmie Nicole Kidman "Zabicie świętego jelenia" aktorka odgrywa kilka intymnych scen z ekranowym mężem, granym przez Colina Farrella.

 • Colin Farrell rodzi się na nowo

  Colin Farrell powiedział, że rodzi się na nowo, coraz bardziej oddala się od swojego dawnego "ja" i chce żyć w zgodzie z samym sobą. "Jestem wolny od obsesji alkoholu i narkotyków" - zapewnił.

 • Colin Farrell: Romantyczny i bez nałogów

  Pije z bliskimi herbatę, ćwiczy jogę, gra romantyczne role, od pubu woli spa - taki portret Colina Farrella przedstawiono na łamach weekendowego dodatku do włoskiego dziennika "Corriere della Sera". Irlandzki aktor opowiedział w wywiadzie o swej metamorfozie.

 • Colin Farrell skończył z imprezowaniem

  Do niedawna bardziej niż z ról filmowych, znany był z licznych skandali. Ostatnio jednak Colin Farrell rzadziej gości na pierwszych stronach tabloidów. Irlandzki aktor postanowił ograniczyć liczbę imprez. Od suto zakrapianych balang woli teraz... maratony filmowe.

 • C. Farrell: Idealizm Aleksandra

  Colin Farrell ( "Telefon" , "Rekrut" ) w epickiej opowieści "Aleksander" Olivera Stone'a ( "The Doors" , "JFK" ) wciela się w tytułowego bohatera, Aleksandra Wielkiego. Aktor przyznaje, że zafascynował go scenariusz opowieści.

 • Johansson z Farrellem w XV-wieku

  Neil Jordan ( "Koniec romansu" , "Wywiad z wampirem" ) wyreżyseruje film "Borgia", w którym główne role zagrają Scarlett Johansson ( "Dziewczyna z perłą" , "Wyspa" ) oraz Colin Farrell ( "Aleksander" , "Rekrut" ). Film opowiadał będzie o wewnętrznych walkach między członkami najbardziej wpływowej, XV-wiecznej, rzymskiej rodziny Borgiów - poinformował magazyn "Variety".

Zdjęcia na temat: colin farrell i syn