• Informacje na temat:

  córka drozdy

Artykuły na temat: córka drozdy
 • "Czterdziestolecie w kabarecie" Tadeusza Drozdy

  "Czterdziestolecie w kabarecie" - tak zatytułował cykl swoich jubileuszowych występów Tadeusz Drozda. "Co prawda, jeśli liczyć czasy amatorskich koncertów, to będzie już 43 lecie, ale 40 ma swoja moc" - wyjaśnia znany satyryk.

 • Tadeusz Drozda: Nie trafiam w target

  To, że nie ma mnie w telewizji, nie oznacza, że umarłem - mówi Tadeusz Drozda. Satyryk, który przez długie lata był jednym z najpopularniejszych w Polsce, występuje teraz głównie na scenie przed żywą publicznością, "flirtuje" też z internetem.

 • Zmarł Brock Peters, bohater "Zabić drozda"

  78-letni Brock Peters, czarnoskóry amerykański aktor o charakterystycznym niskim głosie, odtwarzający rolę Toma Robinsona, niesłusznie oskarżonego o zgwałcenie białej kobiety, w słynnym filmie "Zabić drozda" , zmarł we wtorek, 23 sierpnia, na raka trzustki w swym domu w Los Angeles - poinformowały w środę media. Aktor miał 78 lat.

 • Gregory Peck oczami córki

  Potrafił gonić z kijem bejsbolowym chłopaka, z którym wróciła za późno z randki. Córka Gregory Pecka, Cecilia, w wywiadzie udzielonym przy okazji retrospektywy filmów z udziałem jej ojca, podczas American Film Festival we Wrocławiu, opowiedziała o bardziej ludzkiej twarzy gwiazdora.

 • Gregory Peck w Cannes

  Gregory Peck, legenda hollywoodzkiego kina, przybył na festiwal do Cannes, aby promować dokumentalny film "A Conversation with Gregory Peck', którego producentem jest jego córka Cecilia. 84-letni gwiazdor stwierdził z żalem, że era gwiazd już bezpowrotnie przeminęła.

 • Jan Jakub Kolski odznaczony Złotym Medalem "Zasłużony Kulturze Gloria Artis"

  Jan Jakub Kolski został w sobotę odznaczony Złotym Medalem "Zasłużony Kulturze Gloria Artis". Reżyser odebrał medal "za dokonania w dziedzinie filmu i zasługi dla środowiska filmowego" podczas poświęconej mu uroczystości w Łódzkim Domu Kultury w Łodzi.

 • Talent w genach

  Tadeusza Drozdy. Aktorstwem interesowała się od liceum, studiowała w USA, ale ostatecznie ukończyła krakowską PWST. Natomiast Katarzyna Jungowska, córka Grażyny Szapołowskiej ze związku z biznesmenem(...) artystycznego zawodu. - Zagrałam epizod w fabularyzowanym dokumencie i nagle poczułam, że wiem, co chcę robić - wyznaje tymczasem Marianna Janczarska, córka Ewy Błaszczyk. - W zeszłym roku oblałam...

 • Jeff Daniels: Kiedyś był głupszy

  Kadr z przymarzniętym do metalowej rury językiem jego bohatera z "Głupiego i głupszego" do dziś mrozi krew w żyłach! Obchodzący 19 lutego 65. urodziny Jeff Daniels stworzył jednak w trakcie trwającej ponad cztery dekady kariery wiele lepszych kinowych ról.

 • Jak Polki wyglądają nago?

  Polki chcą seksu i chcą o tym mówić bez skrępowania, a pomaga im w tym... telewizja. Na oczach milionów telewidzów uczestniczki programu "Jak dobrze wyglądać nago" przezwyciężają swoje kompleksy.

 • "Pensjonat nad rozlewiskiem": Nadciągają czarne chmury

  ...(śp. Małgorzata Braunek) zmarła podczas podróży do Indii, a należącą do niej posiadłość pod Ostródą odziedziczyła jej jedyna córka Małgosia. Nowa właścicielka pensjonatu i jej były mąż Konrad (Piotr...

Zdjęcia na temat: córka drozdy