• Informacje na temat:

  córka katarzyna smutniak

Artykuły na temat: córka katarzyna smutniak
 • Katarzyna Smutniak: Czeka, co przyniesie los

  W tym roku Katarzyna Smutniak skończy 40 lat. Ma świat u stóp, jej kariera się rozwija, walczy o prawa kobiet w show-biznesie, pomaga dzieciom w Nepalu i wiedzie szczęśliwe życie rodzinne.

 • Dobrze się kłamie w towarzystwie Kasi Smutniak

  Kasia Smutniak zagrała ostatnio w polskim obrazie "(Nie)znajomi", inspirowanym włoskim hitem "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie", w którym też wystąpiła. Długo się wahała, nim przyjęła propozycję z Polski, ale teraz jest szczęśliwa z powodu swojej decyzji.

 • "Słodki koniec dnia" wygrywa festiwal Off Camera

  ..."Słodki koniec dnia" Jacka Borcucha, z Krystyną Jandą i Kasią Smutniak w rolach głównych, zdobył główną nagrodę w Konkursie Polskich Filmów Fabularnych 12. Mastercard Off Camera w Krakowie. Film pojawi się na ekranach polskich kin 10 maja.

 • Wenecja a sprawa Polska

  Nie tylko Katarzyna Smutniak reprezentuje Polskę na tegorocznym festiwalu w Wenecji. W jednej z pokazywanych na imprezie produkcji - amerykańskim thrillerze "The Iceman" - pojawiła się bowiem... Weronika Rosati. Wysłanniczka INTERIA.PL relacjonuje pierwsze dni festiwalu w Wenecji.

 • Orły: Piętnaście nominacji dla "Bożego Ciała"

  Rycembel ("Boże Ciało"), Jowita Budnik ("Ikar. Legenda Mietka Kosza"), Agata Buzek ("Córka trenera"), Marta Żmuda Trzebiatowska ("Mowa ptaków") i Katarzyna Smutniak ("Słodki koniec dnia"). Nagroda za(...)" Katarzyna Smutniak - "Słodki koniec dnia" NAJLEPSZE ZDJĘCIA Piotr Sobociński jr. - "Boże ciało" Andrzej J. Jaroszewicz, Marcin Prokop - "Mowa ptaków" Tomasz Naumiuk - "Obywatel Jones" Adam Bajerski...

 • "(Nie)znajomi": Pozornie zwykła kolacja. Kto tu kim jest?

  ...'" - dodaje aktor. W filmie występuje plejada gwiazd. Główne role grają: Maja Ostaszewska, Łukasz Simlat, Aleksandra Domańska, Michał Żurawski, Kasia Smutniak, Tomasz Kot i Wojciech Żołądkowicz. Polska(...) i w ludzi. Interesuje ją ezoteryka, buddyzm. To młoda idealistka, poszukująca własnej drogi i na tym jeszcze etapie wpatrzona w swojego mężczyznę. Ewa i Tomek (Kasia Smutniak i Tomasz Kot) Dobrze...