• Informacje na temat:

  córka piosenkarki

Artykuły na temat: córka piosenkarki
 • Ojciec Rihanny był zakażony koronawirusem. Uratowała go córka

  Z ojcem, Ronaldem Fenty , Rihannę łączą skomplikowane relacje. Jak przyznała w jednym w wywiadów, kiedy była dzieckiem, ojciec pod wpływem alkoholu i narkotyków bił jej matkę. Rodzice przyszłej piosenkarki rozwiedli się, gdy miała 14 lat.  Jednak gdy w kwietniu 66-letni Fenty zachorował na koronawirusa, Rihanna udowodniła, że potrafi wznieść się ponad osobiste urazy. Kupiła mu respirator...

 • Celebrytka obraziła piosenkarkę: "Jest tłustą..."

  Kelly Osbourne i Christina Aguilera wciąż są na wojennej ścieżce. Córka brytyjskiego rockmana Ozzy'ego Osbourne'a zwyzywała przed kamerami amerykańską gwiazdę pop.

 • Piosenkarka zarażała wirusem HIV

  HIV. W procesie piosenkarki występuje jako oskarżyciel posiłkowy. "Żałuję z całego serca" - mówiła w piątek (13 sierpnia) piosenkarka, przyznając się do zarzucanych jej czynów. Zarażenie wirusem HIV(...) w ten sposób tłumaczy dziś swoje zachowanie: "Powiedziano mi, że ryzyko zarażenia kogoś w moim przypadku jest bardzo niskie. Dlatego nie mówiłam nikomu o swoim stanie. Nie chciałam, by moja córka...

 • Córka Moniki Zamachowskiej chce zostać piosenkarką

  Zosia Malcolm nie zamierza iść w ślady mamy i pracować jako dziennikarka. Marzy jednak o bywaniu na czerwonym dywanie i karierze w show-biznesie. Dziewczynka planuje zostać wokalistką i bierze lekcje śpiewu u Agaty Steczkowskiej. Monika Zamachowska twierdzi, że jej córka nie tylko świetnie śpiewa, lecz także ma zdolności taneczne i malarskie.

 • Córka Mel B bohaterką serialu dokumentalnego

  Phoenix Chi Gulzar, córka wokalistki i jurorki "Mam talent", będzie bohaterką nowego dokumentu opowiadającego tym, jak potoczyłoby się jej życie, gdyby jej matka nie zrobiła wielkiej kariery.

 • Piosenkarka urodzi dziewczynkę?

  Amerykańska wokalistka Pink oficjalnie potwierdziła, że jest w ciąży. 31-letnia piosenkarka jest przekonana, że urodzi córkę.

 • Piosenkarka rozbiła rodzinę?

  "Rozbiła moją rodzinę" - tymi słowami będąca w ciąży żona angielskiego piłkarza Danny'ego Simpsona określiła piosenkarkę Tulisę.

 • Córka namówiła ją do rozwodu

  Nastoletnia córka piosenkarki Whitney Houston, Bobbi Kristina, namawiała matkę do rozwodu z ojcem Bobbym Brownem.

 • Córka gwiazdy miała wypadek

  Bobbi Kristina Brown, córka nieżyjącej piosenkarki Whitney Houston, rozbiła swój samochód.

 • Chcą wykorzystać 18-letnią córkę gwiazdy?

  Rodzina zmarłej 11 lutego piosenkarki Whitney Houston martwi się o przyszłość córki nieżyjącej artystki.

Zdjęcia na temat: córka piosenkarki
Wideo na temat: córka piosenkarki
 • Zmarła córka Whitney Houston. Miała 22 lata

  Nie żyje Bobbi Kristina Brown. Córka Whitney Houston zmarła w niedzielę (26.07) w wieku 22 lat. "Bobbi Kristina Brown w końcu znalazła się w ramionach Boga. Chcemy podziękować wszystkim za ogromną(...) piosenkarki Whitney Houston. Jej ojcem był Bobby Brown - amerykański piosenkarz, raper i tancerz. (CNN Newsource/x-news)

 • Maryla Rodowicz komentuje słowa córki!

  Maryla Rodowicz odniosła się do wywiadu z "Na żywo", w którym jej córka Kasia Jasińska opowiedziała o niej i jej mężu Andrzeju Dużyńskim. Piosenkarka stwierdziła, że słowa córki zostały wykorzystane w takim kontekście, aby wywołać odpowiedni medialny efekt. Przyznała jednak, że rzeczywiście w ostatnim czasie jej relacje z Kasią znacznie się poprawiły i ociepliły. Wbrew doniesieniom, Maryla nie