• Informacje na temat:

  córka nicole kidman

Artykuły na temat: córka nicole kidman
 • Nicole Kidman: Dziewczyna z Honolulu

  W sobotę, 20 czerwca, Nicole Kidman obchodzi 53. urodziny. Karierę zaczynała jako 14-latka w teatrze ulicznym. Dziś ma na swoim koncie Oscara za rolę Virginii Woolf w "Godzinach", uznanie Hollywood i niekończące się propozycje kolejnych filmów.

 • Nicole Kidman znalazła swoje szczęście

  ...– W życiu chodzi o ciągłe pokonywanie kryzysów. Gdy stracisz równowagę, musisz wracać na wcześniej obraną drogę – mówi Nicole Kidman, której życiorys mógłby służyć za scenariusz filmowego hitu.

 • Nicole Kidman: Postawiła na jedną kartę

  Posągowa piękność, zdobywczyni Oscara, która ma status gwiazdy w Hollywood. Jaka jest naprawdę Nicole Kidman? Czy lubi ryzyko i jak brzmi jej życiowe motto?

 • Nicole Kidman była zaręczona z Lennym Kravitzem

  Nicole Kidman zdradziła, że przed laty była w związku z Lennym Kravitzem, a nawet przyjęła jego oświadczyny. To szczere wyznanie poczyniła przy okazji rozmowy o serialu "Wielkie kłamstewka", w którym występuje również córka jej byłego narzeczonego, Zoe Kravitz.

 • Nicole Kidman: Portret damy

  W środę, 21 czerwca, Nicole Kidman skończyła 45 lat. Karierę zaczynała jako 14-latka w teatrze ulicznym. Dziś ma na swoim koncie Oskara za rolę Virginii Woolf w "Godzinach", uznanie Hollywood i niekończące się propozycję kolejnych filmów.

 • Film z Nicole Kidman otworzył festiwal w Cannes

  Oprócz odtwórczyni tytułowej roli - Nicole Kidman - na czerwonym dywanie pojawiły się inne gwiazdy światowego kina. Nowe kreacje na Criosette zaprezentowały m.in. Blake Lively, Zoe Saldana, Audrey(...) wchodzącej po sławnych czerwonych schodach Nicole Kidman, która gra tytułową rolę. Kidman i występujący również w tym filmie Tim Roth zapewnili władze Monako w wywiadzie dla francuskiej telewizji LCI...

 • Bryce Howard zastąpi Kidman?

  Bryce Dallas Howard, córka reżysera Rona Howarda ( "Apollo 13" (1995) i "Grinch - Świąt nie będzie" ), najprawdopodobniej obejmie główną rolę w filmie "Manderlay". Na planie tej opowieści zastąpi zdobywczynię Oscara Nicole Kidman ( "Inni" , "Godziny" ). Obraz będzie drugim epizodem trylogii Larsa von Triera, zapoczątkowanej "Dogville" .

 • Nicole Kidman chce adoptować chłopca z Indii?

  Nicole Kidman i Keith Urban znów zostaną rodzicami? Podobno chcą powiększyć rodzinę i zastanawiają się nad adopcją. Zagraniczne media donoszą, że będzie to chłopiec z Indii. Nicole ma już dwójkę adoptowanych dzieci - syna Connora i córkę Isabellę. Z Keithem Urbanem ma też 2 małe córeczki - 8-letnią Sunday Rose i 5-letnią Faith Margaret.

 • Nicole Kidman złamała tabu

  Nicole Kidman nie będzie miała więcej dzieci, dlatego że złamała tabu i zagrała na tradycyjnym instrumencie dętym didgeridoo - ostrzegł przedstawiciel społeczności Aborygenów.

 • Nicole Kidman królową

  Wytwórnia Fox Searchlight rozpoczęła prace nad filmem "Court and Spark" opowiadającym o życiu Eleonory Akwitańskiej. W roli żyjącej na przełomie XII i XIII wieku królowej Francji i Anglii w filmie ma wystąpić Nicole Kidman ( "Oczy szeroko zamknięte" , "Moulin Rouge" , "Inni" ).

Zdjęcia na temat: córka nicole kidman
Wideo na temat: córka nicole kidman
 • Teresa Rosati: Córka jest dla mnie inspiracją

  podczas tworzenia własnych kolekcji. Jej zdaniem w Polsce gwiazdy wciąż nie wiedzą, jak ubrać się na czerwony dywan. – Córka jest dla mnie wspaniałym źródłem inspiracji. Przebywając blisko niej, rozwijam się zawodowo. Dzięki niej miałam okazje widzieć wspaniałe kreacje hollywoodzkich gwiazd takich jak Nicole Kidman czy Helen Mirren. To jest dla mnie istotna informacja, jaki rodzaj tkaniny i jaki