• Informacje na temat:

  córka cobaina

Artykuły na temat: córka cobaina
 • Frances Bean Cobain rozwodzi się z mężem!

  Jesienią ubiegłego roku wyszło na jaw, że córka Kurta Cobaina wzięła kilka miesięcy wcześniej potajemny ślub. Co ciekawe, na uroczystość nie została zaproszona jej mama, Courtney Love, z którą(...) zauważyć, że mężczyzna jest łudząco podobny do Kurta Cobaina. Córka zmarłego muzyka wielokrotnie podkreślała, że Isaiah jej bratnią duszą. Teraz dowiadujemy się, że nie była to miłość na całe życie...

 • Sundance: Świetny dokument o Kurcie Cobainie

  Film "Montage of Heck", opowiadający historię Kurta Cobaina, gitarzysty i wokalisty grupy Nirvana, został zaprezentowany podczas tegorocznego festiwalu filmowego Sundance. Na film składają się prywatne nagrania, prezentujące osobisty, intymny świat Cobaina.

 • Jedyna córka tragicznie zmarłego Kurta Cobaina wyszła za mąż w tajemnicy! Nie powiedziała o tym swojej matce, Courtney Love (51 l.).

 • Pokazy filmu o Kurcie Cobainie

  Specjalne kinowe pokazy filmu o wokaliście i gitarzyście Nirvany Kurcie Cobainie "Cobain: Montage of Heck" odbędą się w czwartek, 23 kwietnia, w kilkunastu polskich miastach. Dokument zawiera nieupubliczniane wcześniej materiały z prywatnych archiwów rodziny muzyka.

 • Aktorka polskiego pochodzenia zastąpi córkę Cobaina

  Frances Bean Cobain , nastoletnia córka Kurta Cobaina i Courtney Love, odrzuciła podobno ofertę roli w filmowej adaptacji "Alicji w Krainie Czarów" w reżyserii słynnego Tima Burtona. Zastąpi ją Mia Wasikowska , Australijka polskiego pochodzenia.

 • Courtney Love pogodziła się z córką

  Po raz pierwszy od pięciu lat Courtney Love i Frances Bean Cobain były widziane razem.

 • Córka Kurta Cobaina zaręczyła się

  ...19-letnia córka Kurta Cobaina , Frances Bean zmieniła status na Facebooku z "wolna" na "zaręczona" i wszystko wskazuje na to, że wkrótce zmieni też stan cywilny.

 • Szokujące wyznanie Courtney Love

  Wdowa po Kurcie Cobainie przyznała się do zażywania heroiny, gdy była w ciąży z córką - Frances Bean.

 • Córka Kurta Cobaina kupiła dom

  Dziewczyna z chwilą uzyskania pełnoletności w sierpniu zeszłego roku, odziedziczyła 37 proc. dobytku Cobaina i postanowiła zainwestować w nieruchomość. Ostatecznie nastolatka kupiła za niebagatelną kwotę 1,13 mln funtów brytyjskich dom w zachodnim Hollywood. Nieruchomość mieści się w spokojnej okolicy, kilka minut od Sunset Strip. Znajdują się w niej poza salonem, kuchnią i standardowymi...

 • Berlinale 2015: Christian Bale poszukuje sensu życia

  Największą sensacją pierwszego weekendu Berlinale okazała się wizyta Natalie Portman i Christiana Bale'a, którzy przyjechali do Niemiec promować najnowszy film Terrence'a Malicka, walczący o Złotego Niedźwiedzia "Knight of Cups". Fani aktorów koczowali przed czerwonym dywanem na kilka godzin przed oficjalną premierą filmu twórcy "Drzewa życia".

Wideo na temat: córka cobaina
 • Była sobie dziewczynka

  Charleen, błyskotliwa i zbuntowana piętnastolatka, zagorzała fanka Kurta Cobaina, zastanawia się, dlaczego "dojrzewanie" musi być takie skomplikowane. Pewnego dnia, pod wpływem emocji, decyduje się zabić. Na szczęście ponosi porażkę, a z czasem odkrywa, jak wiele radości można czerpać z życia i miłości!

 • Cokolwiek się zdarzy

  Alex jest scenarzystą. Pracuje nad osobistym tekstem: historią o weekendzie z bardzo klarownie wyznaczonym celem. Będzie kochał się ze swoją żoną cztery razy. Ma mocne postanowienie, że nie zmieni ani jednej linijki tekstu. Jak ma się jednak to do rzeczywistości, w której zbliżające się przyjęcie, córka i sąsiedzi zupełnie nie ułatwiają realizacji planu? Czy da się przenieść literacką fantazję na karty rzeczywistości?

 • Labirynt

  Gdy 6-letnia córka małomiasteczkowego stolarza zostaje porwana wraz z koleżanką, zostaje wszczęta akcja poszukiwawcza, z którą policja ewidentnie sobie nie radzi. Ojciec, doświadczony myśliwy o ultrakonserwatywnym światopoglądzie, mimo iż początkowo współpracuje z organami ścigania, to zrażony ich bezradnością postanawia wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę. O przestępstwo podejrzewa mężczyznę, którego więzi i torturuje w celu uzyskania odpowiedzi na pytanie, gdzie są dziewczynki.