• Informacje na temat:

  córka macieja stuhra

Artykuły na temat: córka macieja stuhra
 • Maciej Stuhr o zdrowiu ojca

  ...ciepłe słowa, które do nas nieustannie napływały! Serdecznie pozdrawiamy! Komisarz Ryba wraca do akcji!" - zapewnił Maciej Stuhr. Pierwsze zdjęcie Jerzego Stuhra po opuszczeniu szpitala zamieściła także córka aktora - Marianna. Już we wtorek, 29 lipca, żona Jerzego Stuhra, Barbara, powiedziała "Gazecie Wyborczej". "Mąż został dziś wypisany ze Szpitala Uniwersyteckiego. Czuje się dobrze...

 • Życiowa rewolucja Macieja Stuhra

  Nowa praca, styl ubierania się, brylowanie na imprezach. W życiu Macieja Stuhra zaszły wielkie zmiany. Sam mówi, że wreszcie robi coś tylko dla siebie....

 • Maciej Stuhr wzorowym ojcem

  Idealnymi ojcami według polskich mężczyzn są Maciej Stuhr, Przemysław Saleta i David Beckham. Badanie przeprowadzono przy okazji premiery programu "Nie stój tak, ja rodzę!", który będzie emitowany od końca sierpnia.

 • Maciej Stuhr: Kryzys męskości?

  Człowiek orkiestra. Mistrz Mowy Polskiej. Gra w najambitniejszych projektach filmowych. Jego poczucie humoru Polacy cenią najbardziej.

 • Maciej Stuhr: Ekstremalnie intensywne 7 lat

  Aktor, satyryk. Jego dobra passa trwa: właśnie zagrał w trzech świetnych filmach ("Excentrycy", "Listy do M. 2", "Planeta Singli"), a wkrótce zobaczymy go w serialu "Belfer".

 • Zapowiedź Macieja Stuhra hitem gali Orły 2016

  Najbardziej komentowanym momentem poniedziałkowej gali, podczas której wręczano Polskie Nagrody Filmowe Orły, była pełna politycznych aluzji przemowa Macieja Stuhra, który wręczał statuetkę w kategorii najlepsza drugoplanowa rola kobieca.

 • Maciej Stuhr: Wstydu nie ma

  - Mitja Okorn, reżyser "Listów...", powiedział mi, że chce zrobić film, który będzie co roku puszczany na święta w telewizji. Ten argument absolutnie mnie przekonał - tłumaczy Maciej Stuhr, gwiazdor "Listów do M.", które 10 listopada trafią na ekrany polskich kin.

 • Barbara i Jerzy Stuhrowie: Jak dwie połówki jabłka

  ...aktorem, oraz córka Marianna - graficzka. Do tego czworo wnucząt, które są oczkiem w głowie dziadków. Oboje mają podobne poczucie humoru, uwielbiają psy oraz podróże, szczególnie do Włoch. W studenckich(...). Jak sama mówi, chciała w ten sposób wspierać innych. Nie sądziła wówczas, że będzie to dotyczyło również jej rodziny. Najpierw zachorowała córka Marianna. To był 2004 rok. Dziewczyna studiowała...

 • Stuhr nagrodzony w Rosji

  ..."Pogoda na jutro" , film w reżyserii Jerzego Stuhra , odniósł sukces na rosyjskim Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Złoty Rycerz. Impreza w tym roku odbywała się w Czelabińsku, w dniach 22-31 maja.

 • "Bez tajemnic": Stuhr w serialu

  Wojciech Smarzowski i Agnieszka Holland są w grupie znanych reżyserów, którym powierzono pracę nad trzecim sezonem serialu "Bez tajemnic", z Jerzym Radziwiłowiczem w roli głównej. W produkcji pojawi się także Maciej Stuhr. Emisja nowych odcinków w HBO rozpocznie się 28 października.

Zdjęcia na temat: córka macieja stuhra
Wideo na temat: córka macieja stuhra
 • Marianna Stuhr o "nagonce" na swojego brata

  "Wspieramy się, nie mamy przed sobą tajemnic" - mówi Marianna Stuhr-Bończa, córka Jerzego Stuhra, o relacjach w jej rodzinie. Kobieta podkreśla, że zawsze może liczyć na rodziców i brata Macieja. (Dzień dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: córka macieja stuhra