• Informacje na temat:

  córka ewy błaszczyk

Artykuły na temat: córka ewy błaszczyk
 • Córka Ewy Błaszczyk idzie w jej ślady

  ...​Pociechy znanych osób często podążają śladami swoich rodziców. Nie inaczej jest z córką Ewy Błaszczyk. Marianna Janczarska od lat jest wsparciem dla mamy. Obie w 2000 roku przeżyły dwie ogromne tragedie.

 • Nowa rola Ewy Błaszczyk

  Ewa Błaszczyk zagrała jedną z głównych ról w familijnym filmie "Za niebieskimi drzwiami" w reżyserii Mariusza Paleja. To ekranizacja nagradzanej powieści Marcina Szczygielskiego. Film opowiada historię 11-letniego Łukasza (Kowalczyk), którego matka po tragicznym wypadku samochodowym zapada w śpiączkę.

 • Córka Ewy Błaszczyk wybudzona ze śpiączki!

  ...oraz wodzi wzrokiem. córka Ewy Błaszczyk, podobnie jak kilkoro innych pacjentów, w maju tego roku przeszła operację wszczepienia symulatora, który miał usprawnić pracę jej mózgu i rdzenia kręgowego. Aleksandra nie jest pierwszym przypadkiem wybudzenia po operacji. Klika dni temu ze śpiączki wybudził się również 35-letni pacjent. Przypomnijmy, że w maju 2000 roku córka Ewy Błaszczyk...

 • Ewa Błaszczyk, Piotr Machalica i małżeńska niewierność

  Byli gwiazdami jednego z "Dekalogów" Krzysztofa Kieślowskiego podejmującego temat małżeńskiej niewierności. Z podobnymi problemami przyszło im zmierzyć się także w życiu prywatnym.

 • Przykre słowa Ewy Błaszczyk. „Nie daję już rady”!

  Ewa Błaszczyk (64 l.) od lat jest pochłonięta praca w fundacji „Akogo”. Jednak czas nieubłagani płynie i aktorka z roku na rok ma coraz mniej sił. Ostatnio wyznała na łamach „Na żywo”, że nie daję już sobie rady z pewnymi rzeczami. Czy córka pomoże mamie w trudnym czasie?

 • Ewa Gawryluk: Jak było na początku

  14 stycznia zobaczymy ją w 2000. odcinku "Na Wspólnej". Jak wyglądał pierwszy dzień na planie oraz co myśli o serialowej rodzince - opowiada Ewa Gawryluk.

 • Ewa Błaszczyk: Córka zajmie jej miejsce w klinice Budzik?

  Marianna Janczarska (25 l.), córka Ewy Błaszczyk (64 l.), w przyszłości mogłaby zastąpić mamę w klinice Budzik. Czy tak się stanie?

 • Córka Ewy Gawryluk chce pójść w ślady mamy...

  Ewa Gawryluk, którą w najbliższą sobotę, 31 maja, zobaczymy w 12. odcinku 5. serii "Komisarza Aleksa" jako Małgorzatę Wrzesińską - właścicielkę kliniki urody, zawsze z wielką dumą mówi o swojej córce. Niedawno 14-letnia Marysia zwierzyła się mamie, że chciałaby zostać aktorką.

 • Córka Ewy Błaszczyk już po operacji. "Trudno oczekiwać..."

  W szpitalu klinicznym w Olsztynie zakończyła się operacja wszczepienia stymulatora córce Ewy Błaszczyk, Oli Janczarskiej. Dziewczyna jest w śpiączce od 16 lat. Stymulator ma pomóc w jej wybudzeniu.

 • Talent w genach

  Po rodzicach dziedziczymy nie tylko dobra materialne, ale także zdolności. Nic więc dziwnego, że dzieci artystów często pracują w show-biznesie.

Zdjęcia na temat: córka ewy błaszczyk
Wideo na temat: córka ewy błaszczyk
 • Córka Ewy Błaszczyk już po operacji

  W szpitalu klinicznym w Olsztynie zakończyła się operacja wszczepienia stymulatora córce Ewy Błaszczyk, Oli Janczarskiej. Dziewczyna jest w śpiączce od 16 lat. Stymulator ma pomóc w jej wybudzeniu. (TVN24/x-news)

 • Sąsiady

  Z pozoru zwyczajna kamienica może w sobie kryć wiele tajemnic. Pewnego dnia ksiądz o pokaźnej muskulaturze (Mariusz Pudzianowski) odwiedza mieszkańców po kolędzie. Wśród lokatorów jest obdarzona niezwykłą urodą kobieta (Anna Mucha), zmuszona przez los do uprawiania "najstarszego zawodu świata". W czasie rozmowy duchowny dowiaduje się, że kobieta jest w ciąży. To spotkanie odmieni ich życie na zawsze.

