• Informacje na temat:

  córka michael

Artykuły na temat: córka michael
 • "Unfiltered: Paris Jackson and Gabriel Glenn": Córka Michaela Jacksona pokaże swoje życie

  ...30 czerwca na Facebooku odbędzie się premiera filmu opowiadającego o losach Paris Jackson , córki Michaela Jacksona , która zaczyna karierę ze swoim zespołem The Soundflowers ( posłuchaj(...) i Gabriela "The Soundflowers". Paris Jackson to drugie dziecko króla popu ze związku z Debbie Rowe . Jest też modelką i aktorką. Michael Jackson, który zmarł w 2009 roku był jednym...

 • Michael Caine i Shakira: Wciąż zakochani

  ...! Gwoli ścisłości dodajmy, że Michael Caine ma dość łazienek w swoich brytyjskich posiadłościach oraz w domu w Miami. Tak naprawdę tym, co cementuje jego małżeństwo, jest równość w związku, zaufanie i szacunek. Dzięki temu małżeństwo aktora trwa już 47 lat. I jak twierdzi, z roku na rok jest coraz lepsze. Najpierw porażka Zanim Michael Caine poznał Shakirę, miał już na koncie jedno, trwające cztery...

 • Paris Jackson próbowała popełnić samobójstwo? Ostra odpowiedź córki Michaela Jacksona

  W mediach pojawiły się kolejne niepokojące doniesienia związane z Paris Jackson, jakoby 20-latka miała próbować odebrać sobie życie. "Pieprzcie się pieprzeni kłamcy" - odpisała córka Michaela Jacksona na materiał plotkarskiego serwisu TMZ.

 • Michael Jackson został zamordowany? Tak twierdzi jego córka

  W rozmowie z magazynem "Rolling Stone" Paris Jackson przyznała, że jest przekonana, iż Michael Jackson został zamordowany. Córka legendy muzyki pop opowiedziała również o kilku innych, równie ważnych kwestiach.

 • Michael Jackson żyje? Fani dostrzegli go na zdjęciu z córką

  Fani Michaela Jacksona są przekonani, że ich idol żyje. Dowodem jest dla nich selfie, które córka króla popu, Paris, opublikowała na swoim Instagramie. Internauci dostrzegli na nim postać Jacksona.

 • Bunt 15-letniej córki Michaela Jacksona

  Czy nastoletnia córka Michaela Jacksona naprawdę zamierza wyprowadzić się z rodzinnego domu?

 • Łzy córki Michaela Jacksona

  Poświęcony zmarłemu w 2009 roku Michaelowi Jacksonowi spektakl trupy teatralno-tanecznej Cirque Du Soleil wzruszył do łez córkę nieżyjącego artysty.

 • Córka Michaela Jacksona ujawniła skandal?

  Czy córka zmarłego w 2009 roku Michaela Jacksona zdemaskowała szwindel? Paris Jackson dementuje sensacyjne doniesienia amerykańskich mediów.

 • Chcą zablokować film, w którym córka Michaela Jacksona gra Jezusa

  Ponad 275 tysięcy osób, a ta liczba ciągle rośnie, podpisało się pod petycją mającą na celu powstrzymanie dystrybucji filmu "Habit" w reżyserii Janell Shirtcliff. Powodem niezadowolenia widzów jest rola jedynej córki Michaela Jacksona, Paris, która w filmie ma wcielić się w postać Jezusa Chrystusa.

 • Córka Michaela Jacksona zagra Jezusa w filmie „Habit”

  Paris Jackson, 22-letnia córka króla popu, została obsadzona w roli Jezusa Chrystusa w thrillerze reżyserowanym przez Janell Shirtcliff. W filmie „Habit” wystąpią również Bella Thorne oraz Bria Vinaite.

Zdjęcia na temat: córka michael
Dyskusje na temat: córka michael
 • Re: Ile gwiazdy zarabiają na rozstaniach? Najgłośniejsze rozwody

  oczywiście zgodził, wszystko bylo ustalone. Po kilku miesiacach od rozpoczęcia budowy, do taty do biura, zapukał facet. Autentycznie byl to George Michael. Wszedł przedstawił się, tata również. Podali sobie dłonie. I tata zadaje pytanie: przepraszam, czy to Pan? Last Christmas... etc. Tak, tak.... :D Miło Pana poznać. I potem do biura wpada , ówczas 13 letnia córka, czyli Ja. Hej Tato

 • Re: ​Gwiazdy po latach: "Przyjaciele"

  (8.19) – Shelley: dziennikarka prowadząca wywiad z Joeyem dla czasopisma Soap Opera Digest. Kristian Alfonso (6.15) – postać w serialu Dni naszego życia, w którym grał Joey. Eva Amurri (7.15) – córka(...), Justin i Cole Cimoch (6.5) – Frank Jr. Jr., Leslie i Chandler Buffay: trojaczki Franka Jr. i Alice, które urodziła Phoebe. George Clooney (1.17) – dr Michael Mitchell: lekarz, który leczy Rachel