• Informacje na temat:

  córka trojanowskiej

Artykuły na temat: córka trojanowskiej
 • Izabela Trojanowska: Córka potrzebuje jej wsparcia!

  Ukochana córka Izabeli Trojanowskiej (63 l.) przygotowuje się do ważnego wydarzenia. Ona wie, że pomoc matki jest nieodzowna.

 • "Klan": Sekrety z przeszłości

  Sporo dzieje się w serialu "Klan". Tuż przed Świętem Zmarłych Paweł (Tomasz Stockinger) wybierze się z Wigą (Dorota Kamińska) nad morze. Córki doktora Lubicza nie będą tym zachwycone. Co kryje się za tym wyjazdem?

 • Izabela Trojanowska odniosła się do plotek o romansie z menadżerem!

  Plotki o romansie Izabeli Trojanowskiej z menedżerem krążą w świecie show-biznesu od dawna. Portale plotkarskie wielokrotnie publikowały ich zdjęcia ze wspólnych zakupów czy wizyt w restauracji(...) z mężem, najważniejsza jest dla niej jednak córka Roksana. Uważa, że dziecko zobowiązuje i musi mieć ojca i matkę. Całą rozmowę możecie zobaczyć poniżej: 

 • Tomasz Stockinger: Brakuje na planie Agnieszki Kotulanki

  - Dziwnie jest na planie bez Agnieszki Kotulanki - mówi Tomasz Stockinger. Aktor przyznaje, że cała ekipa serialu "Klan" przez szesnaście lat zżyła się z jego serialową żoną, dlatego teraz wszystkim brakuje jej obecności na planie. Stockinger potwierdza też, że u boku doktora Lubicza wkrótce pojawi się nowa partnerka.

 • Izabela Trojanowska zachwyca po spektakularnej metamorfozie!

  ...i wejść do studia - opowiadała wtedy w jednym z wywiadów. - Dopiero gdy moja córka Roxanna podrosła, mogłam znowu zająć się sobą i powrotem do muzycznej kariery. Odzyskałam w pewnym stopniuwolność(...) Izabeli Trojanowskiej uda się przypomnieć o sobie starym miłośnikom i zdobyć nowych? *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • Wigilia w "Klanie"

  Niby wszystko będzie jak zawsze: choinka, prezenty i kolędy. Ale w tym roku radość spotkania z bliskimi u Pawła Lubicza zmiesza się ze smutkiem. To pierwsze święta bez Krystyny...

 • Izabela Trojanowska znowu została sama?

  Czarne chmury zebrały się nad życiem zawodowym Izabeli Trojanowskiej (60 l.). Nie dość, że jej powrót do śpiewania okazał się rozczarowaniem, to jeszcze teraz plotkuje się, że "Klan", w którym gra od samego początku, zniknie z anteny TVP. Jeśli chodzi o życie prywatne artystki, tu również nie jest kolorowo. Podobno Izabela Trojanowska rozstała się ze swoim przyjacielem Marcinem Miazgą, który...

 • Koniec małżeństwa Trojanowskiej?

  Choć Izabela Trojanowska, znana aktorka i piosenkarka, dementowała plotki o swoim rzekomym rozwodzie z mężem, to jednak wygląda na to, że jej małżeństwo pozostaje już tylko na papierze.

 • Izabela Trojanowska źle znosi izolację i rozłąkę z córką. Znajomi gwiazdy są pełni obaw!

  ..." – twierdzi koleżanka Izy. Marcin Miazga (57 l.) – menadżer Izabeli Trojanowskiej - był jedynym gościem na urodzinowym obiedzie u piosenkarki ( sprawdź! ), która 22 kwietnia skończyła 65 lat(...) pan Marcin. Przekonał ją, że powinna wrócić do śpiewania. Namówił też piosenkarkę na terapię, dzięki której znów stanęła na nogi. Dzięki niemu w kalendarzu Izabeli Trojanowskiej od paru sezonów...

 • Izabela Trojanowska żałuje

  Izabela Trojanowska, piosenkarka i aktorka znana obecnie dzięki głównie z roli Moniki z serial u "Klan" żałuje, że ma tylko jedną córkę.

Zdjęcia na temat: córka trojanowskiej
Wideo na temat: córka trojanowskiej
 • Iza Trojanowska wygrała z nałogiem

  Historia kariery Izabeli Trojanowskiej to opowieść o wzlotach i upadkach. "Wszystko, czego dziś chcę", "Pieśń o cegle" czy "Tyle samo prawd, ile kłamstw" - tych hitów nie sposób nie znać. Swoimi(...), razem z nim wyjechała podbijać Zachód. Tam też przyszła na świat ich jedyna córka Roksana. Po ponad 20 latach za granicą wróciła do Polski, choć nie w glorii chwały. Małżeństwo rozpadło się, nowe hity

 • Cokolwiek się zdarzy

  Alex jest scenarzystą. Pracuje nad osobistym tekstem: historią o weekendzie z bardzo klarownie wyznaczonym celem. Będzie kochał się ze swoją żoną cztery razy. Ma mocne postanowienie, że nie zmieni ani jednej linijki tekstu. Jak ma się jednak to do rzeczywistości, w której zbliżające się przyjęcie, córka i sąsiedzi zupełnie nie ułatwiają realizacji planu? Czy da się przenieść literacką fantazję na karty rzeczywistości?

 • Labirynt

  Gdy 6-letnia córka małomiasteczkowego stolarza zostaje porwana wraz z koleżanką, zostaje wszczęta akcja poszukiwawcza, z którą policja ewidentnie sobie nie radzi. Ojciec, doświadczony myśliwy o ultrakonserwatywnym światopoglądzie, mimo iż początkowo współpracuje z organami ścigania, to zrażony ich bezradnością postanawia wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę. O przestępstwo podejrzewa mężczyznę, którego więzi i torturuje w celu uzyskania odpowiedzi na pytanie, gdzie są dziewczynki.