• Informacje na temat:

  córka fronczewskiego

Artykuły na temat: córka fronczewskiego
 • Piotr Fronczewski stanął przed trudną decyzją. Pomogła córka

  Ale nowiny z życia Piotra Fronczewskiego (73 l.)! Dostał pewną propozycję, która go zelektryzowała. Wahał się, czy ją przyjąć. Ostatecznie decyzję pomogła podjąć mu córka.

 • Gabriela Kownacka: To jemu zawdzięczała nazwisko

  W nim kochały się wszystkie studentki szkoły teatralnej, za nią oglądali się koledzy. A oni zakochali się w sobie...

 • Piotr Fronczewski nie miał dobrych relacji z córką przez lata! Nienawidziła go!

  Córka Piotra Fronczewskiego (72 l.) miała kilka lat, kiedy uległ urokowi innej kobiety i zdradził jej mamę. Długo nie była w stanie mu wybaczyć. Teraz może na nią liczyć.

 • Węże, czyli Złote Maliny po polsku. Sprawdzamy!

  Już 1 kwietnia poznamy laureatów kolejnej edycji Węży, czyli nagród honorujących najgorsze polskie produkcje filmowe roku. Zanim dowiemy się, który tytuł okaże się chałą sezonu, sprawdzamy, jak wężowych kandydatów oceniali recenzenci Interii.

 • ​Piotr Fronczewski: Romans go słono kosztował

  ...się opieką nad córkami. Związek z Pacułą wydawał się być czymś więcej niż tylko przelotnym uczuciem.   Ewa Fronczewska była zrozpaczona, długo nie wiedziała, co powiedzieć. Zdruzgotana kobieta(...) raz w wywiadzie. Piotrowi Fronczewskiemu udało się ocalić małżeństwo i małżonków łączy silna więź. Dawna zdrada odbiła się jednak nie tylko na jego związku, ale również na relacjach z córkami...

 • Piotr Fronczewski: Aktor dojrzały

  Drugiego takiego ze świecą szukać! Powiedzenie "klasa sama w sobie" powstało chyba z myślą o Piotrze Fronczewskim. Na planie profesjonalny. Poza nim - uroczy, szarmancki, choć skryty.

 • Piotr Fronczewski wyszedł ze szpitala. Jaki jest stan aktora?!

  ...spektakli z udziałem Fronczewskiego w teatrze Michała Żebrowskiego (46 l.). Jak donosi "Super Express", gwiazdor poczuł się źle tuż przed wejściem na scenę. Konieczne było wezwanie pogotowia i odwołanie(...) opuścił już szpital i wypoczywa w domu. Nie odwołał również zdjęć do serialu "W rytmie serca", które ruszają za kilka dni. Koledzy i koleżanki z pracy bardzo zmartwili się zdrowiem Fronczewskiego, który...

 • Piotr Fronczewski w "Autach 2"

  Kolejną gwiazdą, która wzięła udział w nagrywaniu polskiej wersji językowej do animacji "Auta 2", jest Piotr Fronczewski.

 • Piotr Fronczewski ciężko chory. Odwołano jego spektakle

  ...!" - powiedział.  O stan zdrowia Fronczewskiego zamartwiają się też jego koledzy z pracy. "Trudno jest powiedzieć, czy wróci do nas nawet jesienią" - mają mówić.  Życzenia szybkiego powrotu do formy aktorowi złożyła także Monika Mrozowska, jego serialowa córka z "Rodziny zastępczej". ***  Zobacz więcej materiałów:

 • "Siła wyższa": Nowy serial w TVP

  Anna Dereszowska, Katarzyna Żak, Piotr Grabowski i Piotr Fronczewski to odtwórcy głównych ról najnowszego serialu TVP 1 "Siła wyższa". Widzowie będą mogli śledzić perypetie bohaterów już od września.

Zdjęcia na temat: córka fronczewskiego
Wideo na temat: córka fronczewskiego
 • Czołówka serialu "Rodzina Zastępcza"

  Pewna przesympatyczna rodzinka: mama Anka (Gabriela Kownacka), tata Jacek (Piotr Fronczewski), nastoletnia córka Majka (Monika Mrozowska) i młodszy od niej, Filip (Sergiusz Żymełka) zdecydowali się na ...założenie rodziny zastępczej. Zamieszkała wraz z nimi trójka „przysposobionych” małolatów: Zosia (Misheel Iargalsajkhan), Eliza (Aleksandra Szwed) i Romek (Aleksander Ihnatowicz) i tak się

Dyskusje na temat: córka fronczewskiego