• Informacje na temat:

  córka mick jagger

Artykuły na temat: córka mick jagger
 • Mick Jagger został po raz ósmy ojcem!

  ...30-letnia tancerka Melanie Hamrick urodziła Mickowi Jaggerowi (73 l.) dziecko. Dziewczynka czy chłopczyk?

 • Dawid Bowie był uzależniony od seksu?

  Czy słynny brytyjski wokalista David Bowie był seksualnym predatorem? Wydana właśnie książka zatytułowana "Bowie" rzuca więcej światła na życie intymne jednego z najważniejszych artystów w historii muzyki rozrywkowej.

 • Mick Jagger nie chce mieć już więcej dzieci!

  Mick Jagger (73 l.) uznał, że ósemka dzieci w zupełności mu wystarczy.

 • Kora kontra Złoty Maanam i inne żenujące spory o nazwę

  W ostatnim czasie coraz częściej głośne rozstania w różnych zespołach muzycznych kończą się żenującymi, ciągnącymi się latami sporami o prawa do nazwy. Zdezorientowana publiczność obserwuje smutne przepychanki dawnych idoli, którzy za wszelką cenę próbują przekonać fanów, że to właśnie oni są ci "prawdziwi" i "legendarni". Kora czy Złoty Maanam? Kukiz czy Piersi? Dwie wersje De Mono, a może Kat z Romanem lub Kat bez Romana? Sprawdzamy, kogo jeszcze dotknął ten wirus.

 • Mick Jagger: Siostra L’Wren Scott oskarża go o jej śmierć?!

  Mick Jagger (70 l.) został ostatnio przyłapany z tajemniczą kobietą. Fakt ten bardzo nie spodobał się siostrze jego byłej narzeczonej, która uważa, że to przez jego romanse L’Wren Scott miała depresję!

 • Bob Marley: 10 rzeczy, których możecie nie wiedzieć o królu reggae

  Gdyby żył, 6 lutego skończyłby 70 lat. Dobrze ponad trzy dekady po jego śmierci twórczość Boba Marleya wciąż inspiruje kolejne zastępy muzyków.

 • Marcin Daniec zdradza receptę na szczęśliwe życie

  Wikusi, a trzecie od dorosłej córki, Karolki. Od moich przyjaciół artystów otrzymałem świetny, zawodowy mikrofon, taki jaki ma Mick Jagger. Bardzo się ucieszyłem, bo nawet o nim nie marzyłem. Teraz(...)W 1980 r. urodziła mu się córka Karolina ze związku z pierwszą żoną, jednak to małżeństwo okazało się porażką. Przez wiele lat po rozwodzie nie umawiał się z kobietami i planował raczej samotne życie...

 • Mick Jagger: Nawiedzony dom

  Elizabeth Jagger, córka Micka Jaggera, lidera The Rolling Stones, i jego byłej żony Jerry Hall, utrzymuje, że francuska posiadłość wokalisty jest nawiedzona. Według 20-letniej Elizabeth, w domu przebywa duch kobiety.

 • Mel Gibson został po raz dziewiąty ojcem!

  ...miesięcy temu ojcem po raz ósmy został jego kolega  z show-biznesu, Mick Jagger. Gratulujemy! *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • Mick Jagger będzie dziadkiem

  Córka wokalisty The Rolling Stones Micka Jaggera, Jade, spodziewa się trzeciego dziecka. Lider Stonesów ma nadzieję, że ciąża Jade skłoni ją do wzięcia ślubu z obecnym partnerem Danem Williamsem.