• Informacje na temat:

  córka nicholsona

Artykuły na temat: córka nicholsona
 • Jak Jack Nicholson uczył się aktorstwa?

  ...za rolę drugoplanową dla Jacka Nicholsona. To już była ekstraklasa... Kolejny etap w karierze aktora to główna rola w "Locie nad kukułczym gniazdem", która przyniosła mu Oscara. I zaraz potem(...) stawać aktorzy, czym doprowadzał Nicholsona do furii. "Ten p... polski krasnal" - miał się wyrażać aktor o reżyserze. Dopiero jak zobaczył rezultat pracy, zmienił zdanie. Nicholson i Polański zostali...

 • Jack Nicholson na emeryturze?

  Oscara. Lata 70. były eksplozją kariery Nicholsona. Grał w co najmniej jednym filmie rocznie. Można było go oglądać m.in. w takich produkcjach, jak: "Pięć łatwych utworów" (nominacja do Oscara(...) Knight. Z tego związku ma córkę Jennifer. Po ośmiu latach para rozwiodła się. W grudniu 1970 roku urodził się syn Nicholsona - Caleb. Jego matką jest aktorka Susan Anspach. W 1973 roku gwiazdor zaczął...

 • Jack Nicholson niczego się nie boi

  ..."Nie kłam, nie kradnij i nie bój się" - to dewiza życiowa Jacka Nicholsona. Ten wielki amerykański aktor obchodzi w poniedziałek, 22 kwietnia, 76 urodziny.

 • Nicholson zgorzkniałym wdowcem

  Jack Nicholson wstępnie wyraził zgodę na zagranie głównej roli w filmie "About Schmidt". Scenariusz powstał na podstawie adaptacji powieści Louisa Bagleya o zgorzkniałym wdowcu, który robi wszystko, aby jego córka nie wyszła za mąż. "Jack jest idealny do tej roli" - powiedział scenarzysta i reżyser filmu Alexander Payne.

 • Nowa rola Jacka Nicholsona

  Jack Nicholson, bohater takich filmowych hitów jak: "Lot nad kukułczym gniazdem", "Czułe słówka" czy "Batman", wyraził zgodę na udział w najnowszej produkcji Alexandra Payne'a "About Schmidt". Scenariusz, napisany podobno specjalnie dla gwiazdora, oparty jest na powieści Louisa Begley'a wydanej w 1996 roku.

 • Sony zabiega o Nicholsona

  Hollywoodzki gwiazdor Jack Nicholson ( "Obietnica" , "Lepiej być nie może" ) negocjuje rolę w najnowszej komedii wytwórni Sony Pictures Entertainment. Scenariusz obrazu, o nieznanym jeszcze tytule, napisała Nancy Meyers. Twórczyni "Czego pragną kobiety" ma również podjąć się zadania reżysera.

 • Nicholson w "Egzorcyście IV"

  ..., bowiem do roli diabła twórcy wybrali Jacka Nicholsona.

 • Julianne Nicholson: Kobieta pełna tajemnic

  Dzień przed ceremonią wręczenia Złotych Globów Julianne Nicholson wyznała mi, że nie ma zamiaru w niej uczestniczyć. - Będę oglądać ją, siedząc na kanapie, w piżamie, kiedy już położę dzieciaki spać.

 • Nicholson namawia Penna na udział w oscarowej gali

  Amerykański gwiazdor Jack Nicholson ( "Lepiej być nie może" ) usiłuje namówić Seena Penna, aby ten zdecydował się uczestniczyć w oscarowej gali, która odbędzie się 24 marca w Hollywood. Penn, który uzyskał w tym roku nominację za najlepszą pierwszoplanową rolę w komediodramacie "I Am Sam" , postanowił zbojkotować tegoroczną uroczystość.

 • Hope Davis zagra w "Proof"

  Hope Davis, najbardziej znana z roli córki Jacka Nicholsona w filmie "Schmidt" , wystąpi w dramacie "Proof". Amerykańska aktorka wcieli się w postać siostry bohaterki granej przez Gwyneth Paltrow ( "Opętanie" ). Męskie role w projekcie obejmą Anthony Hopkins ( "Czerwony smok" ) i Jake Gyllenhaal ( "Balonowy chłopak" ).

Dyskusje na temat: córka nicholsona