• Informacje na temat:

  córka basinger

Artykuły na temat: córka basinger
 • Kim Basinger: Bond, Oscar i "Playboy"

  Była dziewczyną Batmana i Jamesa Bonda. Spędziła namiętne dziewięć i pół tygodnia z Mickey'em Rourkiem, a jako kosmitka okazała się nie najgorszą macochą. Do dziś pozostaje jedyną zdobywczynią Oscara, która rozebrała się w sesji dla Playboya. 8 grudnia Kim Basinger obchodzi 65. urodziny.

 • Kim Basinger: Nie tylko seksbomba

  Ikona zmysłowości i laureatka Oscara. Aktywistka walcząca o prawa zwierząt. Przeszła długą drogę, zanim z zahukanej dziewczyny stała się pewną siebie kobietą. "Jestem szczęśliwsza, odkąd nauczyłam się słuchać własnej intuicji" - mówi 66-letnia Kim Basinger.

 • 60-letnia Kim Basinger podpisała kontrakt z agencją modelek

  Amerykańska aktorka Kim Basinger wróciła do swoich korzeni, czyli modelingu. Aktorka w wieku 60 lat podpisała kontrakt z czołową agencją modelek. Co ciekawe - to ta sama agencja, w której pracuje jej córka...

 • Kim Basinger: Wzloty i upadki hollywoodzkiej gwiazdy

  Gdy zaczynała karierę, odnosiła sukces za sukcesem. Jednak jej życie nie było usłane różami. Kim Basinger straciła cały majątek, rozwiodła się z mężem, by wreszcie zacząć wszystko od nowa.

 • Amerykańska aktorka Kim Basinger, laureatka Oskara za rolę w filmie "Tajemnice Los Angeles", po wielu latach kłótni pogodziła się ze swoją matką.

 • Nie tylko ładna buzia

  Z nieśmiałej dziewczynki wyrosła top modelka, a potem aktorka, która szturmem zdobyła Hollywood i zgarnęła Oscara. Tak właśnie wyglądała kariera Kim Basinger.

 • Alec Baldwin w Alei Sław

  Alec Baldwin był podekscytowany odsłonięciem jego gwiazdy w hollywoodzkiej Alei Gwiazd w poniedziałek, 14 lutego, ponieważ jego córka będzie mogła teraz pochwalić się wyróżnieniami obojga rodziców.

 • Najbardziej oryginalne striptizy w historii kina

  ...zauroczenie", "Niemoralną propozycję" oraz "Lolitę"). Mimo że większą sławę zdobyła "scena z truskawkami", to striptiz Kim Basinger do utworu Joe Cockera "You Can Leave Your Hat On" również stał się niezapomnianym klasykiem, a duet Basinger-Rourke po dziś dzień plasuje się w czołówkach zestawień na najseksowniejszą parę w historii kina. Nie wiadomo, jak na ten sukces zareagowała sama...

 • Żona Aleka Baldwina znów w ciąży

  Romeo. 61-letni Alec Baldwin posiada jeszcze córkę Ireland ze związku z aktorką Kim Basinger.

 • Syn Schwarzeneggera w reklamie

  ...centymetrów niższy - ma 180 cm). Ostatnio w modelingu swoich sił próbuje wiele dzieci znanych rodziców. Kontrakty z agencjami podpisali Dylan Penn, córka Seana Penna i Robin Wright, a także Irland Baldwin, córka Kim Basinger i Aleca Baldwina oraz Rafferty Law, syn Jude'a Law. Przygoda Patricka Schwarzeneggera z show-biznesem trwa od kilku lat. Zaliczył kilka epizodów filmowych oraz sesji zdjęciowych...

Zdjęcia na temat: córka basinger
Wideo na temat: córka basinger
 • " - napisała kobieta. Para ma już 8-miesięcznego synka i 2,5-letnią córeczkę. Alec ma też 20-letnią córkę z aktorką Kim Basinger. Gratulujemy! (Cover Video/x-news)

Dyskusje na temat: córka basinger