• Informacje na temat:

  córka marta kaczyńska

Artykuły na temat: córka marta kaczyńska
 • Marta Kaczyńska: Córkę spotkało coś okropnego! Trudno uwierzyć

  Martyna Dubienicka, czyli córka Marty Kaczyńskiej jest miłośniczką koni i jeździectwa. Swoją pasją dzieliła się na Instagramie, gdzie relacjonowała swoje przygody z jazdy konno.  Jej konto cieszyło(...) mogą posiadać konta na tej platformie.  Córka Marty Kaczyńskiej podkreśla jednak, że ma już trzynaście lat i musiało zajść jakieś nieporozumienie. Na szczęście młoda pasjonatka koni nie zniechęciła...

 • KFF: Zawód paparazzo

  "Tu nie ma winy, nie ma kary, rozmawiamy przecież o szołbiznesie. Kradnę czasem ludziom ich prywatność" - mówi w pierwszej scenie dokumentalnego filmu "Paparazzi" najsłynniejszy polski fotograf gwiazd, Przemysław Stoppa. Film walczy o zarówno o Złotego Smoka, jak i Złotego Lajkonika podczas odbywającego się Krakowskiego Festiwalu Filmowego.

 • Marta Kaczyńska wstrząśnięta! Ojciec jej dzieci trafił do aresztu!

  Marta Kaczyńska (39 l.) i jej córki, nie mają powodów do radości. Właśnie okazało się, że były mąż Kaczyńskiej, Marcin Dubieniecki (38 l.) trafił do aresztu. Wybuchł ogromny skandal!

 • Marta Kaczyńska zaskoczyła ukochanego! Piękny gest z jej strony

  Marta Kaczyńska (39 l.) nigdy nie ukrywała, że rodzina jest dla niej najważniejsza. To właśnie dlatego stara się, by jej dzieci dobrze dogadywały się z dziećmi męża z poprzedniego małżeństwa. Córka byłego prezydenta wpadła na genialny pomysł, który miał zbliżyć do siebie wszystkich członków patchworkowej rodziny.

 • Córka Marty Kaczyńskiej nagrodzona! Takiego sukcesu dawno nie było

  Marta Kaczyńska-Dubieniecka-Zielińska (39 l.) ma powód do świętowania. Jej córka Martyna Dubieniecka (12 l.) została laureatką konkursu jeździeckiego Cavaliada Kraków.

 • Marta Kaczyńska wkrótce znów zostanie mamą. Będzie trzecia córka?

  Marta Kaczyńska (38 l.) ma już dwie córki z poprzedniego małżeństwa. Czy tym razem urodzi syna? Położna z Warszawy dokładnie przyjrzała się prezydenckiej córce i podzieliła się swoimi spostrzeżeniami na temat płci dziecka.

 • Marta Kaczyńska wciąż tęskni za rodzicami. Jej słowa wzruszają do łez

  Marta Kaczyńska myśli o rodzicach każdego dnia. Pamięta pogodę ducha mamy i jej dobre rady. Wciąż są dla niej drogowskazem, zwłaszcza teraz, gdy rocznica śmierci jej rodziców przypada w okolicach Wielkanocy.

 • Wielki smutek i bolesne rozstanie! Córka Marty Kaczyńskiej jest załamana!

  Marta Kaczyńska pilnie strzeże swoje życie prywatne, choć w mediach informacji i tak pojawia się wiele. W końcu o jej związkach i kolejnych miłosnych zawirowaniach można by stworzyć scenariusz na(...) u nich w domu donoszą jedynie tabloidy albo córka Marty, która aktywnie działa na Instagramie. Ostatnio Martynka poinformowała o trudnym rozstaniu. Chodzi o 11-letniego konia o imieniu Drzewiec...

 • Marta Kaczyńska na spacerze z dziećmi. Gdy złapał ich głód, wstąpili do fast foodu!

  Marta Kaczyńska (40 l.) została przyłapana podczas rodzinnego spaceru. Jak zauważa "Super Express", w dobie koronawirusa powinna jednak tego typu aktywność ograniczać. Nie mówiąc już o wizytach w lokalach ze śmieciowym jedzeniem...

 • Marta Kaczyńska ujawnia, co powiedział nauczyciel jej córki. Jest oburzona!

  Marta Kaczyńska-Zielińska (38 l.) w felietonie wyraziła swoje oburzenie słowami nauczyciela jej córki. Miał on poruszyć temat katastrofy smoleńskiej w sposób, który dotknął Martę. Co takiego powiedział pedagog?

Zdjęcia na temat: córka marta kaczyńska
Wideo na temat: córka marta kaczyńska
 • Słodkich snów

  Jeden z najwyżej ocenionych i najpopularniejszych hiszpańskich filmów w 2011 roku, nowe dzieło Jaume Balaguero, który przywróciwszy świetność europejskiemu kinu grozy przebojową serią " ", z podobnym sukcesem odnawia kanon thrillera psychologicznego. Cesar (popisowa rola Luisa Tosara) wzorowo wypełnia obowiązki dozorcy w luksusowej kamienicy w samym sercu Barcelony. Gdy jednak w jednym z najelegantszych mieszkań zamieszka piękna Clara (Marta Etura), w skrytym Cesarze obudzi się demon. Zrobi...

 • Piąte: nie odchodź

  Po stracie matki piętnastoletnia Roma próbuje uporządkować swoje życie na nowo. Mieszka z ojcem. Mężczyzna jest jednak kompletnie pochłonięty pracą i zaniedbuje relacje z córką. Pomimo wzajemnej potrzeby bliskości, oboje żyją obok siebie i nie potrafią nawiązać głębokiego kontaktu. Dziewczyna znajduje ukojenie w intensywnych treningach tańca. Pewnego dnia do opuszczonego domu w sąsiedztwie Romy wprowadza się tajemniczy nieznajomy (Daniel Olbrychski). Nastolatka zaczyna podejrzewać, że...

 • Z miłości

  Młodzi małżonkowie, Ewelina i Piotr, z powodu kłopotów finansowych decydują się zagrać w filmie porno. Chcą zrobić to tylko raz, jednak świat, w który nieopatrznie weszli, wciąga ich coraz głębiej. Bohaterowie przesuwają granice moralne coraz dalej i dalej, wywołując serię zdarzeń, które przewartościują ich życie.