• Informacje na temat:

  colin farrell o polsce

Artykuły na temat: colin farrell o polsce
 • Syn Colina Farrella zmaga się z poważną chorobą. Mało kto o tym wiedział

  Pierworodny syn Colina Farrella (43 l.) zmaga się z poważną chorobą. Na szczęście może liczyć na wsparcie kochającego ojca...

 • Drugi sezon "Detektywa" od 22 czerwca w HBO

  W poniedziałek, 22 czerwca - dzień po premierze amerykańskiej - w Polsce pojawi się drugi sezon serialu HBO "Detektyw". Tego dnia ruszają także nowe produkcje HBO "Gracze" (Ballers), a także "Świat w opałach" (The Brink). Wszystkie produkcje będą również od 22 czerwca dostępne w HBO GO.

 • Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell: Czy on przyjmie jej propozycję?

  ...zakopać wojenny topór. Wspierają się i wzajemnie pomagają. Alicja (36 l.) docenia metamorfozę Colina (43 l.) i jego piękne gesty. Znalazła już nawet pomysł, jak mu za to podziękować. Media donosiły(...), jeśli zwiąże się z innym mężczyzną. Gdy te ciekawostki przedostały się do mediów społecznościowych, zawrzało. Internauci skrytykowali Farrella, uznając, że jego działania to nic innego niż szantaż...

 • Anna Wendzikowska: Najpierw wywiad, potem impreza

  Hollywood to taśmociąg, w którym każdy wywiad jest perfekcyjnie zorganizowany - mówi Anna Wendzikowska. Dziennikarka właśnie za profesjonalne podejście do promocji filmów ceni amerykańskie gwiazdy i producentów filmowych. Przyznaje też, że najwięcej radości sprawiają jej wywiady połączone z imprezami dla dziennikarzy. Miło wspomina np. pobyt w Moskwie, w trakcie którego mogła uczestniczyć w koncercie Linkin Park.

 • Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell: Skazani na siebie

  Jest w życiu Alicji Bachledy-Curuś (35 l.) mężczyzna, z którego aktorka jest dumna i którego kocha bezgranicznie. To jej syn Henry-Tadeusz (9 l.). Ale w życiu aktorki jest również drugi mężczyzna, który na zawsze pozostanie jedną z najważniejszych osób dla niej. To Colin Farrell (42 l.), ojciec jej syna.

 • Cannes 2015: Orgazmów brak

  68. festiwal filmowy w Cannes nabiera rozpędu. Trzeci i czwarty dzień imprezy przyniósł ze sobą udany transfer europejskiego mistrza współczesnego kina do świata komercyjnych produkcji i druzgocący upadek Gusa van Santa (byłego laureata Złotej Palmy za film 'Słoń"), który spadł z niskiego konia. Jego nowy film bezlitośnie wygwizdano.

 • Colin Farrell postawił Bachledzie ultimatum!

  Parę miesięcy po rozstaniu aktorki z hollywoodzkim gwiazdorem wyszło na jaw, że Farrell płaci Ali ogromne alimenty w wysokości ok. 100 tysięcy złotych na ich syna Henry'ego Tadeusza. Niemniej postawił jej wówczas kilka warunków. Tabloidy plotkowały, że poinformował Bachledę, iż jeśli znajdzie sobie nowego faceta, to on poważnie obniży jej alimenty. Nie wiadomo na ile przestrogi Farrella...

 • Colin Farrell o "Aleksandrze"

  W listopadzie na polskie ekrany trafi film "Aleksander" w reżyserii Olivera Stone'a ( "Męska gra" , "Urodzeni mordercy" , "JFK" ). W obrazie, zapowiadanym jako największy przebój kinowy końca 2004 roku, tytułową rolę zagrał Colin Farrell ( "Telefon" , "Raport mniejszości" ). W rozmowie z jedną z witryn internetowych aktor opowiedział o filmie i swojej roli.

 • Rzadki widok! Colin Farrell na spacerze z synem Henrym Tadeuszem

  Paparazzi zrobili kilka zdjęć Colinowi Farrellowi (42 l.) i Henry'emu Tadeuszowi (9 l.), którego matką jest Alicja Bachleda-Curuś (35 l.).

 • Nawet Colin Farrell nie pomógł

  Film "Niepokonani" ("The Way Back") o ucieczce więźniów, w tym Polaków, z sowieckiego łagru, ma kłopoty z dotarciem do widowni w USA, gdyż Amerykanie niewiele wiedzą o stalinowskim gułagu - pisze w "Washington Post" Anne Applebaum. W filmie grają m.in. Ed Harris i Colin Farrell.

Zdjęcia na temat: colin farrell o polsce