• Informacje na temat:

  córka janowskiego

Artykuły na temat: córka janowskiego
 • Alina Janowska i Wojciech Zabłocki: Kolacja po "Zaćmieniu"

  Siedem lat różnicy wieku to niby niewiele, ale aż do 1963 r. życie Aliny Janowskiej i Wojciecha Zabłockiego biegło tak odmiennymi drogami, jakby należeli do różnych pokoleń.

 • Alina Janowska nie żyje

  Boreckiego. Małżeństwo przetrwało tylko siedem lat, ale pozostała wspaniała córka. Dwoje kolejnych dzieci urodziła, będąc żoną wicemistrza olimpijskiego, szablisty Wojciecha Zabłockiego. Syn Michał jest poetą, autorem tekstów piosenek Grzegorza Turnaua, i reżyserem. Córka Kasia skończyła italianistykę. Mieszka i pracuje w Stanach Zjednoczonych. Wprawdzie Janowska marzyła o karierze...

 • Alina Janowska: Dusza człowiek

  ...pozostała wspaniała córka. Dwoje kolejnych dzieci urodziła, będąc żoną wicemistrza olimpijskiego, szablisty Wojciecha Zabłockiego, z którym jest do dziś. Z Wojciechem Zabłockim mają dwoje dzieci. Syn Michał ma duszę artysty. Jest poetą, autorem tekstów piosenek Grzegorza Turnaua, i reżyserem. Córka Kasia skończyła italianistykę. Mieszka i pracuje w Stanach Zjednoczonych. Wprawdzie marzyła...

 • Alina Janowska: Spadające majtki, pies i Gniazdo

  Bez niej świat polskiej rozrywki byłby uboższy. Występowała w teatrach, kabaretach, grała w filmach i serialach...

 • "Jaka to melodia?" bez Janowskiego?

  Mówi się, że rozwód Roberta Janowskiego odebrał mu sympatię milionów widzów. Czy gospodarz teleturnieju "Jaka to melodia?" straci pracę?

 • Alina Janowska: Wnętrze mam dramatyczne

  ...w tym samym czasie poznała artystę plastyka Andrzeja Boreckiego. To za niego wyszła za mąż. Wkrótce na świecie pojawiła się ich córka Agata, która dziś jest anestezjologiem i mieszka pod Bostonem. Jednak(...) artysty. Jest poetą, autorem tekstów piosenek Grzegorza Turnaua, i reżyserem. Córka Kasia skończyła italianistykę. Mieszka i pracuje w Stanach Zjednoczonych. - Mam udaną rodzinę. Cieszę się z moich dzieci...

 • Robert Janowski: Spełniam się w pracy marzeń

  Teleturniej "Jaka to melodia?" od lat bije rekordy oglądalności. Duża w tym zasługa prowadzącego. Robert Janowski ma charyzmę, ciekawą osobowość i styl. Do tego jest sympatyczny, otwarty, dowcipny, kocha rozmawiać i słuchać innych. I właśnie za to widzowie po prostu go lubią.

 • Robert Janowski: Najbardziej żałuje rozwodu

  Ostatnie wydarzenia wywróciły jego świat do góry nogami. Zrozumiał swój błąd sprzed lat?

 • Vesna Leszczyńska debiutuje. Córka Roberta Leszczyńskiego i Alicji Borkowskiej ma 14 lat

  W sobotę (14 lipca) na Letniej Scenie Muzycznej Hulakula w Warszawie wystąpi Vesna Leszczyńska, 14-letnia córka nieżyjącego już dziennikarza muzycznego Roberta Leszczyńskiego i znanej z musicalu "Metro" wokalistki i aktorki Alicji Borkowskiej.

 • 14-letnia córka Roberta Leszczyńskiego na koncercie dla Fundacji im. Darii Trafankowskiej

  Podczas koncertu na rzecz Fundacji im. Darii Trafankowskiej zaśpiewała Vesna Leszczyńska, 14-letnia córka nieżyjącego już dziennikarza muzycznego Roberta Leszczyńskiego i znanej z musicalu "Metro" wokalistki i aktorki Alicji Borkowskiej.