• Informacje na temat:

  corey

Artykuły na temat: corey
 • Slipknot: Corey Taylor znokautował zawodnika wrestlingu

  Corey Taylor nie boi się nikogo. Tak można by nazwać materiał wideo, który przedstawia wokalistę Spliknota nokautującego profesjonalnego zawodnika wrestlingu - Barona Corbina.

 • Corey Taylor krytykuje Korn

  Corey Taylor, frontman i wokalista amerykańskiej formacji Slipknot, dość niespodziewanie skrytykował swoich kolegów z grupy Korn. Jego zdaniem Jonathan Davis i spółka znacznie przesadzili wydając ponad cztery miliony dolarów na nagranie swojej najnowszej płyty "Untouchables".

 • Corey Taylor znów zmienia zdanie

  Corey Taylor, frontman amerykańskiej formacji Slipknot, po raz kolejny zdecydował się zmienić nazwę swojego ubocznego projektu, którego debiutancki album pojawi się na rynku we wrześniu. Tym razem muzyk ogłosił, iż jego zespół nazywać będzie się Stone Sour.

 • Corey Yuen: Żywy lub martwy

  Już kilkanaście miesięcy temu pojawiły się informacje, że na ekran zostanie przeniesiona popularna gra video "Dead Or Alive". Przez długi czas nie było wiele słychać o projekcie, dopiero ostatnio poinformowano, że na fotelu reżysera opowieści zasiądzie twórca z Hongkngu, Corey Yuen ( "Transporter" , "Zabójcze trio" ).

 • Corey Clark z "Idola" aresztowany

  ...pierwszy wybryk artysty w ostatnim czasie. Żona Clarka, która obecnie żyje z nim w separacji przyznała, że Corey nachodził ją i śledził. Uczestnik programu łamał również kilkakrotnie zakaz zbliżania się do Moniki Clark . Sąd pozwolił mężczyźnie komunikować się ze swoją żoną tylko za pomocą maila oraz tylko w sprawie dzieci. Corey Clark w "Idolu" pojawił się w 2003 roku, jednak został...

 • Corey Taylor: W Slipknocie byłem już wypalony

  Jak już powszechnie wiadomo, najbliższe miesiące członkowie amerykańskiej formacji Slipknot spędzą przede wszystkim na realizowaniu swoich projektów solowych. Corey Taylor, frontman zespołu, przyznał, iż bardzo potrzebował takiej przerwy ponieważ czuł się już twórczo wypalony.

 • Corey Feldman zremiksowany przez polski duet Glassesboys

  Klubowy duet Glassesboys zremiksował utwór "Ascension Millennium" 42-letniego Coreya Feldmana, niegdyś dziecięcej gwiazdy Hollywood (m.in. "Goonies" i "Gremliny rozrabiają") i przyjaciela Michaela Jacksona.

 • Charlie Sheen oskarżony o molestowanie seksualne

  Corey Feldman to aktor, który w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku zrobił karierę i zyskał status młodzieżowej gwiazdy. Można go było zobaczyć m.in. w takich kultowych produkcjach jak "Goonies", "Straceni chłopcy" czy "Stań przy mnie". Teraz wyprodukował film dokumentalny "(My) Truth: The Rape of Two Coreys". Oskarża w nim o molestowanie seksualne i pedofilię kilka osób z branży filmowej...

 • Piosenka dla tych, którzy nienawidzą świąt

  Wokalista kontrowersyjnego zespołu Slipknot, Corey Taylor, postanowił nagrać... piosenkę bożonarodzeniową.

 • Marilyn Manson i Stone Sour na koncercie w Polsce

  ...13 czerwca 2018 r. na Torwarze w Warszawie wystąpi Marilyn Manson. Gościem specjalnym będzie grupa Stone Sour, na czele której stoi Corey Taylor, wokalista formacji Slipknot.

Zdjęcia na temat: corey