• Informacje na temat:

  córka englerta

Artykuły na temat: córka englerta
 • Helena Englert: Tylko przygoda

  Córka Beaty Ścibakówny i Jana Englerta jeszcze nie wie, czy pójdzie w ślady rodziców. Być może w podjęciu decyzji pomoże jej praca na planie serialu "Barwy szczęścia".

 • Jan Englert: Tęskniłem do pracy z kamerą

  Pojawienie się Jana Englerta podniosło ciśnienie w „Diagnozie”. Aktor opowiedział o nowej roli, sławie i zawodowym spotkaniu z córką.

 • Englert kontra Trela

  Burzyńskiego, którego syn zostaje zamordowany w nocnym klubie, należącym do bossa świata przestępczego zwanego Cygaro (Jerzy Trela), córka zaś Patrycja (Olga Bołądź) próbuje na własną rękę odnaleźć(...) i Englerta. Czy ich ekranowe spotkanie stanie się znakiem czasów na miarę starcia Franza Maurera (Bogusław Linda) i Ola (Marek Kondrat) w "Psach" Władysława Pasikowskiego? Przekonamy się już 18 kwietnia.

 • Jan Englert: Tęsknię za graniem

  Od 15 lat jest dyrektorem artystycznym najważniejszej sceny teatralnej w Polsce - Teatru Narodowego w Warszawie. Ponieważ brakuje mu wyzwań aktorskich, przyjął rolę w serialu "Diagnoza".

 • Jan Englert: Urzędnik państwowy

  To ważny rok dla Jana Englerta. Teatr Narodowy, którym zarządza, obchodzi 250-lecie, a on sam gra w nowym filmie.

 • Beata Ścibakówna: Nie pomogłam córce zdobyć roli

  Helena Englert, córka Beaty Ścibakówny i Jana Englerta, ma obecnie 16 lat i wkrótce rozpocznie naukę w liceum. Nie podjęła jeszcze decyzji odnośnie przyszłości zawodowej, próbuje jednak swoich sił w aktorstwie. Niedawno dołączyła do obsady serialu "Barwy szczęścia" i rozpoczęła pracę na planie. Ścibakówna uważa, że to naturalne pragnienie u osoby, która wychowała się w aktorskiej rodzinie...

 • "Córka boga": Nowy film Małgorzaty Szumowskiej na Netfliksie

  ..."The Other Lamb" - w polskiej wersji "Córka boga" - to nowy film Małgorzaty Szumowskiej, który można już oglądać na platformie streamingowej Netflix! Najnowsze dzieło reżyserki "Twarzy" i "Body/Ciało" od 27 maja dostępny jest online dla polskich widzów.

 • Jan Englert: Romans ze studentką?

  Późno dojrzał do świadomego ojcostwa. Może dlatego dla córki stracił głowę?

 • Jan Englert: Biegam, ale nie strzelam

  ...... o sobie. Człowiek już się z nikim nie ściga, nawet z sobą samym. Raczej obserwuje jak inni się ścigają. Łatwiej jest wtedy zająć się partnerem, innymi ludźmi. Pańska córka jest jeszcze mała...

 • Kożuchowska i Karolak w świątecznej komedii

  W Sopocie rozpoczęły się prace na planie komedii romantycznej "Miłość na Marsie". W głównych rolach zobaczymy w niej między innymi Małgorzatę Kożuchowską, Tomasz Karolaka, Małgorzatę Zajączkowską, Rafała Królikowskiego i Jana Englerta. Premiery filmu, którego akcja będzie rozgrywać się między Bożym Narodzeniem i Sylwestrem, należy spodziewać się pod koniec tego roku.

Zdjęcia na temat: córka englerta
Wideo na temat: córka englerta
 • Tak dzisiaj żyje Helena Englert

  Helena Englert, córka Jana Englerta i Beaty Ścibakówny, niedawno została studentką szkoły teatralnej w jednym z najlepszych uniwersytetów na świecie - NYU Tisch School of the Arts. (x-news/Dzień dobry TVN)

 • Beata Ścibakówna, Jan Englert i ich córka Helena Englert zagrali w serialu "Diagnoza". - Pomyśleliśmy sobie, że dlaczego nie, kiedy się zdarzy następna taka okazja, żebyśmy w jednym serialu zagrali wszyscy razem - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" Ścibakówna. - Wszystko na to wskazuje, że ten zawód ją interesuje i ja się do tego nie wtrącam - zaznaczył Englert. - Nie zadała mi nigdy pytania, jak

 • Ścibakówna zadowolona, że wkręciła córkę do filmu!

  Córka Beaty Ścibakówny i Jana Englerta Helena, mimo młodego wieku już zadebiutowała rolą w filmie. Mama jest bardzo szczęśliwa z tego powodu i zapewnia, że nie będzie odradzać córce rozwijania kariery aktorskiej! (Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: córka englerta