• Informacje na temat:

  córka salmy hayek

Artykuły na temat: córka salmy hayek
 • Salma Hayek obsesyjnie się odchudza. Musi?

  ...łączy. Zakochana gwiazda uwierzyła. Wkrótce na świat przyszła ich córka Valentina (5 l.). Aż tu nagle gruchnęła wiadomość, że Augustin – syn Evangelisty, starszy o 11 miesięcy od córki Salmy - też(...)Salma Hayek (46 l.), obiekt westchnień milionów mężczyzn na całym świecie, kiedyś prezentowała z dumą swoje krągłości. Ale odkąd została żoną francuskiego bilionera Francois- Henri Pinaulta (50

 • Kolejny seksskandal w Hollywood

  Mąż Salmy Hayek został oficjalnie uznany ojcem dziecka modelki Lindy Evangelisty . Chłopiec urodził się niecały rok przed córką Hayek ...

 • Salma Hayek zjada surowe serce

  W pokazywanym na festiwalu w Cannes anglojęzycznym debiucie Matteo Garrone "The Tale of Tales" Salma Hayek wcieliła się w XVII-wieczną hiszpańską królową, która, by zwiększyć szansę na zajście w ciążę, zjada surowe serce morskiego smoka.

 • Salma Hayek ma córeczkę!

  Salma Hayek (41 l.) została po raz pierwszy mamą. Dziewczynka Valentina Paloma przyszła na świat w piątek rano, 21 września.

 • Jej mąż ma dziecko z inną

  Małżeństwo Salmy Hayek i Francois-Henri Pinault wydawało się idealne. Do czasu. Właśnie wyszło na jaw, że francuski biznesmen ma dziecko z Lindą Evangelistą. Słynna modelka dopiero po pięciu latach złożyła w sądzie pozew o alimenty od miliardera.

 • Miała szansę na olimpijski medal

  Salma Hayek jako dziecko była bardzo utalentowaną gimnastyczką. Została nawet powołana do narodowej reprezentacji, ale ambicje gwiazdy zostały stłumione przez ojca, który nie pozwolił jej na udział w olimpiadzie.

 • Striptiz? Rzecz kobieca!

  Zatańczyć na rurze? Nie trzeba być aktorką. Sztuka filmowego striptizu jest bowiem umiejętnością o wiele wyższym stopniu erotycznego wyrafinowania. Czasem, jak zrobiła to Rity Hayworth, wystarczyło tylko zdjąć rękawiczkę. Przedstawiamy 10 najoryginalniejszych striptizów w historii kina.

 • Josh Hartnett wraca na ekran

  Josh Hartnett, znany z ról w filmach "Pearl Harbor", "Helikopter w ogniu" i "Czarna Dalia", jest gościem specjalnym 6. edycji Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Off Plus Camera. W środę, 17 kwietnia, aktor spotkał się z fanami w krakowskim kinie Kijów.Centrum.

 • Kariera tandeciarza

  Na jego zawodowym koncie znalazło się dziesięć nominacji do nagrody Złotej Maliny, w tym kilkakrotnie dla najgorszego aktora. Jest znany przede wszystkim z niebyt inteligentnych i mało ambitnych ról komediowych.

Wideo na temat: córka salmy hayek
 • Psychofanki chciały porwać córkę Salmy Hayek!

  zapowiadały także uprowadzenie dziecka. „Wiemy, gdzie przebywa twoja córka i ile warte jest jej życie” - pisały kobiety. W obawie o bezpieczeństwo i życie córki, Hayek zgłosiła sprawę do sądu. 8-letnia Valentina Paloma jest jedynym dzieckiem Salmy Hayek z Françoisem-Henrim Pinaultem. Psychofanki aktorki dostały sądowny zakaz zbliżania się do gwiazdy i jej rodziny. Czy uszanują wyrok sądu?