• Informacje na temat:

  córka holland

Artykuły na temat: córka holland
 • Córka Agnieszki Holland w konkursie Sundance Festival

  Kasia Adamik, córka polskiej reżyserki Agnieszki Holland, pokaże swój debiutancki film "Bark" na prestiżowym amerykańskim festiwalu kina niezależnego, Sundance Film Festival. Główne role w dramacie zagrali Lee Tergesen - aktor znany z najnowszego filmu Holland "Strzał w serce" oraz Lisa Kudrow, bohaterka serial u "Przyjaciele" .

 • Agnieszka Holland ostro do krytyków serialu "1983"

  ..."1983", pierwsza polska produkcja serwisu Netflix, spotkała się z chłodnym przyjęciem polskich recenzentów. Do krytyki serialu odniosła się Agnieszka Holland, która wyreżyserowała jego pierwsze dwa odcinki. Jej komentarz pod negatywną opinią zamieszczoną w jednym z serwisów społecznościowych spotkał się z mocną reakcją internautów.

 • Agnieszka Holland o Janosiku

  Agnieszka Holland przygotowuje się do realizacji filmu o Janosiku. O tych zamierzeniach autorki już informowaliśmy w grudniu ubiegłego roku. Jak się okazuje, reżyserka ma zamiar pracować nad projektem razem ze swoją córką Kasią Adamik. Jak podała Rzeczpospolita , w maju odbędą się pierwsze castingi do roli Janosika.

 • Agnieszka Holland: Codzienna odwaga

  Codzienna odwaga, koszty ludzkich wyborów, wpływ jednostki na historię - takie pytania m.in. są stawiane są w "Gorejącym krzewie" - mówiła w środę w Warszawie reżyserka tego filmu Agnieszka Holland. Emisję trzyodcinkowego serialu rozpocznie 3 marca HBO w Polsce.

 • Nowy serial Agnieszki Holland

  Telewizja HBO przedstawiła szczegóły i obsadę nowego, kręconego w Czechach przez Agnieszkę Holland miniserialu o Janie Palachu - studencie, który podpalił się w 1969 roku w proteście przeciw bierności mieszkańców Czechosłowacji po inwazji wojsk Układu Warszawskiego.

 • Bardzo osobisty serial Holland

  ...3 marca w HBO rozpocznie się w Polsce emisja "Gorejącego krzewu" w reżyserii Agnieszki Holland. To trzyodcinkowy serial, produkcji czeskiej, poświęcono studentowi Janowi Palachowi, który w 1969 r. podpalił się w Pradze w proteście przeciwko inwazji sił Układu Warszawskiego.

 • Political fiction Agnieszki Holland

  Zdjęcia do reżyserowanego przez Agnieszkę Holland ( "Kopia Mistrza" , "Julia wraca do domu" ) serial u o polskich politykach "Ekipa", rozpoczną się 29 listopada - poinformowała reżyserka na wtorkowej (21 listopada) konferencji prasowej w Warszawie. W liczącym czternaście odcinków serialu, z gatunku "political fiction", wystąpią m.in. Andrzej Seweryn - jako prezydent i Janusz Gajos - jako były...

 • Pokazem filmu "Kopia mistrza", zakończył się w czwartek, 26 kwietnia, we Wrocławiu Tydzień z Filmami Agnieszki Holland.

 • Holland skończyła zdjecia do serialu

  Kierowana przez Agnieszkę Holland ekipa filmowa telewizji HBO zakończyła w niedzielę, 20 maja, zdjęcia do nowego miniserialu historycznego o Janie Palachu - studencie, który w 1969 roku podpalił się w proteście przeciw bierności swoich rodaków po inwazji sił Układu Warszawskiego.

 • Agnieszka Holland: Robię filmy z mojego punktu widzenia

  Z okazji wizyty Agnieszki Holland w Polsce, związanej z promocją książki Marioli Jankun-Dopartowej "Gorzkie kino Agnieszki Holland", z reżyserką rozmawiała Anna Kempys.

Zdjęcia na temat: córka holland
Wideo na temat: córka holland
 • "Genua. Włoskie lato"

  Joe (w tej roli doskonały Colin Firth) razem z córkami, Kelly (piękna Willa Holland) i Mary (utalentowana Perla Haney-Jardine) postanawia rozpocząć nowe życie. Cała trójka przeprowadza się do urokliwej, słonecznej Genui. W labiryncie tajemniczych uliczek miasta chcą zgubić swoją przeszłość. Młoda i piękna Kelly przeżywa pierwsze zauroczenia i oddaje się przygodom w towarzystwie oczarowanych nią

Dyskusje na temat: córka holland