• Informacje na temat:

  córka aktorki i producenta serialu

Artykuły na temat: córka aktorki i producenta serialu
 • Jane Seymour: Aktorka naturalna

  ...do siebie, matka i córka podejmują się rozwiązania kilku ważnych problemów... Seymour, która w 1993 r. po raz czwarty wyszła za mąż (za aktora i producenta Jamesa Keacha), podkreśla, że scenariusz(...) bardzo oszczędnie. Matka aktorki porzuciła zawód pielęgniarki, by zająć się prowadzeniem domowej firmy. - Zajmowała się dostarczaniem alkoholi i tytoniu do ambasad. W obozie koncentracyjnym próbowano...

 • Kinowy debiut córki Umy Thurman

  Maya Hawke, córka Umy Thurman i Ethana Hawke’a, dołączyła do obsady nowego filmu Quentina Tarantino „Once Upon a Time in Hollywood”.

 • Joanna Żółkowska: Z córką w serialu

  Jej siostra i córka też zostały aktorkami. A życiowym partnerem jest reżyser...

 • 14-letnia córka Roberta Leszczyńskiego na koncercie dla Fundacji im. Darii Trafankowskiej

  Podczas koncertu na rzecz Fundacji im. Darii Trafankowskiej zaśpiewała Vesna Leszczyńska, 14-letnia córka nieżyjącego już dziennikarza muzycznego Roberta Leszczyńskiego i znanej z musicalu "Metro" wokalistki i aktorki Alicji Borkowskiej.

 • Katie Holmes: Wszystko dla córki

  Widzowie poznali ją jako Joey z serialu "Jezioro marzeń". Później próbowała zaistnieć na dużym ekranie. Była dziewczyną Batmana i żoną Adama Sandlera w jednym z najgorszych filmów dekady. Największy rozgłos przyniosły jej jednak sprawy prywatne - małżeństwo z Tomem Cruisem rozwijające się w cieniu kościoła scjentologicznego. 18 grudnia 2018 roku Katie Holmes skończyła 40 lat.

 • "Wielkie kłamstewka": Aktorzy o drugiej odsłonie serialu

  Po ponad dwuletniej przerwie "Wielkie kłamstewka" wracają na mały ekran. Międzynarodowy telewizyjny fenomen, nagrodzony czterema Złotymi Globami i aż ośmioma statuetkami Emmy, doczekał się nieplanowanej wcześniej kontynuacji. Sukces serialu okazał się tak bardzo znaczący dla obecnych nastrojów polityczno-społecznych, że o epizodyczny udział w drugiej serii poprosiła sama Meryl Streep.

 • Ciężarna aktorka miała wypadek

  ...wypadku" - dodała gwiazda w swoim poście. Tori, córka zmarłego producenta telewizyjnego Aarona Spellinga, niedawno wyznała, że choć ma już wspaniałą rodzinę, zamierza dalej ją powiększać. "Mamy już(...)Do wypadku doszło w Los Angeles, gdy gwiazda odwoziła do przedszkola swoje dzieci: 4-letniego Liama i 2-letnią Stellę. 38-letnia Spelling, znana głównie z roli Donny Martin w kultowym serialu...

 • Anna Samusionek: Rozmawiam o seksie z córką

  O seksie należy mówić głośno - twierdzi Anna Samusionek. Nie zamierza zdradzać mediom szczegółów ze swojego życia intymnego, nie ma jednak problemów z publicznym podejmowaniem tematów związanych z erotyką. Gwiazda serialu "Na Wspólnej" swobodnie rozmawia też na ten temat z córką.

 • Piotr Woźniak-Starak: Bardzo ambitny producent

  ...asystenta reżysera Macieja Dejczera przy serialu "Oficerowie" i Andrzeja Wajdy przy filmie "Katyń". W końcu założył firmę producencką. Jego debiut - "Big Love" - był sukcesem, drugi film - "Bogowie" - jeszcze większym. Jednak ci, którzy znają zdolnego producenta prywatnie, nie są zaskoczeni jego sukcesami. Z ich relacji wynika, że Piotr Woźniak-Starak zawsze mierzy wysoko. Uwielbia nowe wyzwania i, co...

 • Monika Krzywkowska gwiazdą nowego serialu Polsatu

  Monika Krzywkowska przyznaje, że rola w serialu "Skazane" to dla niej duże wyzwanie aktorskie i nie kryje satysfakcji z tego, że producenci zaprosili ją do współpracy. Aktorka zagra żonę mafijnego bossa, który trafia do więzienia na 12 lat, zostawiając partnerce pokaźny majątek, a jednocześnie obarczając ją wieloma problemami. Nowa produkcja Polsatu to polska wersja serialu BBC "Prisoners’ Wives".