• Informacje na temat:

  corka kukulskiej ania

Artykuły na temat: corka kukulskiej ania
 • Córka Natalii Kukulskiej debiutuje muzycznie

  Anna Dąbrówka, 11-letnia córka Natalii Kukulskiej i Michała Dąbrówki, idzie w ślady rodziców i od najmłodszych lat kształci się muzycznie. Zobaczcie jej pierwszy teledysk.

 • Natalia Kukulska pokazała na zdjęciach swoją 14-letnią córkę

  Prywatne Natalia Kukulska jest szczęśliwą mamą trójki dzieci. Niedawno jedna z jej córek - Ania - obchodziła swoje czternaste urodziny i z tej okazji jej sławna mama zdradziła w mediach społecznościowych, jak spędzają wspólne chwile.

 • Natalia Kukulska: Zhumanizowana elektronika

  Pod koniec września światło dzienne ujrzała najnowsza płyta Natalii Kukulskiej zatytułowana "Halo tu Ziemia". Z wokalistką porozmawialiśmy o tematyce albumu, pracy nad materiałem i najbliższych koncertach.

 • Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka świętują 20. rocznicę ślubu: Nie będę się rozwodzić

  ...12 lutego przypada 20. rocznica ślubu Natalii Kukulskiej i perkusisty Michała Dąbrówki. Wokalistka z tej okazji opublikowała wzruszający wpis.

 • N. Kukulska: Córka Anna

  Tydzień temu, 4 maja, na świat przyszła córka Natalii Kukulskiej i jej męża Michała Dąbrówki, perkusisty towarzyszącego jej zespołu. Dziecko otrzymało imię Anna, na cześć swojej babci, nieżyjącej już wokalistki Anny Jantar. Natalia i jej córka są już w domu.

 • Jarosław Kukulski: 75. rocznica urodzin. Natalia Kukulska i koncert "Życia mała garść" dla rodziców

  Koncert o tytule  "Życia mała garść"  miał już swoją premierę w 2012 roku podczas Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu . Pretekstem do ponownego zaprezentowania(...) Kopernik" na Okęciu komponował dla córki Natalii Kukulskiej i wielu innych znanych polskich artystów: Ireny Jarockiej, Eleni, Krzysztofa Krawczyka, Haliny Frąckowiak, Felicjana Andrzejczaka, Bogdany...

 • Natalia Kukulska w ciąży. Co z "The Voice of Poland"?

  ...grudnia" - powiedziała w "Fakcie" Monika Małyszek, menedżerka Kukulskiej. Nowy album pojawi się jednak dopiero wiosną 2017 r. Wokalistka z mężem Michałem Dąbrówką ma już 16-letniego syna Jana...

 • ​"The Voice of Poland": Natalii Kukulskiej łzy ze śmiechu

  ...trenerzy spędzają w swojej pracy wiele godzin i są niezwykle przejęci tym, co robią: "Siedzimy na przesłuchaniach od rana do wieczora zaangażowani emocjonalnie i mamy wyostrzone zmysły. Dodatkowo(...) wiedza może być przydatna Kukulskiej, zwłaszcza że, jak przyznaje, nie oglądała pilnie poprzednich edycji show. Kukulska w okolicach Bożego Narodzenia urodzi swoje trzecie dziecko. Ciąża nie wpłynie...

 • N. Kukulska: Atak paparazzich

  Jeszcze nie tak dawno sporo mówiło się o Edycie Górniak, która wypowiedziała wojnę mediom, a szczególnie dwóm gazetom. Oskarżała je o chamstwo i brak poszanowania prawa do prywatności. Jednak nawet skierowanie sprawy do sądu nie ostudziło zapału żądnych sensacji paparazzich. Z podobnymi problemami ostatnio spotkała się także Natalia Kukulska, która 4 maja urodziła córkę Anię.

 • ​Natalia Kukulska nową trenerką w "The Voice of Poland"

  ...- zaśpiewali utwór Natalii "Decymy". W nowej edycji "The Voice of Poland" podopieczni Kukulskiej będą zabiegać o wygraną i kontrakt płytowy z Universal Music Polska. Edycja pełna atrakcji To nie koniec...

Wideo na temat: corka kukulskiej ania