• Informacje na temat:

  colin firth zdjęcia

Artykuły na temat: colin firth zdjęcia
 • ​Colin Firth: Z myślą o rodzinie

  ...​Colin Firth wyraził chęć zagrania Donalda Crowhursta w filmie "Na głęboką wodę" jeszcze zanim reżyser James Marsh przystąpił do tego projektu.

 • Colin Firth zagra Vermeera

  Brytyjski aktor Colin Firth, bohater "Dziennika Bridget Jones" , zagra Vermeera, jednego z najwybitniejszych malarzy holenderskich XVII wieku. Produkcja filmu ruszy w listopadzie tego roku.

 • Colin Firth w "Mamma Mia!"

  Colin Firth ( "Gdzie leży prawda" ) dołączył do obsady musicalu "Mamma Mia!". W rytm piosenek zespołu ABBA będzie śpiewał obok Pierce'a Brosnana i Meryl Streep.

 • Colin Firth w czarnej komedii

  Colin Firth i Emily Blunt mają wystąpić razem w niezatytułowanej jeszcze czarnej komedii, realizowanej przez studia Vertebra Films i Focus Features International.

 • Colin Firth u Woody'ego Allena

  Laureat Oscara, jeden z najbardziej znanych aktorów na świecie, Colin Firth, gra w najnowszym filmie Woodyego Allena "Magic In The Moonlight". Artyście towarzyszy m.in. Emma Stone.

 • Romantyczni Heather Graham i Colin Firth

  Heather Graham ( "Zagubieni w kosmosie" , "Austin Powers - Szpieg, który nie umiera nigdy" , "To wciąż mój mąż" ) i Colin Firth ("Duma i uprzedzenie", "Angielski pacjent", "Dziennik Bridget Jones" ) wystąpią w romantycznej komedii zatytułowanej "New Cardiff". Film wyreżyseruje Mark Herman, twórca obrazów "Orkiestra" i "O mały głos" .

 • Colin Firth i urok nowości

  ...- Życie aktora jest jak gra w kości. Tutaj o wszystkim decyduje przypadek - mówi Colin Firth. - Tak było, zanim otrzymałem Oscara, i tak jest też dziś. Z tym, że na moim biurku zamiast trzech scenariuszy ląduje teraz trzysta. Powinienem też dodać, że zamiast trzech słabych scenariuszy jest to trzysta słabych scenariuszy...

 • Geniusz Firtha i Fassbendera

  To będzie ekscytujące aktorskie spotkanie. Laureat Oscara za "Jak zostać królem" Colin Firth oraz gwiazda m.in. "Prometeusza" i "Wstydu" Michael Fassbender zagrają główne role w filmie "Geniusz".

 • "Trauma" Firtha i Suvari

  Colin Firth ( "Dziennik Bridget Jones" ) i Mena Suvari ( "American Beauty" ) zagrają w psychologicznym dreszczowcu "Trauma", który powstanie w Wielkiej Brytanii. Film opowie o człowieku obudzonym ze śpiączki, którego dręczą demony przeszłości. Mroczny film, będący angielsko-irlandzką koprodukcją, wyreżyseruje Marc Evans ("My Little Eye").

 • Emma Stone i Colin Firth w nowym filmie Woody'ego Allena

  ...bohater to Anglik (Colin Firth), ściągnięty do Francji, by zdemaskować oszustwa pięknej kobiety-medium (Emma Stone). Jego zadanie skomplikuje się, gdy sam wpadnie w sidła jej zniewalającego uroku. O popis najwyższej klasy aktorstwa w "Magii w blasku księżyca", jak zwykle u Allena, zadba plejada znakomitości. A tę współtworzą m.in. zdobywcy Oscarów: Colin Firth ("Jak zostać królem") i Marcia Gay...