• Informacje na temat:

  córka linda

Artykuły na temat: córka linda
 • Córka Bogusława Lindy nie znała filmów ojca

  Aleksandra Linda ma 28 lat i właśnie zagrała niewielką rolę w filmie "Psy 3. Ostatnia krew". Zanim stanęła na planie tej produkcji, musiała obejrzeć poprzednie dwie części kultowego dzieła z udziałem swojego ojca. Wcześniej nie pozwalali jej na to rodzice, którzy uznali, że pełne przemocy oraz seksu "Psy" i "Psy 2. Ostatnia krew" nie są dla niej odpowiednie.

 • Leski "Pocisk": Nowy teledysk z córką Bogusława Lindy

  Leski opublikował nowy teledysk. W "Pocisku" oprócz muzyka wystąpiła córka Bogusława Lindy - Aleksandra Linda.

 • Linda Evans: "Sprawiła, że dojrzałość jest sexy!"

  Życie nie traktowało jej lekko, zaznała niejednej krzywdy, ale zawsze potrafiła wybaczać. Dzięki temu Linda Evans, gwiazda kultowego serialu "Dynastia", jest szczęśliwa.

 • "Powidoki" : Zmęczone oczy Bogusława Lindy

  Niezłomnej postawie jednostki wobec totalitarnemu systemowi poświęcony jest najnowszy film Andrzeja Wajdy "Powidoki". Cały film dźwiga na swych barkach odtwórca roli Władysława Strzemińskiego - Bogusław Linda.

 • Bogusław Linda: Nigdy nie był aniołem

  Nigdy nie był aniołem. Zawsze miał słabość do kobiet i przygód. Twierdzi, że nie lubi swojego zawodu, a mimo to jest jednym z najpopularniejszych polskich aktorów. Już niebawem, dokładnie 27 czerwca, Bogusław Linda kończy 65 lat.

 • 10 lat bez Lindy

  ..., 6 miesięcy po ślubie, urodziła się ich córka Heather Louise. Rozwiedli się w czerwcu 1965 roku. Linda w tym czasie zaczęła pracować jako fotograf - robiła zdjęcia takich artystów, jak m.in. Aretha(...)Urodzona w Nowym Jorku Linda McCartney (z domu Eastman) zmarła w wieku 56 lat na raka piersi w posiadłości rodzinnej McCartneyów w Tucson w stanie Arizona. Chorobę zdiagnozowano u niej trzy lata...

 • Skandal wokół filmu z Lindą!

  Pijany żołnierz sikający na portret marszałka Rydza-Śmigłego. Obrońcy Westerplatte biegający nago pod ostrzałem Niemców. To niektóre sceny zawarte w scenariuszu filmu "Tajemnica Westerplatte", w którym główną rolę ma zagrać Bogusław Linda. Czy powstaje antypolska produkcja?

 • Edward Linde-Lubaszenko: Pogoda ducha

  ...trwałej rodziny. Jest jednak dumnym tatą syna Olafa (50 l.) i córki Beaty (34 l.), a także dziadkiem. Olaf Linde-Lubaszenko to znany aktor, scenarzysta i reżyser. Córka Edwarda, Beata Chyczewska (jej...

 • Julia Wieniawa córką gangstera

  ..., rozpieszczana córka granego przez Bogusława Lindę przywódcy Grupy Mokotowskiej. Gwiazda określa tę postać mianem hardkorowej nastolatki, która wyjątkowo mocno przechodzi okres młodzieńczego buntu(...) drugi film fabularny w dorobku zawodowym Julii Wieniawy. Zagrali w nim także Olga Bołądź, Katarzyna Warnke, Agnieszka Dygant, Bogusław Linda i Piotr Stramowski.

 • "The Voice of Poland": Marianna Linde - córka Olafa Lubaszenki i Katarzyny Groniec zrobi karierę?

  Marianna Linde, córka Katarzyny Groniec i Olafa Lubaszenki, a przede wszystkim utalentowana wokalistka, zachwyciła w "The Voice of Poland" wykonaniem piosenki Amy Winehouse "Love is a Losing Game". Czyje fotele odwróciła artystka?

Zdjęcia na temat: córka linda
Wideo na temat: córka linda
 • Tłumy gwiazd na gali "Twojego Stylu"!

  Magazyn "Twój Styl" to od lat najpopularniejszy luksusowy miesięcznik dla kobiet. Nic więc dziwnego, że niemal każda polska gwiazda marzy o tym, aby znaleźć się na jego okładce. Nic więc dziwnego, że znane panie tak tłumnie przybyły na uroczystą galę Kobiety 25-lecia "Twojego Stylu". Wyróżnienie to otrzymała Danuta Wałęsa. Kto jeszcze przybył na prestiżową imprezę? Szczególną uwagę fotoreporterów przykuł Hubert Urbański, który na salonach pojawił się w towarzystwie dawnej przyjaciółki...

Dyskusje na temat: córka linda