• Informacje na temat:

  córka braunek

Artykuły na temat: córka braunek
 • Orina Krajewska: Córka Małgorzaty Braunek nie tylko o rodzinie

  Córka Małgorzaty Braunek zagrała w serialu "Cisza nad rozlewiskiem" aż dwie role. Tylko nam Orina Krajewska zdradziła, jak trafiła do "Rozlewiska" oraz jak współpracuje się ze swoją artystyczną rodziną.

 • Małgorzata Braunek i Andrzej Żuławski: Miłość przechodzi przez palce jak woda

  Andrzej Żuławski miał być mężczyzną jej życia, ale zostawiła go dla innego. Małgorzata Braunek zawsze była mu jednak wdzięczna za syna.

 • Okrągłe urodziny Małgorzaty Braunek

  Jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, Małgorzata Braunek, kończy we wtorek, 30 stycznia, 60 lat.

 • Zauroczony Małgorzatą Braunek

  Praca na planie "Domu nad rozlewiskiem" była dla Jerzego Schejbala wspaniałą przygodą. Z uśmiechem mówi o urokach przyrody i ... dziewczęcym wdzięku Małgorzaty Braunek, która zagrała jego partnerkę.

 • Małgorzata Braunek: Zawsze uśmiechnięta

  Była jedną z najlepszych i najpiękniejszych polskich aktorek. U szczytu kariery postanowiła porzucić kino, gdyż ze sławą było jej nie po drodze. Po latach wróciła na ekrany, ale nie dane nam było cieszyć się jej talentem zbyt długo - Stanisław Janicki, gospodarz legendarnego cyklu "W starym kinie", wspomina Małgorzatę Braunek.

 • Małgorzata Braunek wróciła nad rozlewisko

  Małgorzata Braunek, czyli Basia Jabłonowska z mazurskiej sagi "Nad rozlewiskiem", od kilku miesięcy zmaga się z poważną chorobą. Jak się jednak dowiedzieliśmy, aktorka czuje się coraz lepiej i - ku ogromnej radości całej ekipy kręconego w okolicach Ostródy serialu - zdecydowała się wrócić do pracy!

 • "Babcia może być seksowna"

  Małgorzata Braunek w "Domu nad rozlewiskiem", wciela się w postać Basi, mamy głównej bohaterki - Gosi, granej przez Joannę Brodzik.

 • Aktorzy z medalami Gloria Artis

  Reżyserka Dorota Kędzierzawska, scenarzysta Allan Starski i aktorka Małgorzata Braunek znaleźli się wśród uhonorowanych przez ministra kultury Bogdana Zdrojewskiego Złotymi Medalami Gloria Artis. Uroczystość odbyła się w piątek, 11 kwietnia, w siedzibie resortu.

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

 • Wraca "Życie nad rozlewiskiem"

  Rozpoczęły się zdjęcia do serialu "Życie nad rozlewiskiem II". W czwartej serii zostaną pokazane korzenie sagi pokoleń trzech kobiet. Główne bohaterki ponownie grają Joanna Brodzik, Małgorzata Braunek i Olga Frycz.

Zdjęcia na temat: córka braunek
Dyskusje na temat: córka braunek
 • Re: "Cisza nad rozlewiskiem": Ostatnia wola Małgorzaty Braunek

  jak my się tera z moim Kacprem najdziem.

 • Re: Oryginalne imiona dzieci polskich gwiazd

  Rąbka tajemnicy dziwacznych imion uchyliła córka Małgorzaty Braunek i to jest niestety prawda,że dzieciarnia o udziwnionych imionach ma mocno pod górkę.Świat dzieci jest bardzo prosty,ale i bezwzględny,o czym dorośli zapominają kiedy nadają imiona pociechom.Chcą być oryginalni,a wychodzi śmiesznie i strasznie.

 • Re: "Barwy szczęścia": Zofia Zborowska wyemigruje do Brazylii?

  W serialu jest beznadziejna. Sztuczna jak Kożuchowska, tylko mniej wydumana. szkołę zrobiła chyba dzięki rodzinie, podobnie jak większość naszych gwiazd typu Schejbal, młody Królikowski czy córka Braunek.

 • Re: "Daleko od szosy": Życie napisało scenariusz

  .... dzisiejsze aktorki , celebrytki itd baz zdjęć w negliżu , z gołą pupą , biustem pod brodą i grubym makijażem prawie nie istnieją .... film daleko od szosy oglądałem może dwa razy ale ... oczy pani Szewczyk podobnie jak szyja i usta braunek grającej Łęcką to coś co może się przyśnić... ( to na marginesie kina ... prywatnie zawsze ... żona i córka )

 • Re: "Cisza nad rozlewiskiem": Powstanie serial o życiu Małgorzaty Braunek?

  A z której strony córka jest tak bardzo podobna do mamy? Córka ciemna a matka biała jak płótno.

 • Re: Kto nad rozlewiskiem ulegnie jej wdziękowi?

  Broszka może i fajna, ale serial nudny i do bani. Brodzik brodząca w rozlewisku jest straszna, a do tego Braunek i jej córka, to już porażka.

 • Re: "Bodo": Miał być hit! Co się stało?

  Nie podobała mi się córka Braunek (stara twarz, męski głos, drewniana gra), podobnie nie akceptuję drewna tańczącego na scenie (Gasiorowska), lub karlicę w roli Poli Negri. W Polsce corocznie kończy tyle adeptów sztuki aktorskiej, a my wciąż musimy oglądać miernoty, bo mają układy. Królikowski był dobry, podobnie jak jego nastepca, oraz koledzy Bodo i jego mama. Kazadi jest mocno oklepana

 • Re: Śmierć nad rozlewiskiem

  Cisza nad rozlewiskiem - pora zakończyć ten serial. Akurat Agnieszka Mandat to była jedyna aktorka, którą się dało oglądać i była barwna , reszta aktorów jak Brodzik, Braunek i jej córka, Frycz i pozostałe rodziny grające w tym serialowym chłamie to marne aktorzy i beztalencia.

 • Re: Małgorzata Braunek i Orina Krajewska

  bardzo lubię Panią Braunek miła fajna i do tego pięknie się starzeje. ja tez ją bardzo lubię, cos jest pieknego w tej kobiecie,a córka śliczna,bardzo orginalna uroda aż miło na nie popatrzeć,a najważniejsze że na pewno nikomu sie nie opatrzyły,pozdrawiam ...

 • Re: Małgorzata Braunek walczy o życie!

  Święte słowa w wypowiedzi.Mój mąż walczył 4 lata.Strasznie go choroba wyniszczyła,niczym tak jak panią Małgosię.Wyglądałam do niego jak córka,a jest miedzy nami różnica 3 lat.Wierzcie mi na drobnokomórkowca nie ma HAKA,jak zaatakuje ponownie to idzie jak burza,po kolei niszczy to co ma po drodze, na koncu wejdzie w nerki i.......niema rady.Straszny widok,nawet uśmiech nie pasuje do twarzy tak