• Informacje na temat:

  córka edwarda

Artykuły na temat: córka edwarda
 • Edward Linde-Lubaszenko: Pogoda ducha

  ...trwałej rodziny. Jest jednak dumnym tatą syna Olafa (50 l.) i córki Beaty (34 l.), a także dziadkiem. Olaf Linde-Lubaszenko to znany aktor, scenarzysta i reżyser. Córka Edwarda, Beata Chyczewska (jej...

 • Edward Norton na festiwalu Transatlantyk

  Amerykański aktor Edward Norton będzie gwiazdą 7. edycji Transatlantyk Festival w Łodzi. W ramach imprezy organizowanej w Łodzi od 14 do 21 lipca widzowie będą mogli spotkać się z gościem festiwalu i obejrzeć filmy z jego udziałem.

 • Edward Linde-Lubaszenko: Dwie metody na kaca

  Edward Linde-Lubaszenko ufa reżyserom i nie lubi się powtarzać. Mówi, że każda rola jest dla niego jak nowo narodzone dziecko. Chętnie współpracuje z synem Olafem. Niedawno oglądaliśmy ich w serialu „Belle Epoque”, gdzie... wcale nie grają krewnych.

 • Córka Madonny zagra w jej filmie

  Film biograficzny w reżyserii Madonny będzie opowiadał historię brytyjskiego króla Edwarda VIII, który w 1936 roku abdykował w atmosferze skandalu, aby poślubić amerykańską rozwódkę, Wallis Simpson. W obrazie główne role zagrają Abbie Cornish, James D'Arcy oraz James Fox. Teraz do obsady filmu dołączyła także córka 52-letniej piosenkarki - 13-letnia Lourdes. Jak donosi brytyjski dziennik "Daily...

 • ​Edward Norton pomaga uchodźcy z Syrii

  Edward Norton zebrał 400 tys. dolarów na pomoc uchodźcy z Syrii. Trzykrotnie nominowany do Oscara Edward Norton rozpoczął zbiórkę pieniędzy na rzecz syryjskiego naukowca, który w ataku bombowym stracił żonę i córkę. Aktor chce pomóc rodzinie mężczyzny w osiedleniu się w Stanach Zjednoczonych.

 • Wycięła córkę z własnego filmu

  Córka Madonny - Lourdes miała zadebiutować w filmie "W.E.", reżyserowanym przez jej matkę. Madonna wycięła jednak scenę z córką na etapie końcowego montowania filmu.

 • Pomimo że Donald Tusk początkowo stanowczo sprzeciwiał się temu pomysłowi, jego córka Kasia najprawdopodobniej zatańczy w "Tańcu z gwiazdami"! "Nadal jestem przeciwny występowi córki, ale wsiadły na mnie Kasia i żona!" - zwierzył się "Faktowi" znany polityk.

 • Skarga na program Kuby Wojewódzkiego: "Przemoc domowa to nie żart"

  Odcinek programu "Kuba Wojewódzki", w którym gośćmi gwiazdora TVN-u byli bokser Tomasz Adamek i piosenkarka Natalia Nykiel, wywołał oburzenie środowisk feministycznych. W zamieszczonym na stronie portalu Codziennik Feministyczny liście otwartym do dyrektora programowego stacji, Edwarda Miszczaka oraz krajowej Rady Radiofonii i Telewizji sygnatariusze apelu wyrażają zaniepokojenie żartobliwym...

 • Pasikowski w teatrze

  W sobotę, 16 marca, w warszawskim Teatrze Powszechnym odbędzie się premiera sztuki Edwarda Albee'ego "Kto się boi Virginii Woolf". Spektakl to teatralny debiut znanego reżysera filmowego Władysława Pasikowskiego. W rolach głównych wystąpią Krystyna Janda, Marek Kondrat, Agnieszka Krukówna i Szymon Bobrowski.

 • Grzegorz Markowski kończy karierę? "To już koniec drogi"

  Wszystko na to wskazuje, że wspólna płyta z córką Patrycją Markowską jest pożegnalnym materiałem Grzegorza Markowskiego.

Zdjęcia na temat: córka edwarda
Wideo na temat: córka edwarda
 • Edward Miszczak o wiosennej ramówce TVN

  Wiosna w TVN to aż 3 serialowe nowości, którymi stacja będzie walczyć o uwagę widza: "Odwróceni. Ojcowie i córki", "Szóstka" a także "Chyłka. Zaginięcie". Nie zabraknie też kontynuacji ulubionych produkcji. Zobaczcie, co o nowych propozycjach stacji powiedział Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN.

 • "Lepsze życie": Zmagania Pameli Adlon

  Pamela Adlon, znana z serialu Californication, wciela się w rolę Sam Fox, matki trzech córek – Max (Mikey Madison), Frankie (Hannah Alligood) oraz Duke (Olivia Edward). Próbuje swoich sił jako aktorka w Los Angeles i zajmuje się matką Phil (Celia Imrie), która mieszka po drugiej stronie ulicy. Mimo wielu obowiązków, Sam stara się też znaleźć od czasu do czasu chwilę dla siebie i dobrze się bawić.

 • "Przyjaciółki": Odcinek 169.

  Patrycja uwalnia się z toksycznego związku z Wiktorem. Stary przyjaciel Sebo przychodzi jej z odsieczą. Gdy kobieta wypakowuje się z samochodu, dochodzi do wypadku. Patrycja razem z Klarą trafia do szpitala. Anka pomaga Julce w pierwszych przygotowaniach do ślubu. Zapewnia córkę, że powinna cieszyć się ze zbliżającej uroczystości, mimo tragedii, która spotkała ich rodzinę. Edward jest wyraźnie zainteresowany Ingą. Natomiast ona jest zdegustowana adoracją starszego mężczyzny. Ku zaskoczeniu...

Dyskusje na temat: córka edwarda
 • Re: Rodzinna tradycja: aktorstwo

  Seniuk, Rafał Olbrychski syn Daniela, Olaf Lubaszenko, syn Edwarda Lubaszenko, bracia Pazurowie, Maciej Stuhr, syn Jerzego, wymeiniac dalej, Peszkowie, teraz nawet Ewa Błaszczyk usiłuje spiewac z córka(...) Niemen, córka Czesława, nieudana próba artystyczna, Natalia Kukulska, córka Jarosława i Anny Jantar, Patrycja Markowska, córka Grzegorza, młody Sobociński, syn znanego operatora filmowego i aktorki