• Informacje na temat:

  córka nowickiego jana

Artykuły na temat: córka nowickiego jana
 • Halina Mlynkova i Łukasz Nowicki: Dlaczego im nie wyszło?

  ...miłość miała trwać wiecznie, po 9 latach się rozwiedli... Poznali się w krakowskiej "Piwnicy pod Baranami" na promocji książki Jana Nowickiego (80 l.). - Wieczór był cudowny. Tłum ludzi, śpiewy, żarty(...) i właścicielką żłobka, latem 2016 roku, pobrali się na indonezyjskiej wyspie Bali. W 2018 roku na świat przyszła ich córka Józefina. Halina Mlynkova i Łukasz Nowicki dotrzymali słowa. Dzisiaj ich...

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

 • Jan Nowicki o testamencie: Głupotą jest oddawanie w prezencie całego dorobku życia swoim dzieciom

  Jan Nowicki (80 l.) przymierza się do napisania testamentu. Aktor nie planuje jednak przekazywać swojego majątku dzieciom. Ma nadzieję, że syn i córka zrozumieją jego decyzję.

 • O kłamstwie i niewierności

  W nowym filmie Sławomira Kryńskiego "Pokaż kotku, co masz w środku" zobaczymy Jana Frycza, Maję Bohosiewicz, Grażynę Szapołowską, Jana Nowickiego i Andrzeja Grabowskiego. Premiera jeszcze w tym roku.

 • Jan Nowicki: Ostatnia miłość do kobiety!

  ...przez 6 lat był mężem Małgorzaty Potockiej (65), tancerki i właścicielki warszawskiego teatru rewiowego Sabat. Łukasz po 9 latach rozstał się z piosenkarką Haliną Mlynkovą (40).  Ile kosztował Jana...

 • Liszowska z Ibiszem

  W sobotę, 15 września, zadebiutuje nowy program Polsatu "Studio Weekend". Bohaterami pierwszego odcinka będą między innymi: Joanna Liszowska, Filip Bobek oraz Jan Nowicki i jego żona Małgorzata Potocka.

 • Jan Nowicki podjął szokującą decyzję! Jego dzieci mogą tego nie zaakceptować!

  ...niech pracuje na swoje" – dodaje. Jan Nowicki kocha swoją córkę Sajanę (40) i syna Łukasza (44), ale nie chce ich rozpieszczać. Uważa, że powinni hartować się w życiu. Wierzy, że córka i syn zrozumieją...

 • Polskie filmy jesienią

  Komedia kryminalna "Nie ma takiego numeru" - z Janem Machulskim i Janem Nowickim w rolach głównych oraz dramat "Przebacz", gdzie zagrały Gabriela Kownacka i Aleksandra Nieśpielak - znajdą się wśród polskich filmów, które po wakacjach trafią na ekrany kin.

 • Jan Nowicki ożenił się w sekrecie! Kim jest jego żona?

  Jan Nowicki od zawsze był wrażliwy na piękno kobiet. Z Barbarą Sobottą ma syna Łukasza, związany był również z Ireną Paszyn. Owocem ich miłości jest córka Sajana.  Później na prawie 30 lat związał(...) kobietę, ale niedawno znów został dziadkiem. Na świat przyszła bowiem córka Łukasza Nowickiego ze związku z Olgą Paszkowską. Dziewczynka otrzymała imię Józefina.  ***  Zobacz więcej materiałów:

 • Ślub Andrzeja Grabowskiego

  W sobotę, 13 czerwca, w Urzędzie Stanu Cywilnego w Puławach odbył się ślub znanego aktora Andrzeja Grabowskiego (57 l.) z charakteryzatorką Anitą Kruszewską (39 l.).

Dyskusje na temat: córka nowickiego jana
 • Re: "M jak miłość": Kim jest córka Teresy?

  . Wspaniali chłopcy i nie czepiajcie sie ich bez potrzeby i bez podstaw. Chlapniecie ozorem Jana Nowickiego, zarozumialca, nie jest podstawą do deprecjonowania osiagnięć "Mroczków". Oni sami nigdy nie