• Informacje na temat:

  córka mlynarskiej agaty

Artykuły na temat: córka mlynarskiej agaty
 • Agata Młynarska: Jestem pod Jandą

  W środowy wieczór Agata Młynarska rozmawiała na Instagramie z Krystyną Jandą. Aktorka opowiedziała jej o pamiętnym spotkaniu z Wojciechem Młynarskim, do którego doszło w stanie wojennym. Córka znanego poety zrewanżowała się opowieścią o drzewie, które przed laty posadził jej ojciec.

 • Monika Kuszyńska pogodziła się z tym, że nigdy nie będzie chodzić

  ..."Dziś wózek jest częścią mnie" - powiedziała Monika Kuszyńska, która była gościem Agaty Młynarskiej w specjalnym wydaniu jej instagramowego programu "Agata się kręci", poświęconemu osobom z niepełnosprawnościami.

 • Opłatek w rodzinnym gronie

  Do wigilii zasiądą aż cztery pokolenia klanu Młynarskich. Bo przybyła wnuczka Agaty.

 • Michał Malitowski cieszy się, że zdążył się rozstać z żoną przed pandemią

  Michał Malitowski był w czwartek, 23 kwietnia, gościem Agaty Młynarskiej w jej wieczornej relacji na żywo na Instagramie. Tematem ich rozmowy była m.in. sytuacja związana z koronawirusem. Juror "Tańca z Gwiazdami" wyznał, że gdyby pandemia wybuchła rok temu, kiedy był jeszcze w związku z wieloletnią partnerką Joanną Leunis, kwarantanna skończyłaby się dla nich obojga katastrofą.

 • Ryszard Rembiszewski: Marzenia się spełniają

  Przez wiele lat był "człowiekiem, który rozdawał miliony", teraz przybliża nam krajowe wydarzenia kulturalne w programie Agaty Młynarskiej "Świat się kręci". Jakie ma dziś marzenia jedna z legend polskiej telewizji?

 • Urszula Chincz: Decyzja nie była łatwa

  Kiedy straciła posadę prowadzącej "Pytanie na śniadanie" w TVP2, postanowiła działać. Urszula Chincz, córka dziennikarza Andrzeja Turskiego, przyjęła propozycję konkurencyjnej stacji i dołączyła do zespołu popularnego programu śniadaniowego "Dzień Dobry TVN".

 • Katarzyna Żak ma już dość swojego męża?

  Katarzyna Żak była ostatnio gościem Agaty Młynarskiej w jej instagramowym programie "Agata się kręci". Aktorka, która w 2019 roku wydała płytę "Miłosna Osiecka", zdradziła, że piosenka "Sprzedam cię(...)", jednak scena, w której powinna skoczyć na siano, była zbyt niebezpieczna dla ciężarnej. "Nigdy nie żałowałam ani jednego dnia spędzonego z córkami (...). Gdybym przeżywała to w sobie, to wyszłoby mi...

 • Zaśpiewają dla mam

  ...przeboje, jak: "Walc Domino", "Tych lat nie odda nikt", "Czarny Alibaba", "Jesteśmy na wczasach" w wykonaniu znanych aktorek - m.in. Magdaleny Kumorek, Agaty Nizińskiej, Olgi Bołądź oraz Moniki Dryl...

 • Cudze śpiewacie, bo swojego nie macie?

  ...z grupy Hey zaśpiewała piosenki Agnieszki Osieckiej, miał wyjść od córki kompozytorki, Agaty Passent. Projekt w zamierzeniu jednorazowy - Nosowska miała wykonać utwory na specjalnym koncercie "Pamiętajcie...

Zdjęcia na temat: córka mlynarskiej agaty