• Informacje na temat:

  comic con

Artykuły na temat: comic con
 • ​Comic Con 2020 odwołany z powodu pandemii

  Jeden z najważniejszych konwentów miłośników komiksów, filmu i fantastyki, Comic Con w San Diego, został odwołany z powodu koronawirusa. Następna edycja konwentu odbędzie się w lipcu przyszłego roku. Inny z odwołanych tegorocznych konwentów to WonderCom w Anaheim.

 • Wonder Woman rezygnuje z Comic-Conu

  Fani superbohaterów komiksów DC i ich filmowych adaptacji mogą być zawiedzeni. Patty Jenkins, reżyserka "Wonder Woman" i jej sequela, oznajmiła, że wytwórnia Warner Bros. opuści tegoroczny Comic-Con w San Diego. Impreza gromadzi rocznie ponad 130 tysięcy fanów popkultury i jest największym wydarzeniem tego typu na świecie.

 • "Comic-Con": Drużyna superbohaterów kina

  Kiedy pisze się o filmach dokumentalnych, w których nie występują gwiazdy i celebryci współczesnego kina, uwaga najczęściej skupia się na temacie i reżyserze. Nie inaczej jest w przypadku "Comic-Con Epizod V: Fani kontratakują".

 • "Comic-Con Epizod V: Fani kontratakują": Jasna Strona Geeka

  Morgan Spurlock, dokumentalista, który pokazał w "Super Size Me" najciemniejszą stronę żywienia się w McDonaldzie, teraz zaprasza do słonecznego San Diego na Comi-Con, doroczny konwent miłośników popkultury. Zgodnie ze słowami jednego z bohaterów filmu, tylko tutaj można wejść do toalety i stanąć przy pisuarze między imperialnym Szturmowcem a Klingonem.

 • ​Kolejny serial Marvela to satanistyczny horror

  ...16 października na platformie streamingowej Hulu zadebiutuje kolejny serial Marvela zatytułowany "Helstrom". Podczas "Comic-Con@Home" zaprezentowany został pierwszy zwiastun tej produkcji, której showrunnerem jest Paul Zbyszewski, scenarzysta i producent takich seriali jak "Lost - zagubieni", "Hawaii 5.0" oraz "Agenci T.A.R.C.Z.Y".

 • Rusza kampania promocyjna "Wonder Woman 1984"

  Rusza kampania promocyjna "Wonder Woman 1984". Pierwszy zwiastun filmu ma zostać pokazany na imprezie Comic Con Experience w Sao Paulo 5 grudnia. Premiera obrazu planowana jest na 5 czerwca 2020 roku.

 • Wirtualne wydarzenie dla fanów komiksowych produkcji

  Pandemia COVID-19 sprawiła, że na początku maja odwołany został tegoroczny Comic-Con w San Diego. To największe święto fanów komiksu przeniosło się do Internetu i będzie miało formę wirtualną. Najprawdopodobniej nie pojawią się na nim komiksowe produkcje DC Comics. Powodem tej nieobecności będzie wydarzenie, które rozpocznie się 22 sierpnia tego roku. Zorganizowany przez Warner Bros. wirtualny DC...

 • "Piła" najbardziej dochodowa

  Seria "Piła", na tegorocznym Comic Con w San Diego, została nazwana najbardziej dochodową serią horrorów wszech czasów.

 • "Valerian i Miasto Tysiąca Planet": Nowe zdjęcie

  Na odbywającym się właśnie Comic Con 2016 w San Diego zostało zaprezentowane kolejne zdjęcie z filmu Luca Bessona pt. "Valerian i Miasto Tysiąca Planet".

 • Zakręceni miłośnicy komiksów

  W internecie można już obejrzeć polski zwiastun filmu "Comic-Con Epizod V: Fani kontratakują", opowieści o największym w Stanach Zjednoczonych festiwalu poświęconym popkulturze.

Zdjęcia na temat: comic con
Wideo na temat: comic con
Dyskusje na temat: comic con