• Informacje na temat:

  córka jacka nicholsona

Artykuły na temat: córka jacka nicholsona
 • Jak Jack Nicholson uczył się aktorstwa?

  ...za rolę drugoplanową dla Jacka Nicholsona. To już była ekstraklasa... Kolejny etap w karierze aktora to główna rola w "Locie nad kukułczym gniazdem", która przyniosła mu Oscara. I zaraz potem(...) stawać aktorzy, czym doprowadzał Nicholsona do furii. "Ten p... polski krasnal" - miał się wyrażać aktor o reżyserze. Dopiero jak zobaczył rezultat pracy, zmienił zdanie. Nicholson i Polański zostali...

 • Jack Nicholson niczego się nie boi

  ..."Nie kłam, nie kradnij i nie bój się" - to dewiza życiowa Jacka Nicholsona. Ten wielki amerykański aktor obchodzi w poniedziałek, 22 kwietnia, 76 urodziny.

 • Nowa rola Jacka Nicholsona

  Jack Nicholson, bohater takich filmowych hitów jak: "Lot nad kukułczym gniazdem", "Czułe słówka" czy "Batman", wyraził zgodę na udział w najnowszej produkcji Alexandra Payne'a "About Schmidt". Scenariusz, napisany podobno specjalnie dla gwiazdora, oparty jest na powieści Louisa Begley'a wydanej w 1996 roku.

 • Nicholson w "Egzorcyście IV"

  ..., bowiem do roli diabła twórcy wybrali Jacka Nicholsona.

 • Hope Davis zagra w "Proof"

  Hope Davis, najbardziej znana z roli córki Jacka Nicholsona w filmie "Schmidt" , wystąpi w dramacie "Proof". Amerykańska aktorka wcieli się w postać siostry bohaterki granej przez Gwyneth Paltrow ( "Opętanie" ). Męskie role w projekcie obejmą Anthony Hopkins ( "Czerwony smok" ) i Jake Gyllenhaal ( "Balonowy chłopak" ).

 • Susan Sarandon: Jak dobre wino

  Grała u boku Roberta Redforda, Catherine Deneuve, Jacka Nicholsona... Jednak dopiero rola w filmie "Thelma i Louise" przyniosła jej sławę. W niedzielę, 4 października, Susan Sarandon skończyła 69 lat.

 • Największe wyciskacze łez

  Komediodramat "Czułe słówka" , z Debrą Winger oraz nagrodzonymi Oscarami Shirley MacLaine i Jackiem Nicholsonem, otwiera listę najbardziej wzruszających filmów w dziejach kina. Poruszająca historia matki, której córka umiera na raka, pozostawiła w pobitym polu disney'owską animację "Bambi", opowiadającą o osieroconym jelonku, oraz słynny "Wybór Zofii", z oscarową kreacją Meryl Streep.

 • Foxx nie darowałby Polańskiemu

  Jamie Foxx ("Ray", "Solista") wezwał Romana Polańskiego do stawienia czoła wymiarowi sprawiedliwości, twierdząc, że gdyby ofiarą polskiego reżysera była jego kilkunastoletnia córka, z pewnością domagałby się ukarania artysty.

 • Amanda Peet rusza w podróż z Guliwerem

  ...- opowiada Amanda Peet. - Okazało się to naprawdę łatwe, a to dlatego, że uwielbiam Jacka! Potrafi mnie rozśmieszyć. Jest wspaniałym aktorem, w związku z czym nie było to trudne zadanie, a prawdziwa zabawa(...) córka Diane Keaton romansowała z Jackiem Nicholsonem; wreszcie "Syriana" (2005), gdzie z Mattem Damonem zagrali małżeństwo. Zobacz zwiastun filmu "Lepiej późno niż później": - Wspaniale jest...

 • Diane Keaton: Wieczna singielka

  Diane Keaton nie była na randce od 35 lat. Aktorka przypuszcza, że jest jedyną osobą swojego pokolenia, która niemal całe życie jest singlem.