• Informacje na temat:

  comic con

Artykuły na temat: comic con
 • "Gotham": Robin Lord Taylor gościem na Warsaw Comic Con

  Kolejnym gościem Warsaw Comic Con będzie Robin Lord Taylor, znany fanom z roli Pingwina w serialu "Gotham".

 • Daniel Radcliffe z rogami

  "Rogi" - najbardziej oryginalny horror ostatnich lat, entuzjastycznie przyjęty przez krytyków i fanów gatunku na ostatnim Comic Con z życiową kreacją Daniela Radcliffe'a - trafi na ekrany polskich kin 31 października.

 • The Comic-Con Conundrum

  "Teoria wielkiego podrywu" to serial, którego bohaterami są dwaj geniusze o nieco dziwnych poglądach. Leonard i Sheldon potrafią rozszczepić atom, jednak...

 • "Comic-Con": Drużyna superbohaterów kina

  Kiedy pisze się o filmach dokumentalnych, w których nie występują gwiazdy i celebryci współczesnego kina, uwaga najczęściej skupia się na temacie i reżyserze. Nie inaczej jest w przypadku "Comic-Con Epizod V: Fani kontratakują".

 • "100": Lindsey Morgan przyjedzie do Polski. Będzie gościem na Warsaw Comic Con

  Popularna aktorka, szczególnie wśród młodego pokolenia, będzie jedną z gwiazd przyszłorocznego Warsaw Comic Con.

 • "Comic-Con Epizod V: Fani kontratakują": Jasna Strona Geeka

  Morgan Spurlock, dokumentalista, który pokazał w "Super Size Me" najciemniejszą stronę żywienia się w McDonaldzie, teraz zaprasza do słonecznego San Diego na Comi-Con, doroczny konwent miłośników popkultury. Zgodnie ze słowami jednego z bohaterów filmu, tylko tutaj można wejść do toalety i stanąć przy pisuarze między imperialnym Szturmowcem a Klingonem.

 • Najlepsze zwiastuny seriali z Comic Con 2019. Nie możecie ich przegapić

  Mamy dla was najlepsze zwiastuny i parę ciekawych informacji z tegorocznego San Diego Comic Con. Jak prezentują się "Mroczne materie"? Kto dołączy do kapitana Picarda w "Star Trek: Picard"? Plus: "Człowiek z Wysokiego Zamku", "The Expanse", "The Witcher", "Watchmen", "The Walking Dead", NOS4A2", "Westworld", "Fear the Walking Dead", "Terror", "Kaznodzieja".

 • Zakręceni miłośnicy komiksów

  W internecie można już obejrzeć polski zwiastun filmu "Comic-Con Epizod V: Fani kontratakują", opowieści o największym w Stanach Zjednoczonych festiwalu poświęconym popkulturze.

 • Pamela Anderson gościem Warsaw Comic Con

  Gwiazda serialu "Słoneczny patrol" będzie gościem specjalnym Warsaw Comic Con - festiwalu popkultury skierowanego do fanów filmów, seriali, książek, komiksów i gier, który odbędzie się w dniach 24-26 listopada w Warszawie.

 • Lord Vader przytula Spider-Mana?

  Czy jesteście w stanie wyobrazić sobie miejsce, gdzie lord Darth Vader przytula się ze Spider-Manem? Gdzie Batman przechadza się obok Sylvestra Stallone'a i Bruce'a Willisa, a postaci z gier wideo kupują komiksy na oczach zachwyconych fanów?

Zdjęcia na temat: comic con
Wideo na temat: comic con
 • "The Muppets - Comic-Con"

  Zwiastun serialu udostępniony podczas konwentu Comi-Con.

 • Comic-Con Epizod V: Fani kontratakują

  Dokument o Comic-Con w San Diego, największym w Stanach Zjednoczonych festiwalu poświęconym popkulturze. Czy jesteście w stanie wyobrazić sobie miejsce, gdzie lord Darth Vader przytula się ze Spider-Manem? Gdzie Batman przechadza się obok Sylvestra Stallone'a i Bruce'a Willisa, a postaci z gier wideo kupują komiksy na oczach zachwyconych fanów? Witamy na Comic-Con w San Diego, największym w Stanach Zjednoczonych festiwalu poświęconym popkulturze! To, co zaczęło się w 1970 roku jako skromny...

 • "Mroczne materie": Zwiastun z Comic Con 2019

  Najnowszy zwiastun serialu "Mroczne materie"

 • Maryja, matka Jezusa

  Film Guido Chiesy opowiada historię Marii, matki Jezusa Chrystusa, z odmiennej perspektywy niż ma to miejsce zazwyczaj. Produkcja skupia się przede wszystkim na roli Marii w formowaniu człowieczeństwa w młodym Jezusie. Włoski twórca ustawia każdego bohatera - od Maryi po Józefa - w nieco innym świetle, a samą historię życia Matki Boskiej i Jezusa czyni o wiele bardziej przyziemną. Palestyna, 2000 lat temu. Maria, młoda dziewczyna z rodziny pasterzy, poślubia Józefa z Nazaretu, wdowca z dwójką...

Dyskusje na temat: comic con