• Informacje na temat:

  córka kwaśniewskiego

Artykuły na temat: córka kwaśniewskiego
 • Wałęsa nie akceptuje partnera córki!

  ...13 września w Urzędzie Stanu Cywilnego w Iławie Brygida Wałęsa (28 l.), córka Danuty i Lecha, wzięła ślub. Na uroczystości zabrakło jednak jej znanego ojca. Dlaczego?

 • Kwaśniewska szuka pracy

  Ola Kwaśniewska (27 l.), córka b. prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, nadal nie ma oficjalnego zatrudnienia choć od jej rozstania się ze stacją TVN, gdzie ostatnio udzielała się etatowo w programie "Dzień Dobry TVN", minęło już sporo czasu.

 • Kinga Duda zaręczyła się? "Pochwaliła się koleżankom pierścionkiem"

  Agnieszka Jastrzębska (41 l.) na swoim blogu poinformowała, że prezydencka córka powiedziała "tak"!

 • Kwaśniewska żoną Badacha! Co to był za ślub!

  Na ten ślub czekali wszyscy! Aleksandra Kwaśniewska, jedyna córka byłego Prezydenta RP Aleksandra Kwaśniewskiego i Pierwszej Damy Jolanty Kwaśniewskiej, wzięła ślub z muzykiem Kubą Badachem, synem byłego posła SLD - Tadeusza Badacha.

 • Aleksandra Kwaśniewska świętuje 40. rocznicę ślubu rodziców

  Ależ radość w rodzinie byłego prezydenta! Jolanta (64 l.) i Aleksander (65 l.) Kwaśniewscy właśnie obchodzili 40. rocznicę ślubu. O tym ważnym wydarzeniu na Instagramie napisała ich córka, Ola (38 l.). Jej rodzice po tylu latach nadal tworzą udane małżeństwo.

 • "X Factor": Mąż Oli Kwaśniewskiej zarobił w jeden dzień...

  "Fakt" ujawnia zarobki wokalisty Kuby Badacha. Mąż Oli Kwaśniewskiej został zaproszony w roli eksperta do programu "X Factor".

 • Ola Kwaśniewska i Kuba Badach spełnią marzenie rodziców o byciu dziadkami?

  Ola Kwaśniewska (36 l.) i Kuba Badach (41 l.) niedawno obchodzili piątą rocznicę ślubu. Są ze sobą bardzo szczęśliwi, ale – jak czytamy w jednym z tygodników – pozostaje uczucie pewnego niespełnienia. Jak odnoszą się do tego ich najbliżsi? Gazeta cytuje rzekome słowa Aleksandra Kwaśniewskiego (62 l.).

 • Nie chce mi się z tobą gadać... "Psy" wracają do kin!

  9 maja w ramach festiwalu Off Plus Camera w krakowskim kinie Kijów.Centrum odbędzie się premiera zrekonstruowanych cyfrowo "Psów" Władysława Pasikowskiego. Tydzień później kultowy obraz wróci na ekrany kin w całej Polsce.

 • Kwaśniewska wyrzucona z pracy

  Ola Kwaśniewska nie pojawi się już w TVN-ie. Dzisiejszy "Super Express" donosi, iż 27-letnia córka byłego prezydenta straciła pracę w telewizji, ponieważ próbowała bronić go na antenie po słynnej niedyspozycji Kwaśniewskiego na Filipinach.

 • Cóż to będzie za ślub!

  22 września uwaga mediów skupi się tylko na nich. Ślub Aleksandry Kwaśniewskiej i Kuby Badacha będzie najważniejszym wydarzeniem towarzyskim tego roku.

Wideo na temat: córka kwaśniewskiego
 • Cokolwiek się zdarzy

  Alex jest scenarzystą. Pracuje nad osobistym tekstem: historią o weekendzie z bardzo klarownie wyznaczonym celem. Będzie kochał się ze swoją żoną cztery razy. Ma mocne postanowienie, że nie zmieni ani jednej linijki tekstu. Jak ma się jednak to do rzeczywistości, w której zbliżające się przyjęcie, córka i sąsiedzi zupełnie nie ułatwiają realizacji planu? Czy da się przenieść literacką fantazję na karty rzeczywistości?

 • Labirynt

  Gdy 6-letnia córka małomiasteczkowego stolarza zostaje porwana wraz z koleżanką, zostaje wszczęta akcja poszukiwawcza, z którą policja ewidentnie sobie nie radzi. Ojciec, doświadczony myśliwy o ultrakonserwatywnym światopoglądzie, mimo iż początkowo współpracuje z organami ścigania, to zrażony ich bezradnością postanawia wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę. O przestępstwo podejrzewa mężczyznę, którego więzi i torturuje w celu uzyskania odpowiedzi na pytanie, gdzie są dziewczynki.

 • Body/Ciało

  Cyniczny prokurator (Janusz Gajos) i jego cierpiąca na anoreksję córka (Justyna Suwała) próbują, każde na swój sposób, odnaleźć się po tragicznej śmierci najbliższej osoby. Gdy pewnego dnia terapeutka dziewczyny - Anna (Maja Ostaszewska) oznajmi im, że zmarła skontaktowała się z nią z zaświatów i ma dla nich wiadomość, będą zmuszeni zweryfikować swoje poglądy na życie i na śmierć.

Dyskusje na temat: córka kwaśniewskiego
 • Re: "Demakijaż": Jolanta Kwaśniewska

  Córka pana Dudy skończyła dobrą szkołę i będzie pracować a co robi córka pana Kwaśniewskiego i jaką szkołę skończyła ??? Buhahahahaha

 • Re: Szczęście to nie przypadek

  dajcie już z nią spokój i jej promowaniem. niech jedzie do USA i tam robi wielką karierę-powodzenia w Polsce już robiły karierę (przez promowanie ich w mediach) córka Kwaśniewskiego, Wałęsy, Buzka etc. I co ? wielkie g......