• Informacje na temat:

  colin święta

Artykuły na temat: colin święta
 • Alicja Bachleda-Curuś spędziła święta z Colinem Farrellem!

  To były z pewnością nietypowe święta dla Alicji Bachledy-Curuś (32 l.) i jej synka!

 • Święta w kinie? Niebiańskie tematy

  Tylko jeden film wchodzi w piątek, 18 kwietnia, na ekrany polskich kin. To dramat "Pierwszy wschód słońca". Już w środę zadebiutowała inna z premier - "Niebo istnieje... naprawdę".

 • Colin przyjedzie do Polski na święta?

  Alicja i Colin już od dawna nie są razem, ale ze względu na syna wciąż mają ze sobą kontakt. Czy nadchodzące święta Henry Tadeusz spędzi z obojgiem rodziców przy jednym stole?

 • Filmowe święta w telewizji

  Na świąteczne dni TVN przygotował dla widzów prawdziwą filmową ucztę. Będzie można zobaczyć m.in. takie filmy, jak: "To właśnie miłość", "Grinch: Świąt nie będzie", "Charlie i fabryka czekolady" oraz "Vabank".

 • Colin Farrell planował dziecko z inną

  Colin Farrell (34 l.) nie ma szczęścia do dyskretnych kobiet. Jego była kochanka właśnie napisała książkę, w której wspomina swój związek z aktorem.

 • Jest szansa dla Bachledy i Farrela?

  Święta Bożego Narodzenia, to zarówno dla Alicji Bachledy-Curuś, wychowywanej w katolickiej rodzinie, jak i urodzonego w Irlandii Colina Farrella, którego rodzice również są katolikami, ważny czas. Czy właśnie wtedy aktor mógłby nie odwiedzić swojego młodszego syna i jego matki?

 • Rodzice Alicji chcieli porozmawiać z Colinem

  Obserwując nieodpowiedzialne zachowanie partnera córki, rodzice Alicji Bachledy-Curuś postanowili przeprowadzić poważną rozmowę z Colinem Farrellem . Aktorka jednak ostro zaprotestowała.

 • Nowy album Radiohead na wiosnę

  Członkowie brytyjskiej formacji Radiohead planują wydanie swojego kolejnego albumu już w marcu 2001 roku. Jak powiedział w jednym z wywiadów Colin Greenwood, basista zespołu, album mógłby ukazać się jeszcze wcześniej, ale muzycy chcą sobie zrobić przerwę, aby spokojnie spędzić Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok.

 • Alicja i Colin: Ślub na Wielkanoc?!

  Zachodnie media donoszą, że Colin Farrell oświadczył się naszej Alicji podczas grudniowego pobytu w Krakowie. Wesele ma odbyć się wiosną, gdy para przyleci do Polski na Wielkanoc.

 • Wigilia z Kevinem

  Jak co roku w święta, pomiędzy spożywaniem kolejnych posiłków, będzie można odpocząć... przed telewizorem. Zwłaszcza po wigilijnej kolacji będzie to wskazane.

Wideo na temat: colin święta
 • Renifer Niko ratuje Święta

  "Renifer Niko ratuje Święta" to wspaniała, mądra opowieść o małym reniferze. Maluch chce odnaleźć ojca, dowiedzieć się kim naprawdę jest i uratować świat przed watahą żądnych krwi wilków knujących, jak zlikwidować Świętego Mikołaja i przejąć władzę nad Świętami Bożego Narodzenia. Film nagrodzony na najważniejszych festiwalach filmowych dla dzieci i nominowany do Europejskiej Nagrody Filmowej. Wszystkie renifery na świecie marzą, by pewnego dnia dołączyć do Powietrznej Eskadry Świętego...

 • Święta czwórca

  Dwaj elektrycy Ondra i Vitek, otrzymują pracę na jednej z karaibskich wysp, gdzie huragan zniszczył linie wysokiego napięcia. Są przyjaciółmi i sąsiadami. Zarówno oni, jak i ich rodziny żyją w całkowitej harmonii. Ich żony lubią się, a nastoletni synowie Ondry chodzą z córkami Vitka. Krótko mówiąc, żyją w nieustającej idylli, na której cieniem kładzie się jedna, jedyna rzecz - nudne życie seksualne. Tak więc, gdy przeznaczenie rzuca im rękawicę w postaci propozycji pracy za granicą, mężczyźni...

 • Skyline

  W pierwszej scenie filmu "Skyline", nocą, nad Los Angeles pojawiają się dziwne, zimno niebieskie światła. Po wschodzie słońca nasilają się, wyciągając ludzi na zewnątrz budynków, którzy jak ćmy lecą do nich, przyciągani nieznaną siłą. Z godziny na godzinę populacja Los Angeles zaczyna znikać we wnętrzach przerażających, latających obiektów, które metodycznie penetrują miasto w poszukiwaniu ukrywających się ludzi. Jarrod (ERIC BALFOUR) i Elaine (SCOTTIE THOMPSON) dzień wcześniej wyruszyli do...