• Informacje na temat:

  colin firth aktor

Artykuły na temat: colin firth aktor
 • Colin Firth: Na życiowym zakręcie

  ..."Życie aktora jest jak gra w kości. Tutaj o wszystkim decyduje przypadek" - mówi Colin Firth. "Tak było, zanim otrzymałem Oscara, i tak jest też dziś. Z tym, że na moim biurku zamiast trzech scenariuszy ląduje teraz trzysta. Powinienem też dodać, że zamiast trzech słabych scenariuszy jest to trzysta słabych scenariuszy" - dodaje obchodzący 60. urodziny laureat Oscara. Sam nie przypuszczał, że...

 • ​Colin Firth: Z myślą o rodzinie

  ...​Colin Firth wyraził chęć zagrania Donalda Crowhursta w filmie "Na głęboką wodę" jeszcze zanim reżyser James Marsh przystąpił do tego projektu.

 • Colin Firth transwestytą?

  Jeden z faworytów do przyszłorocznego Oscara - Colin Firth - przyznał, że marzy o roli transwestyty.

 • Colin Firth odznaczony

  Colin Firth został odznaczony tytułem "The Freedom of the City of London". "Jestem ogromnie zaszczycony" - mówił tuż po ceremonii w rozmowie z BBC.

 • Colin Firth ubiega się o włoskie obywatelstwo

  Brytyjski aktor Colin Firth zaniepokojony Brexitem, złożył wniosek o przyznanie włoskiego obywatelstwa - podały media. Jak się zauważa, nie będzie miał problemów z jego uzyskaniem, bo jego żona jest Włoszką.

 • Colin Firth zagra Vermeera

  Brytyjski aktor Colin Firth, bohater "Dziennika Bridget Jones" , zagra Vermeera, jednego z najwybitniejszych malarzy holenderskich XVII wieku. Produkcja filmu ruszy w listopadzie tego roku.

 • Colin Firth rozczarowany polityką

  Colin Firth postanowił wycofać swoje wsparcie dla brytyjskiej partii Liberalnych Demokratów. Aktor jest zawiedziony tym, że partia ta poparła podniesienie opłat za czesne na wyższych uczelniach w Wielkiej Brytanii.

 • Colin Firth na licytacji

  Colin Firth zgodził się, by go zlicytowano. Brytyjski gwiazdor nawiązał współpracę z organizacją charytatywną Oxfam, w ramach której przekazał na aukcję... spotkanie z nim samym.

 • Colin Firth przestrzega

  Angielski aktor Colin Firth wyjawił, iż nie sądzi, by filmowi fani zbyt długo oczekiwali na informację, czy w sequelu przeboju "Dziennik Bridget Jones" pojawią się gwiazdy znane z pierwowzoru. Aktor jednak jak na razie z nieufnością podchodzi do propozycji ponownego wcielenia się w Marka Darcy'ego.

 • Colin Firth: Wymarzony Bond

  W ankiecie zorganizowanej przez brytyjską sieć wypożyczalni Choices Video, w której organizatorzy zapytali o aktora, który najlepiej zastąpiłby w roli 007 Pierce'a Brosnana, najwięcej głosów otrzymał Colin Firth ( "Dziennik Bridget Jones" , "Czego pragnie dziewczyna" , "To właśnie miłość" ).

Wideo na temat: colin firth aktor
 • Colin Firth w "Dzień Dobry TVN"

  Co Colin Firth ma wspólnego z Polską? Tego dowiemy się podczas rozmowy Anny Wendzikowskiej z brytyjskim aktorem. Gwiazdor przy okazji opowie, co działo się na planie filmu "Bridget Jones 3", który właśnie debiutuje na ekranach polskich kin. Emisja wywiadu w sobotę, 17 września, w "Dzień Dobry TVN".

Dyskusje na temat: colin firth aktor