 • Ewa Błaszczyk o kolejnej terapii córki: To jest eksperyment

  Córka Ewy Błaszczyk ma zostać poddana nowatorskiej terapii komórkami macierzystymi. W rozmowie z nami aktorka zdradza, że jest to dla niej "nowe światło niosące fantastyczne możliwości". Czy tym razem przyniesie efekty?

 • Mistyfikacja

  Jest rok 1968. Wydalony z uczelni tuż przed obroną pracy magisterskiej Łazowski, wpada na sensacyjny trop, który może zmienić oblicze historii. Z jego dochodzenia wynika, że Witkacy nie popełnił samobójstwa w 1939 roku. Rzeczywistość podsuwa kolejne dowody zadziwiającej mistyfikacji. Kochanka Witkacego przynosi do Desy swoje nieznane portrety, jedna z jego dawnych kobiet przechowuje kartki, które dostała od artysty już po jego rzekomej śmierci. Wszystko wskazuje na to, że wielki mistrz,...

Dyskusje na temat: córka ewy błaszczyk
 • Re: Córka Ewy Błaszczyk idzie w jej ślady

  jaka Katarzyna Piórecka?co za dzban to pisze.......... Ewa Błaszczyk!!!

 • Re: Córka Ewy Błaszczyk idzie w jej ślady

  O 1 % chodzi.Błaszczyk,Dymna do konca kwietnia będa co rusz w artykułach.

 • Re: Córka Ewy Błaszczyk idzie w jej ślady

  A może tak już czas zakończyć sagę o Pani Błaszczyk.?czyżby Interia nie miała żadnych nowości - tylko odgrzewane kotlety.

 • Re: Córka Ewy Błaszczyk wybudzona ze śpiączki!

  wszystkie matki powinny brac pszyklad z ewy błaszczyk jes cudowną troskliwą kochajjją matką

 • Re: Córka Ewy Błaszczyk idzie w jej ślady

  Dlaczego nie walczyła o Budzik dla dorosłych 15 lat temu? Czyżby wtedy nie było dorosłych w śpiączce? Ewa Błaszczyk tworzy pod potrzeby swojej córki. Ola dorosła, a statut Budzika dla dzieci wyklucza przebywanie w nim dorosłych, więc Ewa buduje Budzik dla dorosłych, żeby nadal jej córka miała najlepszą opiekę.

 • Re: Córka Ewy Błaszczyk idzie w jej ślady

  Ewa Błaszczyk- piękny człowiek. Pokazała jak można być człowiekiem w obliczu osobistej tragedii i przekuła ją na wielką sprawę - dla tych , których spotkał los podobny do losu jaj córki. Zróbcie dla innych choć 1 promil tego , co tak kobieta . Świat będzie lepszy.

 • Re: Córka Ewy Błaszczyk idzie w jej ślady

  Bardzo mi żal Błaszczyk jako mamy dziecka, które straciła. Najgorsze, że przez tyle lat nikt jej nie potrafił wytłumaczyć, że dla dobra jej żyjącej córki, jej osobiście, oraz drugiej córki będącej w stanie śmierci mózgowej - należy zakończyć te cierpienia i pozwolić jej odejść. Myślę, że p. Ewa pozwoliłaby na to odejście, gdyby w odpowiednim momencie miała wsparcie bliskich osób.

 • Re: Córka Ewy Błaszczyk idzie w jej ślady

  ...Łatwy zarobek i głupi darczyńcy. Gdyby nie choroba córeczki nie było by kliniki.Cwana baba z tej Błaszczyk. A jaką szkołe kończyła ta córeczka,że zowią ją "aktorką"?

 • Re: Córka Ewy Błaszczyk idzie w jej ślady

  Czytając te komentarze stwierdzam że Polacy to okropnie podła nacja. Jak nie tolerujecie Pani Błaszczyk to nie czytajcie o niej i nie komentujcie. Po co to robicie. Dla "fikcyjnego" podniesienia swojej wartości.

 • Re: Córka Ewy Błaszczyk idzie w jej ślady

  Bardzo cenię Panią Błaszczyk za jej siłę i determinację w walce o zdrowie swojego dziecka ale na miłość boską, czy my musimy przynajmniej raz w miesiącu oglądać zbliżenie twarzy tej Pani? Nie wystarczyłby sam artykuł?