• Informacje na temat:

  córka eminema zdjecia

Artykuły na temat: córka eminema zdjecia
 • Córka Eminema wciąż zachwyca. Zobacz jej najnowsze zdjęcia

  ...23-letnia córka Eminema, zdecydowanie odrzuciła opcję pójścia w ślady ojca. Dziewczyna widzi się w roli influencerki. Jednak ostatnio na jaw wyszło, jak pomogła słynnemu tacie.

 • Jak wygląda córka Eminema? Zobacz zdjęcia młodej piękności w bikini

  Dzieci słynnych artystów często dorastają na oczach milionów. Ich życie chętnie śledzą ciekawscy fani, którzy chcą wiedzieć jak wyglądają pociechy, co robią w życiu i jak spędzają czas. Teraz media przyjrzały się córce Eminema, która wyrasta na piękną kobietę, a swoimi zdjęciami chętnie dzieli się na Instagramie.

 • Córka Eminema ma już 22 lata. Zobacz, jak wygląda

  Zdjęcie Hailie Scott, 22-letniej córki Eminema, zrobiło furorę w sieci podczas świąt. Wszystko za sprawą wyglądu dziewczyny.

 • Eminem ojcem?

  Jennifer Pacheco, niania pracująca u rapera Eminema, wyznała w swojej biografii, że była z nim w ciąży. Jednak ostatecznie nie urodziła mu dziecka, bo poroniła.

 • Eminem płacze

  Mathersa III. Ponadto wykorzystane zostały ujęcia Eminema i jego ówczesnej żony Kim, z którą - delikatnie mówiąc - obecnie nie żyje najlepiej. Wszystkie zdjęcia pochodzą jeszcze z czasów, zanim kariera Eminema nabrała rozpędu. "Pokazałem prywatne filmy, by wyjaśnić wszystkim mój związek z Kim i mój stosunek do córki Hailie. Za każdym razem oglądając Mockingbird szlocham". "Nie wydaje mi się, żeby...

 • Eminem: Rodzinny teledysk

  Teledysk do czwartego singla Eminema pochodzącego z albumu "Encore", piosenki "Mockingbird", ma być specjalnym prezentem rapera dla wszystkich jego fanów. W klipie pojawią się bowiem fragmenty prywatnych nagrań pokazujących życie rodzinne popularnego rapera.

 • Hailie Scott Matthers: Co słychać u największej inspiracji Eminema?

  To ona była największą inspiracją Eminema w trakcie jego kariery, co ten często podkreślał. Hailie Jade Scott Matthers, obecnie dorosła dziewczyna, nie poszła jednak w ślady ojca. Co teraz robi córka kultowego rapera?

 • Eminem fanem Harry'ego Pottera

  Eminem wysłał ponoć nawet do szkockiej pisarki list, w którym podziękował jej za "tak wspaniałą lekturę". Jak mówi jeden z jego znajomych, raper co wieczór czyta fragment książki o Potterze swej córeczce Hailie. "On chciał nawet mieć wspólne zdjęcie z J.K. Rowling i egzemplarz książki z jej autografem, ale nie udało mu się z nią spotkać" - mówi kolega Eminema.

 • Eminem powraca do korzeni (nowa płyta)

  Najnowsze, ósme z kolei studyjne dzieło Eminema, nawiązywało będzie nie tylko do "złotej ery hip hopu", ale także do początków jego własnej kariery. Nieprzypadkowo raper, którego pełne nazwisko(...)" zapoczątkował dominację Eminema na listach bestsellerów - odtąd każda płyta sygnowana jego pseudonimem trafia na sam szczyt. Album "The Marshall Matthers LP 2" trafi na rynek 5 listopada i będzie...

 • "Przede wszystkim jestem ojcem"

  .... Tak więc - co by się nie działo - moja córka jest na pierwszym miejscu. Jeśli dzieje się w jej życiu coś ważnego, coś przy czym muszę być, to rzucam to, co właśnie robię, albo ustalam harmonogram...