• Informacje na temat:

  córka bruce willisa demi moore

Artykuły na temat: córka bruce willisa demi moore
 • Demi Moore i Bruce Willis razem na kwarantannie

  On 20 lat nie są już małżeństwem, ale łączy ich serdeczna relacja. Co więcej, okazuje się, że spędzają razem kwarantannę. Najmłodsza córka Bruce'a Willisa i Demi Moore - Tallulah wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym jej rodzice wygłupiają się przed obiektywem, ubrani w zielono-białe piżamy.

 • Bruce Willis wróci do byłej żony Demi Moore?

  Bruce Willis i Demi Moore byli najgorętszą parą w Hollywood i małżeństwem przez 13 lat. Od miesiąca amerykański gwiazdor mieszka w domu byłej żony! Czyżby para znów była razem?

 • Bruce Willis mieszka z Demi Moore?

  Bruce Willis i Demi Moore rozstali się trzynaście lat temu, ale rozumieją się nadal bardzo dobrze. Do tego stopnia, że postanowili znowu... razem zamieszkać pod jednym dachem.

 • Bruce Willis mieszka w jednym domu z byłą żoną i obecną żoną

  Po trwającej ponad miesiąc rozłące aktor znów jest razem z żoną Emmą Heming i swoimi dwiema najmłodszymi córkami. Nie widywał się z nimi z powodu pandemii, której wybuch zastał go, gdy odwiedzał swoją byłą żonę, Demi Moore. To właśnie u niej Willis spędzał kwanrantannę. Teraz dołączyła do niego obecna żona z córkami, więc cała patchworkowa rodzina mieszka w jednym domu.

 • Bruce Willis: Sukcesy i katastrofy

  .... Pierwszą miłością Bruce’a Willisa była początkująca wtedy aktorka Demi Moore. Poznali się w 1987 r. i już po kilku miesiącach postanowili się pobrać. Uchodzili za wyjątkowo dobraną parę, spędzili ze(...)Nawet w najbardziej niebezpiecznej sytuacji znajdzie czas, by zapalić papierosa, a jego zakrwawiony podkoszulek jest lepszy od każdej kamizelki kuloodpornej. Choć 62-letni dziś Bruce Willis...

 • Rumer Willis debiutuje na Broadwayu

  Córka Bruce'a Willisa i Demi Moore - Rumer Willis - zadebiutuje na Broadwayu. 26-latkę zobaczymy w roli Roxie Hart w musicalu "Chicago".

 • "Osaczony": Bruce Willis z córką

  Od 16 września na ekranach polskich kin zobaczymy razem Bruce'a Willisa i jego córkę, Rumer Willis. Podobnie jak w życiu, w filmie "Osaczony" wystąpili w roli ojca i córki. To pierwsza poważna rola nastolatki.

 • Demi Moore napisze biografię?

  Demi Moore pragnie przelać swoje wspomnienia na papier. Jak informuje agent aktorki, gwiazda nosi się z zamiarem napisania biografii.

 • Bruce Willis będzie ojcem (po raz piąty!)

  Bruce Willis i Emma Heming spodziewają się drugiego dziecka - wynika z informacji amerykańskich serwisów. Gwiazdor ma także trzy córki z poprzedniego małżeństwa z Demi Moore.

 • Demi Moore: Pod presją

  Czysta patologia Mimo że Demi Moore skończyła właśnie 50 lat, to jej uroda zaprzecza metryce. I choć krytycy - nie tylko filmowi - zazwyczaj nie zostawiają na niej suchej nitki, zarzucając serię(...) notorycznie nadużywali alkoholu, po którym dochodziło między nimi do kłótni i bijatyk (gdy Demi miała 19 lat jej ojczym popełnił samobójstwo). Moore oparcia nigdy nie znalazła w matce, Virginia znęcała...