• Informacje na temat:

  córka katarzyna grochola pisarka

Artykuły na temat: córka katarzyna grochola pisarka
 • Katarzyna Grochola wierzy w św. Mikołaja

  Katarzyna Grochola, współscenarzystka filmu "Ja wam pokażę!" , w którym w głównych rolach wystąpią Grażyna Wolszczak i Paweł Deląg , opowiedziała nam o swoim sposobie na święta Bożego Narodzenia. Pisarka zdradziła w rozmowie z INTERIA.PL, że każde święta są dla niej wyjątkowe.

 • Pisze lepiej od Grocholi

  Katarzyna Grochola, autorka powieści "Nigdy w życiu", przyznała ostatnio, że jej córka pisze lepiej od niej.

 • Kowalewski: Sto procent Grocholi!

  Katarzyna Grochola - "matka" bohaterów książki oraz współautorka scenariusza do filmu, z niecierpliwością czeka na premierę ekranową. Pisarka widziała film dwadzieścia dwa razy i nawet nie próbuje(...) niesłychanie rozwinęła swoje umiejętności, nabrała niebywałego luzu, i w roli Tosi sprawdziła się koncertowo" - twierdzi pisarka. To słowa autorki, która, jak mówi, jest najgorszym i najlepszym zarazem...

 • Matki córki, czyli Kwaśniewskie w telewizji

  Jolanta i Aleksandra Kwaśniewskie są dumne, że łączy je niezwykła więź, bo nie każda córka tak dobrze dogaduje się ze swoją mamą. Odwiedziliśmy je na planie kolejnego odcinka programu "Matki córki, czyli rodzinny galimatias".

 • Zaprzyjaźniły się w "Tańcu z gwiazdami"!

  Okazuje się, że biorąc udział w tanecznym show można nie tylko wygrać Kryształową Kulę i zdobyć mercedesa, lecz także znaleźć... przyjaźń. Do takiego wniosku doszły Katarzyna Grochola i Olga Bołądź, które zaprzyjaźniły się na planie "Tańca z gwiazdami".

 • "Ja wam pokażę!": Milion widzów!

  ...zapłatę za pracę, którą kochają. A ja kocham pisać i kocham pisać o miłości" - powiedziała pisarka. "Ja wam pokażę!" to spełnienie marzeń Katarzyny Grocholi: ekranizacja dalszych losów jej ukochanych...