• Informacje na temat:

  córka bąka

Artykuły na temat: córka bąka
 • Mirosław Baka u Matwiejczyka

  ..."Pamiętasz mnie?" opowiada historię trudnego powrotu ojca (Mirosław Baka) do rodziny; żony (Renata Dancewicz) i córki (Angelika Kubasik). Mężczyzna opuszcza zakład karny po odsiedzeniu połowy kary. Chce odzyskać utracone życie, wrócić do żony i do 12 letniej córki. Jednak nie wszystkie grzechy z przeszłości mogą być wybaczone. Żona już nie jest tą samą kobietą, a córka w ogóle nie pamięta ojca...

 • Mirosław Baka: Bardzo miły facet

  ...pokaże. Wspomniana córka, Tośka jest nieznośną smarkulą, co czyni rolę ojca wyjątkowym wyzwaniem. - Uważam, że to świetnie napisany wątek i świetna rola Natalii Keber! Ojciec policjant i córka...

 • Baka u boku Josepha Fiennesa

  W okolicach Nowosolnej koło Łodzi rozpoczęły się w poniedziałek zdjęcia do polsko-izraelskiego filmu - pod roboczym tytułem "Wiosna 1941". To pierwsza koprodukcja w historii kinematografii tych państw. W filmie główną rolę gra Joseph Fiennes. Z polskich aktorów zobaczymy m. in. Mirosława Bakę.

 • Na początku aktorskiej drogi

  Bardzo lubię moje bohaterki. Nawet te złe - przyznaje Dagmara Bąk. I rzeczywiście! Bez problemu odnalazła się w roli wrednej córki szefa buddyjskiego ośrodka, Agaty w serialu "Siła wyższa".

 • Artur Żmijewski: Dobro wraca

  Rewelacyjny jako Sikora w nowym serialu TVN "Odwróceni. Ojcowie i córki" i niezmiennie jako ksiądz-detektyw w "Ojcu Mateuszu". Prywatnie jest skromnym człowiekiem, a największą nagrodą jest dla niego uznanie widzów. Woli pomagać innym, niż skupiać się na sobie.

 • "Zabawa, zabawa": Kinga Dębska o kobiecym alkoholizmie

  W Warszawie trwają zdjęcia do najnowszego filmu Kingi Dębskiej – „Zabawa, zabawa". Tym razem autorka "Moje córki krowy" postanowiła zmierzyć się z tematem alkoholizmu, problemem, który może dotknąć każdego, niezależnie od wieku, płci, poglądów, statusu społecznego czy materialnego.

 • Trzy polskie filmy w kinach

  Aż trzy polskie filmy: "Janosik. Prawdziwa historia" wyreżyserowany wspólnie przez Agnieszkę Holland i jej córkę Katarzynę Adamik, nowoczesna "Balladyna" inspirowana utworem Juliusza Słowackiego oraz thriller Feliksa Falka "Enen" będzie można od dziś oglądać w naszych kinach.

 • 33. Tarnowska Nagroda Filmowa: 12 filmów w konkursie

  ..., "Córka trenera" Łukasza Grzegorzka, "Fuga" Agnieszki Smoczyńskiej, "Jak pies z kotem" Andrzeja Kondratiuka, "Kamerdyner" Filipa Bajona, "Kler" Wojciecha Smarzowskiego, "Nina" Olgi Chajdas, "Słodki(...) wszystkich. Plakaty Oli Niepsuj (autorki plakatu artystycznego i oprawy graficznej 33. TNF - BWA, 2-16 czerwca) "STAY STILL" - Wystawa fotosów filmowych Łukasza Bąka (TCK, 1-15 czerwca) Sztuka plakatu - Od...

 • Agata Kulesza w brawurowej roli

  Pijana prokuratorka kompromituje się w mediach. Agata Kulesza w premierowej scenie filmu "Zabawa zabawa". Nowa produkcja Kingi Dębskiej w kinach już od 4 stycznia.

 • Dorota Kolak: Ekstremalne przełamanie

  "Przenajświętsza Anna się zmieni" - Dorota Kolak, gwiazda "Barw szczęścia", opowiada, dlaczego poprosiła scenarzystów o rewolucję w życiu swojej bohaterki.

Zdjęcia na temat: córka bąka
Dyskusje na temat: córka bąka